Jump to content

melody

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Everything posted by melody

1. נוער+ מבוגר עלה לי 132. אני פאקינג מרוויח 18 שקל שיעזרו לי בדלק ששילמתי לשם. בוא תסביר לי משהו, למה בטרמפים רושמים ?מוכן להשתתף בדלק? הרי בכל מקרה הוא נוסע לבלומפילד. אז עשה לי טובה ואל תתערב. 18 שקל... חחחח אין גבול לחוצפה
  2. לא יכול רק נוער כי אני תוקע את עצמי עם מבוגר
  3. להסביר לך? אולי עלה לי דלק הלוך וחזור+זמן+ שהפסדתי משמרת בשביל זה? ועוד אני מוכר מבוגר ונוער ב150? גם יוצא לי 15 שקל (שתכלס? הייתי מעדיף שאתה תסע ואני אשלם 15 יותר) מכל הסיפור וגם אנשים מתלוננים! לא משנה מה עושים, תמיד תחפשו את הרע הרי במגרש אני מעיף את שתיהם ב180 קל אז תגידו תודה שיש פה בן אדם שמבין כמה זה יקר!
  4. 2 נוער 150 גם הוגן . אבל יש לי רק נוער ומבוגר 2 נוער 150 גם הוגן . אבל יש לי רק נוער ומבוגר
  5. מבוגר + נוער ב150. Fair? אל תשכח שאני נסעתי לק?ש ולי הדלק עלה. אני לא מרוויח פה
  6. אם הייתם צריכים לבחור שיר ישן/שדעך ליציע אז באיזה שיר הייתם בוחרים?
  7. 18:00 הפועל רמת גן - הפועל חיפה - 1 18:00 הפועל רמת השרון - הפועל באר שבע - X 18:45 בני יהודה - מ.ס. אשדוד - 1 19:30 מכבי חיפה - מכבי נתניה - x 20:15 הפועל תל אביב - הפועל עכו - 1 19:00 בני סכנין - עירוני קריית שמונה - x
  8. אחי אם היית רוצה שזה יהיה הזיקית אז ---> hazikit סוייר תירגם את זה לגיבריש כראוי אחי עזוב התייאשתי מהם
  9. לא אנשים שכל מה שמעניין אותם זה הניק ולא התוכן. כאילו כמה שטחיים אפשר להיות ובנאליים עם אותה בדיחה??? אז הניק שלי הוא ?מדוניאנין8? וצחקנו כולם כבר כמה פעמים נו ו? ואגב לבן אדם שאמר שמוזר לשמוע את זה ממני אתה מוזמן לקבל ממני קצת שיעורים על כדורגל אני בטוח ששיחקתי (עכשיו אני גם מאמן) יותר זמן ממה ששיחקת/ראית/שמעת על כדורגל בחיים שלך. אף על פי שאין כל כך קשר בין ההערה שלי ?חיפה לא תנצח אותנו השנה בקרייה? לבין ידע כזה עמוק אבל תהיה בטוח שלניק שלי אין שום משמעות וקשר לזה
  10. יאללה זיינתם את המח על הכינוי הזה אי אפשר לעשות בפורום הזה איגנור על אנשים?
  11. תגיד אתה הזוי? איזה מאבק אליפות? תצטט אותי אחרי המשחק בקרייה ?אנחנו לא מפסידים למכבי חיפה בקריית אליעזר השנה? וכל העניין של הנאחס גם לא יעזור לחלשים האלה
  12. למה לעזאזל רק במשחקים שלנו בהלומפילד יש הפרדה? למה המעבר אינו אפשרי לאורך כל המשחק? בהתחלה חשבתי שיש בעיית בטחון מעל החור אבל מתברר שרק אצלנו יש הפרדה. עכשיו קבלו סיטואציה מעצבנת. אני בן 21 אוהב את האווירה ובא לעודד, להשתגע ולהנות אבל.... אני מנוי ביחד עם ההורים שלי שזה גם חוויה לכל דבר. אף על פי גילם הם סוחבים 90 דק בעמידה אך לטענתם שער 11 יותר מדי ?קופצני? בשבילם. עכשיו אני מצד אחד רוצה להיות איתם ומצד אחד עם השחקן אז בשנים עברו הייתי מגוון ומחליף בין הצדדים כאוות נפשי אבל כרגע כמאור למעלה זה בלתי אפשרי. למההההההה? והאם ניתן לשנות את זה?!?
  13. חחחחח שרירי בטן בעיקר מדפיעים על כח מתפרץ ועל הבעיטה בקטנה. בעיטה חזקה מגיעה מטכניקת בעיטה מדוייקת. שחקן שיודע איך לפגוש את הכדור ואיפה לשים את הרגל ביחס לכדור בכל מיני מצבים נתונים במשחק הוא זה שיש לו ?פצצות?
  14. מה הקטע שלא נותנים לעבור בין 10 ל11? מזה החרא הזה? הרסו את היציע בני זונות
  15. יום שבת: 18:00, עירוני קריית שמונה - הפועל רמת השרון X 18:00, הפועל באר שבע - בני יהודה X 18:00, הפועל עכו - הפועל רמת גן 1 19:30, מכבי נתניה - בית"ר ירושלים x יום ראשון: 20:15, הפועל חיפה - מכבי חיפה 2 יום שני: 20:50, מ.ס. אשדוד - הפועל תל אביב X
  16. יש גם משהו בזה.. רק חבל שאווירת בית קברות וזה לא משנה כמה נסחוף ונעודד.
  17. באמת שבמחינת הכל טדי עדיפה. דווקא השנה מכבי מנצחת באיצטדיונים כאלה. ואיזה כיף זה ההרגשה לבוא מיעוט לטדי לעודד בכל הכח (מי שמגיע לשם בא לעודד) והאווירה מחשמלת באמת. גילוי נאות, שאמרו שנפל באזור תל אביב טיל, קיוויתי שיגידו שזה נפל בעיגול האמצע באיצטדיון רמת גן (שטח פתוח לכל דבר)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.