Jump to content

תאשרו אותי...

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by תאשרו אותי...

1. מנסה לשחק אותה טוב לב... * * * תגידו, למה ג'קי רב עם אחת האחיות? ולמה חברה הזו של ג'קי כזאת מפגרת וחשה?
  2. מהסיבה הפשוטה שהוא לא נותן למדוניאנין (PLAYMAKER) שלנו לשחק בתור קשר קידמי. ראינו כבר בתחילת העונה שבעמדה הזו הוא השחקן הכי טוב שיש לנו בקבוצה.
  3. אל תצפו מיצחקי לחורר רשתות ישר כשהוא חוזר. הפציעה שהוא עבר זו פציעה נורא קשה.
  4. הורדתם את טלאי העברית? כיף לשחק איתו. יש לי שני שמירות: 1)עם מכבי ת''א, בעונה הראשונה לא לקחתי אליפות כי שמחתי על השחקנים שיש. בעונה השנייה לקחתי את העיניינים לידיים וקניתי שחקנים וכמובן לקחתי אליפות. חתמתי איתם על חוזה לעוד שנה ומשום מה אני בכל זאת לא מאמן את מכבי (באג אולי). כרגע אני מאמן קבוצה בליגה השנייה באנגליה (WIGAN) ואני עומד בעזרת השם לעלות לליגה הראשונה. 2)שמירה עם יובנטוס, עוד בהתחלה.
  5. אבל אתה שוכח את העובדה שהבעלים של הפועל ת''א הם אנשים מגעילים שאכפת להם רק הכסף, כך שקשה לי להאמין שהם ירצו שיקנו אותו בחינם. אז הם יעשו מאמץ למכור ותו בינואר.
  6. מי אמר שחייב לשחק עם שני חלוצים? אפשר לשחק עם שלושה חלוצים כמו שעשינו מול באר שבע ולשחק עם מדו מאחוריהם. אבל קשה לי להאמין שנמני הבונקריסט ישחק ככה נגד מכבי חיפה. אתה חייב להביא עוד חלוץ אחד בהשאלה עד סוף העונה לפחות עד שיצחקי יחזור. כי אתה ראית איך אבידור שיחק נגד באר שבע.
  7. אני מתלבט בן שני האופציות. 1)אני חושב שצריך לתת לו עוד קצת זמן, כי בכל זאת... הוא לא שיחק המון זמן וזה לוקח זמן לחזור לכושר שיא שלך. שלא נדבר על זה שזו קבוצה חדשה ולאט לאט ה יתחילו למסור לו יותר ולשחק יותר באופן קבוצתי. 2)יכולים להעיף אותו ולהביא חלוץ אחר שיותר פוגע כרגע... אז... די קשה להחליט.
  8. תשמע, השחקנים שהביאו הם שחקנים גדולים עם פונטנציאל ענק. פשוט המאמן שלך לא יודע איך להשתמש בהם. אין מה לעשות. שם את רנגלוב באגף (למרות שגם שם הוא היה טוב) מעדיף את ייני על מדוניאנין...
  9. יש מלא כדורגלנים מאמינים. אבל פשוט לא דתיים... כי עצם העובדה שהמשחקים בשבת זה די מפריע להם גם אם הם היו רוצים לשמור.
  10. לאמא שלי אין בעיה שאני אסע למשחקים רחוקים. תלוי כאילו עד כמה. יכולתי לבוא למשחק מול באר שבע... אבל זה משעמם ללכת לבד... בעיקר כשאין לך חבר שאוהד מכבי
  11. יגאל - תודה על הקישור. פרק 11 הולך להיות אחד החזקים...
  12. בחורות שעולות לאוטובוס ומתנהגות כמו מפגרות וצועקות כל שנייה. הוכח מדעית שצריך להרוג את הבחורות האלה.
  13. כן אתה צודק, קראתי עכשיו מה שרמתי ולא הסברתי את עצמי טוב. טעות שלי.
  14. לקלל אותו? חס וחלילה. פשוט לא יאהב אותו כמו פעם. (יאהב אותו בתור שחקן לא בתור מאמן)
  15. כן אתה יודע, אני רגיל שאנשים עושים נזקים במכבי ולא בהפועל. זה יחשב אצי כסופר בגידה. זה כמו שלוני יהפוך לבעלים של הפועל.
  16. אני ממליץ להשתמש בדיון הנ''ל גם בכדי לדבר על עזיבתו העתידית של כחלון לבלגיה...
  17. לא ימחוק את העבר המכביסטי שלא וכמובן לא ימחוק את העובדה שהוא היה שחקן מצויין בשורות מכבי ת''א. אך אתה יודע... הכבוד שלנו אליו ירדה באופן משמעותי (לא עכשיו הוא כלכך גבוהה)
  18. אתם מפספסים את הנקודה. לא צריך לקלל אותו. כי הוא עדיין היה שחקן עבר במכבי ת''א וגם הקפטן שלנו לאורך זמן. אז אני לא מוצא סיבה לקלל אותו או לשיר לו "קלינגר לא רואה" עד שהוא לא עובר להפועל "אכלו לי שתו לי" ת''א.
  19. על הנייר מכבי ת''א צריכה להיות הרבה יותר טובה מהפועל ת''א, הבעיה העיקרית היא שהצוות המקצועי פשוט לא יודע להשתמש נכון בסגל שלו. עצם העובדה שהם שמים את מדוניאנין קשר אחורי במקום קשר קידמי (שזה התפקיד שלו) מוכיח את זה. ואני אוסיף ואגיד שעצם העובדה שהם מכניסים את ייני במקום את מדוניאנין... אומר שיש משהו מקולקל שם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.