Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. אני אמיתי מאוד יש לבקר, יש בוז שהןא לגיטימי אבל אני ראיתי היום אפס דחיפה מהקהל שלנו, וזה לא חדש, כל פעם שצריכים אותנו- אנחנו לא שם צוחקים על הפועל שהם מעודדים ב4 וב5-0 אבל אני חושב שזה הזמן לבדק בית גם אצלנו
  2. ״בכל שבוע בא אה אה לא משנה לי תוצאה..״ ״ואם תרגישי רע אז תסתכלי עלינו..״ ״מרגע של עצבות נצא גדולים וחזקים..״ איך אתם שרים את זה כל שבוע ואז כותבים פה את הזבל הזה שיוצא לכם מהפה? איך אותם אנשים ששרים מיציע ליציע את זה בגולים מרשים לעצמם לשרוק בוז לשחקנים? מבחינתי כל ה ״לעולם לא תצעדי לבד״ וה״רומנטיקה״ בשירים שווה לקליפת השום כשבפועל, שהכי צריך אותנו, ממש כאן ועכשיו, שלא הכל הולך- אנחנו מתנהגים כמו אחרוני האוהדים אם הייתי שחקן במכבי, הייתי מבין שהכל חארטה. האהדה הזאת אצל רוב גדול של האנשים מונעת בעיקר מהצלחה כשהם מצליחים וכובשים- טירוף וחגיגות, אתם תבואו עד הגדר וכו כשהם מועדים 2 משחקים רצוף- לא רוצים שיגיעו בכלל ליציע, שריקות בוז אם אתם באים בביקורת לשחקנים, תסתכלו על עצמכם קצת ותשאלו אם באמת הייתם שם כשקשה? אם באמת עודדתם ודחפתם דווקא כשלא ייצרנו מצבים? אם לא- תתלו את הצעיף.
  3. שקוף פארפה נכנס נגד נתניה כאילו בשכונה עושה דריבלים, תרגילים, לא שומר על העמדה אמרתי לחבר ביציע ״תראה הוא עושה מה בא לו״ איביץ לא פראייר, מעריך אותו על היושרה המקצועית והאומץ
  4. הנה התחלנו עם החוכמה בדיעבד לך לנושא מלפפונים ותראה מה היה רצון האוהדים לפני שערן חתם כמה מפתיע- רצו אותו! הכי קל לדבר מהעמדה שלך לך תקנה כובעים כי יש לי תחושה שתצטרך לאכול הרבה כאלה
  5. אוהדים= עומדים מאחורי הקבוצה בכל מצב בשבת מכבי צריכה את הגב שלנו ונהיה שם לתת אותו הפסד מתסכל אבל הפנים קדימה
  6. ואללה לקרוא בנושא הזה סתם מבאס יוזרים שחיבבת פתאום נראים לך כמו אחרוני האהבלים פוליטיקה זה חרא רק מכבי
  7. מקבל מה שאתה אומר אחי אבל לצערי המנעד הוא רחב מדי יש ביקורת ויש ביקורת
  8. זה כאילו מצחיק אותי שיש בן אדם שהוא בעל מקצוע, עוסק מספר שנים רב בזה ברמות הגבוהות, לקח פה 2 אליפויות מוחצות, נמצא יום יום על הדשא עם השחקנים, יושב לפגישות עם הצוות המקצועי לגבי ניתוח היריבה ואיך כדאי לעלות מולם אבל אתה (שבלי חלילה לזלזל אני די בטוח שאתה לא מאמן/מגיע לאימונים בקריית שלום) תטיף לאיביץ תורה מאמנים טועים (וגם איביץ) בלא מעט משחקים ורגעי משחקים לאורך עונה ואנחנו צריכים להסתכל על המכלול ובמכלול- מזל גדול שאיביץ אצלנו
  9. תגובות דוחות איביץ הביתה? תגידו נדפק לכם המוח? מאמן מקצוען, גישה של אירופה, דורש מוסר עבודה גבוה, מכבד את השחקנים, טקטיקן, מאמן ההגנה הטוב ביותר שהיה פה בארץ, על מה בכלל אתם מדברים איתי? אסור לו לטעות? אסור לו לנסות דברים אחרים? ועל ערן בכלל נשרפות העיניים מהתגובות… זה לא אותו שחקן? הבן אדם עבר אורתוסקופיה לפני 3 חודשים, בפרוטוקולי שיקום נורמליים בערך חוזרים בזמן הזה לשחק והוא רץ פה כבר נגד אריס ובכל משחק עולה עם זריקה, אין לכם טיפת סבלנות וכבוד? לא תתנו לו את הגב כשהוא באמת צריך אותו? איזה גועל נפש של גישה יש לאוהדים פה, זכרון קצר ואפס סבלנות, משקף את תרבות העידוד בארץ ואת הדבר שגם הכדורגל הישראלי סובל ממנו- גישת ה ״יאללה זה לא זה- להחליף״ איכס.
  10. אח אומנם הפסדנו אבל תודה רבה על העזרה, לגמרי עשית לי את היום
  11. עבד לך? ואללה אצלי הוא שעה חושב כשאני מנסה לשים ערוץ בשידור חי
  12. ואו אני גם חייב עזרה בזה במקסיקו לא יכול להיות שאין אתר שמעביר שידור של פאקינג ערוץ 5 מי המלך שיכול לעזור? מוכן לשלם vpn וכאלה אם צריך קומבינות יש מנוי לסלקום אבל זה מזהה שאני לא בארץ
  13. יש מעבר מהיציע של אשדוד ליציע שלנו?
  14. מחפש 2 כרטיסים למאחורי השער
  15. לא, זה לא מה שאמרתי דווקא יום אחרי המשחק הוא סיפר את זה
  16. חחח תשמע עצם זה שפריצה יושב בבית קפה ומספר את זה לבעלים שהוא כבר סגר בסטהדרט ליאז שלמחרת הוא ממריא לחתום (יום אחרי שפתח מול ניס) זאת בכלל הזייה לא יודע, כבר ברגע שהדליף את זה אז זה קצת מרמז על המקצוענות שלו
  17. לא הבנתי עדיין אם אני קווקזי צהוב או ברונו הייס 2
  18. מבאס אתמול הבנתי שהוא היה נשמע נחרץ שזה הסוף אז התקווה קטנה
  19. כמוכם אני מקווה שזה לא נכון אבל קשה לי להאמין שפריצה אמר משהו ככה סתם
  20. חחח אני מקווה שזה לא יקרה בכל מקרה אני רק השליח אין לי מושג על עוד מידע סטאנדרט ליאז, מחר. זהו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.