Jump to content

תאשרו אותי...

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by תאשרו אותי...

1. קבוצה שאין לה זכות קיום. לא להוריד ליגה, פשוט להעביר אותה טכנית לליגה הפלסטינאית.
  2. אל תגזים, לא קשה מלפרוץ אייפון, כרגע יש אייפון ופרצתי אותו תוך שתי דקות בדיוק. http://iandroid.co.il/forum/forum112.html?sid=d9b6de4385e12e967eaf176e1e030779 תחפש רום שמתאים לך, ואמור להיות שם גם מדריך פשוט להתקנת הרום.
  3. ומצד שני, זה הליך די מסוכן (למרות שגם די קל) שאם למישהו אין הבנה בנושא, לא כדאי שיעשה אותה (למרות שזה ממש ממש פשוט). ואם איני טועה, זה מבטל את האחריות לא? למרות שלא בעיה להחזיר את הרום של המפעילה הסלולרית. היה לי גלקסי S1, החלפתי רום (היה לי רום של פלאפון) וזה עולם אחר לגמרי.
  4. לא מאמין שבאמת ישבו אותו על חוזה עכשיו, זה עלול להסיט את ראשו מהכדורגל והם יודעים את זה טוב מאוד. תקחו כל דבר שנכתב בכתבה בערבון מוגבל, לאחר שמכבי רואים שיש להם שוערים כמו חיימוב (שלפי הבנתי עושה חיל בקפריסין) וברק, אין שום סיבה לרכוש את אניימה, למרות שאין מה לומר, לא ראינו ממנו מה שאנחנו זוכרים ממנו בד''כ, ואם נראה, הוא באמת טוב יותר מברק וחיימוב.
  5. מעדיף לוותר על שני דרבים, בכדי שהם יאבדו סופית את האפשרות לאירופה. יחד עם הדרבי, זו השפלה הכי גדולה. להיות בפליאוף תחתון? המשחק הכי גדול שיהיה להם זה נגד הפועל באר שבע.
  6. יום שבת: 18:00, הפועל עכו - הפועל חיפה - 1 18:00, מ.ס. אשדוד - הפועל רמת גן - 2 18:00, עירוני קריית שמונה - בני יהודה - X 18:45, הפועל באר שבע - הפועל תל אביב - X יום ראשון: 19:00, מכבי נתניה - בני סכנין - 2 20:50, מכבי חיפה - בית"ר ירושלים 1 בהצלחה לי.
  7. משחק שעוד 20 שנה יזכרו אותו כפי שזוכרים את עונת 95-96 ואת הניצחון 5-0 בדרבי, משחק שלא ישכח.
  8. נראה לכם שהגיוני שישלמו על רפלאוב שלושה מיליון יורו? בין אם הוא שווה את זה ובין אם לא (הוא לא), הם לא יחזרו על אותה טעות של לפני שלוש שנים.
  9. בדרך לאליפות, אין כזה דבר משחק 'קל', כל משחק הוא משחק גדול. כל ניצחון זה שש נקודות, גם עכשיו (ולא רק בפליאוף).
  10. אתה פשוט לא מבין וכנראה גם לא יכול להבין, אני וויתרתי מלנסות להסביר.
  11. כי צריך להתחשב בציבור הכללי, מה עם החיילים? מה עם החילונים? להיות דתי זו בחירה שלך והבחירה הזו צריכה להשפיע רק עליך ולא צריכה להכתיב לאחרים. בנוגע ל?לא חייב להיות קרבי? - כפי שכבר רשמת, אין מה להשוות. שחייל הולך לקרבי, הוא עושה זאת למען המדינה, כשדתי הופך לדתי, הוא לא משרת אץ המדינה ועושה זאת למען עצמו.
  12. אז אותו הדבר כפי שאמרתו לו. כל הכבוד לך שאתה חייל, אבל עצם העובדה שאתה דתי, זה משהו שלקחת על עצמך ואין קשר אם אתה חייל דתי, אתה דתי. ובגלל שלקחת אותו על עצמך, אתה לא יכול להכתיב לאחרים רק בגלל שזה לא נח. החיילים נותנים למדינה, האדם הדתי לוקח למען עצמו עם עצמו, השאלה ברורה למי יש עדיפות.
  13. שוב, ידידי, אתה לא שם לב בין חובה לבחירה, אם אדם בוחר להיות דתי, אז הוא מודע לכך שיש דברים שהוא לא יכול לעשות, אם בין הדברים זה לא לראות את רוב המשחקי הכדורגל - אז כך יהיה. כי שוב, זו הבחירה שלך, אף אחד לא הכריח אותך להיות דתי. אם הצמידו לך אקדח לראש ואמרו לך להיות דתי, אז תאמר ואולי נתחשב (וזה לא שלא מתחשבים בדתיים, כן מתחשבים, אבל עם כל הכבוד, החיילים צריכים להיות בעדיפות ראשונה מהדתיים).
  14. לפי דעתי היינו רואים מאבק כל עוד הוא היה נשאר בחדר ההלבשה. אתה שוכח שאלירן בסך הכל היה הנגרר, יצחקי היה גורר אותו לצד שמאל וג'ורדי לצד ימין - טוב לא היה עושה מזה. חוץ מזה, אתה שוכח את כח ההרתעה שזה נתן לג'ורדי כשהוא פשוט 'העיף' את יצחקי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.