Jump to content

תאשרו אותי...

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by תאשרו אותי...

1. אה? בזכות אוסקר אתה בפור 8 על הליגה, בזכות אוסקר אתה מועמד הכי גדול לזכות באליפות, בזכות אוסקר ראית תצוגות מדהימות מהקבוצה, על מה אתה מדבר? תתבייש, כי אני מתבייש שיש אוהדים כמוך בקבוצה.
  2. זו קבוצה מדהימה, זו קבוצה מרגשת. מאוהב בכל אחד ואחד מהם (למעט ורד, מזמן לא אהבתי אותו). הפכתם לקהל מפונק וזה ברור לכל. אהבתי את המנחה המרגשת של הקהל בסיום המשחק, עידוד נטו, מחיאות כפיים, לא קיראות 'ביזיון' מגעילות. ולעניין? שוב, הפכתם לקהל מפונק. ביזיון שעפנו מהגביע? מה קרה? נתנו עונה טובה ונהייתם מפןנקים? דאבל? בואו נילך על טריפל וזהו, אליפפות, גביע וליגת האלופות ואם נעוף באחד מהם זה ביזיון ונצא בהודעה מסודרת. לא לקחנו אליפות עשר שנים, גביע לא לקחנו כמה שנים טובות, בואו נתקדם לאט לאט. נתנו חמישייה ושישייה לקבוצות אז אנחנו צריכים להיות מפונקים? די. עפנו מהגביע? כואב, סבבה. כרגע כל הראש על האליפות, על הקבוצה המרגשת הזו, על הצוות המרגש הזה, לאט לאט - זה שם המשחק. אגב, ורד? נמאס לי ממנו. לא פנדל ראשון שהוא עושה, הוא היחיד שאני כועס עליו מכל הקבוצה המרגשת והמדהימה הזו. יאללה מכבי, הראש בסכנין, הנקמה עוד שבועיים.
  3. רק אני לא אהבתי את התכנית הזו? ואני דווקא טיפוס שמאוד אוהב את הז'אנר הזה (פנטזיה). העונה הראשונה היית בסדר + (בעיקר הפרקים הראשונים) לאחר מכן פשוט נחמד ולא יותר. אם אני אראה את העונה השלישית, זה אך ורק בשביל לאניסטר גמד.
  4. אני שחקתי בdow, גם בראשון וגם בשני. אם יש למישהו ורוצה לעשות קצת משחקים - בשמחה.
  5. קניית חברת מנופים עבור יצחקי.
  6. סופסוף אנחנו המובילים לזכייה באליפות, סופסוף לא הלכנו לים בדצמבר, סופסוף יש לנו קבוצה שאנחנו באמת מתחברים אליה, סופסוף אנחנו מרגישים משהו מיוחד ממכבי, מכבי שלנו, מכבי תל אביב. לא חשוב איך העונה הזו תגמר, אני יודע שזו עונה שהמון יזכרו למשך שנים, לא חשוב איך היא תגמר. זו עונה מרגשת, מכבי מרגשת, מכבי זו שמפחדים ממנה - בבית ובחוץ. זו שאומרים עליה ?הלוואי ולא נקבל את מכבי בגביע?... מכבי שלנו חזרה.
  7. גם סטים זה כאילו ?לקנות מחו?ל? מרגישים את זה במחירים שלהם, במבצעים המצויינים שהם עושים וזו פשוט תוכנה נוחה. נכון, אבל בנינו, מה יותר כדאי? להזמין עותק פיזי ולחכות לדוגמה עזרה ימים (טם המשלוח יגיע מהר וללא תקלות) או להזמין עותק דיגיטלי? בקרוב הקנייה הדיגיטלית תשלט על השוק (לא שעכשיו היא לא). אגב, ישנם אתרים שמציעים רק cdkey מקורי של המשחק במחיר זול משמעותית מהמשחק עצמו. רוב המשחקים אלו גם ככה cdkey לsteam, כך שיוצא שאפילו יש לך הורדה מהירה ונוחה למשחק. פשוט צריך למצוא אתר אמין ואין הרבה כאלו.
  8. כן... אבל אתה שוכח שלא לכל אחד יש את הכח לחכות עד שהמשלוח יגיע לארץ (ומה יקרה אם המשלוח לא יגיע? התעכב?). זו הסיבה אני מאמין שהרוב בוחרים בתוכנות כמו Steam שהן בעצם כמעט ו'מושלמות', אך המחירים שם לפעמים יקרים ולפעמים זולים... וזה חבל.
  9. אני מאמין, שבכלליות, אם משחקים היו עולים בסביבות ה25$, מלא היו קונים. עבור לא מעט אנשים, 60 דולר למשחק זה יקר, אז הם קונים משחקים איכותיים עם אפשרות למשחק רשת (כך שיהיה אפשר לשחק במשחק תקופה ארוכה, ולא שבוע או שבועיים בסינגל ואז לשכוח מהמשחק). וכן, לקנות משחק זה אחרת לגמרי מלהוריד.
  10. בכדי לשחק ברשת צריך מקורי... אז אני בטוח שמי שאומר שיש לו מתכוון למקורי.
  11. בשמחה. אם נשיג עוד שני אנשים, נוכל לשחק ב(לאנוס אותם כמו)זומבים.
  12. באמת? מוזר. יש לי במשחק הזה המון שעות... אבל המון וזה לעולם לא נמאס עלי.
  13. אני אישית לא, אבל ברשותך, אני אנצל את הנושא הזה בכדי לשאול אם יש פה אנשים שמשחקים ב: Left 4 dead 2 Comapny of heroes black ops 1 Tf2 אשמח לעשות כמה משחקים...
  14. זה רק אני או שאם ברצלונה תשחק בהגנה שלה מסירות זה יהיה "טיקי-טאקה" וכל קבוצה אחרת שעושה את זה אלו הן "מסירות ללא משמעות ושימסרו כבר את הכדור קדימה"?
  15. לא צריך סטטיסטיקה בכדי לראות שלא מעט פעמים בחרו על דרך הכדורים הארוכים. למזלנו, לא תמיד.
  16. אם זה נאחס הפוך ואתה רושם שזה נאחס הפוך אז אתה עושה נאחס הפוך על הנאחס ההפוך אחי...
  17. יש פה אנשים שמתנהגים כאילו מכבי היית לוקחת גביע בשנים האחרונות בלי למצמץ. לעלות עם הרכב שני? בלי ראדי ואלברמן? מה קרה לכם? אפשר לעשות רוטציה, אבל לא לעלות עם הרכב שני או לפרק עמדות לגמרי. אל תשכחו שגם בזמן המשחק יש דבר כזה שנקרא חילופים ואפשר לתת לשחקנים לנוח לפי איך שהמשחק מתקדם.
  18. עוד לא נגמרה העונה... חכה עם זה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.