Jump to content

תאשרו אותי...

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Posts פורסם על ידי תאשרו אותי...

1. The following עדיין לא יצא? גם לא פרק אחד?

מרגוליס - אתה וכל האחרים עשיתם לי חשק להמשיך לצפות בכדי לסיים את העונה השלישית הזו כבר ולהגיע לרביעית. שמעתי שהעונה ה7 גרועה, אז זה פשוט הוציא את כל החשק.

2. אם אתה נכנס לזה אתה יכול להכנס למילארד דברים אחרים

אני לדוגמא מחיפה , כל מי שגדלתי איתו אוהד מכבי חיפה , וכל מי שאני זוכר שכבה מעליי ומתחתיי עבר לת"א .

אבל שיש משחקים במרכז אני חושב שחלק מהם הולכים .

הנתונים האלו צריכים לשמש את המועדון לדעת על כמה קהל הם יכולים לבנות , בקטע הזה אין שינוי גדול בנינו לחיפה שברור שהפועל בשנים האחרונות הגיעו למספרים יפים בגלל העונות הטובות שלהם אבל כצפוי זה מתחיל להסתיים .

לא רואה למה צריך להכנס למיליארד דברים אחרים, לא צריך להכנס למאיפה כל אוהד ואם יש לו דרך להגיע לאיצטדיון, כי זה יותר שולי. צריך להסתכל על איך העונות של כל קבוצה נראתה.

3. ילדי האנרכיה ראית ולא אהבת או שעוד לא הספקת?

בקשר לאימפריית הטיילת, יש לה עוד 3 עונות לפחות, אם היא לא תשתפר משמעותית אני לא יודע אם אפשרי להכניס אותה

הם לקחו את הסיפור הכי מעניין אי פעם (תקופת היובש של ארה"ב) וחירבו אותו לגמרי

ילדי האנרכיה עוד לא יצא לי, על מה מסופר? 'המעקב' (The following) ראית? איך הוא?

אה ואגב, ראיתי גם Prisonbreak, העונה הראשונה היית חמודה, בשנייה כבר הפסקתי. לא מבין מה ההתלהבות הגדולה.

4. אז הסופרנוס הסמויה ילדי האנרכיה ושובר שורות לא ניסית, ממליץ לך לנסות.

לדעתי כולם יסכימו איתי שאלה הסדרות הטובות בהיסטוריה.

סופרנוס מכיר וראיתי את רוב הפרקים אני מאמין, ילדי האנרכה והסמויה לא מכיר. מה עם "מעקב"?

חבסוס, מאיפה מתחילים? עונה 1 פרק 1.

אגב, העונה הראשונה של דקסטר היית גאונית.

5. מה ניסית והתייאשת באמצע לדוגמה?

דקסטר (פשוט אין לי כח להמשיך לצפות למרות שזו תכנית לא רעה, האוס הייתי רואה כמה פרקים אחד אחרי השני. דקסטר אולי פרק ביום, לא משך אתי כו האוס), הומלנד, החץ, המתים המהלכים, חדר החדשות (היה נחמד סך הכל), משחקי הכס, ספרטקוס.

6. השאלה היא האם יצא לך לראות את שאר הסדרות ואם אתה צריך המלצות רק תבקש!

יצא לי לראות כל מיני תכניות שפשוט לא עשו לי את זה כמו האוס... חוץ מדקסטר, אך עדיין לא באותה הרמה כמו האוס.

7. לא יודע עד כמה העונה הרביעית של דקסטר טובה, אני כרגע בעונה 3. הסדרה האוס, זה לא רק העניין הרפואי, זו הדמות הענקית של דוקטור האוס (וכמובן העלילה). אולי אתם עשיתם דיון ומצאתם תכניות יפות יותר מהאוס, אני עדיין לא.

התכנית של שרלוק הבריטית (או השחקן הבריטי)?

8. הבעיה היא אצל מי שמתעצבן, בסך הכל הוא דיי מבדר בחוסר חייו וניסיונות השכנוע העצמיים הפתטים שלו. אני לא חושב שיש אוהד מכבי שאפילו אי פעם רשם בגוגל ?פורום אוהדים ביתר ירושלים? מרוב שהם לא מעניינים + בורים (אין לי מושג מה יותר).

מה שכן אם להיות אובייקטיבים גם בקהל שלנו לא חסרות דוגמאות לאיך לא להתנהג(עע אוהד מכה את קדאייב ולאחר מכן אוהדי מכבי אחרים), בשורה התחתונה בכל הקהלים יש חלאות (אצל ביתר והפועל באחוזים גבוהים בהרבה) אבל זה לא הנושא בתכלס.  

הבעיה גם שאנחנו נותנים לו במה לעצבן.

הם מודעים לקיומו של אינטרנט? הם בכלל יודעים מה זה המושג ?פורום? ואיך לנהל דיון?

9. חח אין למה להעיף אותו. הבן אדם אוהד קבוצה שהיא היריבה השלישית שלנו בחשיבותה ולא כל כך מעניינת אותנו מעבר ללצחוק עליהם ולנגן בלופים את אוהדי בית"ר בוכים,ובכל זאת הוא מתעקש כל כמה זמן להקניט אותנו ולנסות לעצבן אותנו. אתה לא מבין כמה הוא לוזר? צריך להשאיר אותו פה רק בשביל שאנשים יראו איך לא צריך להיות.

נכון, אבל מצד שני הוא באמת מצליח לעצבן אנשים, אז למה? אפשר לראות איך לא צריך להיות כשרואים את אוהדי ביתר כוזבים את האיצטדיון בשער שלהם, שהם שוקפים את המועדון, אפשר לראות איך לא צריך להיות גם בלהסתכל על אוהדי הפועל שרים על השואה ועושים צלבי קרס, לא חייב משתמש בפורום בשביל זה. שלא נדבר על הנאחס לאנשים שמאמינים בזה.

10. יום שבת:

17:00, הפועל עכו - הפועל תל אביב 2

18:00, הפועל חיפה - הפועל רמת גן X

18:00, הפועל באר שבע - הפועל רמת השרון 1

18:00, עירוני קריית שמונה - בני סכנין X

19:30, מכבי נתניה - מכבי חיפה 2

יום שני:

20:15, מ.ס. אשדוד - בני יהודה 2

11. הסיכוי שלכם להרים ליגה של פיפא מקורי שואפת לאפס אני מניח. לעומת זאת, יש תוכנות בעזרתן אפשר לשחק בפיפא 11 ברשת (חושב שגם לעשות ליגה), אז עדיף כבר שתלכו על זה. אם תלכו על זה - אני בפנים.

12. גם בתקופות הטובות של מכבי ( הפתיחת עונה עם נימני עד מחזור 7 בערך, הפתיחת עונה עם איווניר עד סוף הסיבוב הראשון בערך והעונה הזו) לקולאוטי לא היה חלק משמעותי . תמיד הוא הגיח פעם בחודשיים עם שער או משחק סביר .

ביחס לשכר זה הפלופ של כל הזמנים .

אולי. אבל לא מתכוון לתקופה, אלא למשחקים ספציפיים.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.