Jump to content

תאשרו אותי...

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by תאשרו אותי...

1. מתי הפעם האחרונה שנצחנו משחק רק בזכות מצבים נייחים? יודעים מה, עזבו. מתי הפעם האחרונה שהבקענו מבעיטה חופשית ובכלל הבקענו משתי קרנות באותו המשחק? מדהים.
  2. לא יודע אם שחקן העונה (יש מצב שכן), אבל שחקן הסיבוב זה בטוח. חבל שהוא לא מקבל את הכבוד הראוי לו מחלק מן הקהל בגלל המוצא שלו. ראדי
  3. מוסיקה ישראלית ורוק. במוסיקה ישראלית, הייתי ממליץ בעיקר על אריק ברמן. ברוק, הייתי ממליץ על (וכשאני אומר 'רוק', אני מתכוון לכל סוגי הרוק): Green day, nickelback, Rise against, The script, היהודים, Tenacious D
  4. א' ) שמתי לב לאחר שהגבתי לך, צודק. ב')לא אמרתי שזה נכון ובסדר לרשום שמתאים לו סרט קפטן אדום וכל שאר הכינויים. ההפך, אני נגד הכינויים הטיפשיים האלו.
  5. אבנר טוויטו. אם אתה רוצה לערבב דברים שלא קשורים, גם אני יכול. קראת את התגובה שלי בכלל או שסתם כתבת תגובה בקטע אנטי והכללתי?
  6. 1) התכוונתי בכללי, לא היום באופן ספציפי, אם תאמר שאחרי כל הפרשנויות שלו הוא לא אמר דבר אחד רע על מכבי ודבר אחד לטובת הפועל (בצורה מוגזמת) אז אני לא יודע מה לומר לך. אגב, למה הוא לא הזכיר את העברת זן שלהם החל מהדקה הראשונה? יש למטבע שני צדדים. 2)האוהד הזה לא מעניין אותי בכלל, מדבר על מכבי, לא על אוהד טיפש אחד שמכה אוהד מכבי אחר, לא מגיע לו שיגנו עליו בכלל. 3)לא שמעתי אותו אומר כזה דבר (לא עוקב אחרי כל תכנית של יציע העיתונות או שבת ביציע), אך אם הוא אמר - כל הכבוד לו. שלא תבין אותי לא נכון, אני עדיין מעריך אותו (כשחקן), אך יש גבול לדברים שאני יכול לשמוע אותו אומר לפעמים.
  7. מעניין אותי מה היה קורה אם אדם אחר היה אומר את הדברים שנמני אומר, מעניין אותי אז איך הייתם מגיבים. חלקכם מתנהגים בצביעות, כועסים על פרימו ושרף ולא על נמני למרות שדבריהם לא רחוקים. לא אומר שנמני שונא מכבי כמוהם (הוא לא שונא מכבי) אך יש גבול לאובייקטיביות ולדברים הטיפשיים שאפשר לומר לטובת הפועל כלכך ולרעת מכבי בד''כ ("רמת השרון שיחקה טוב נגד מכבי" ועוד שלל משפטים שאם כל אדם אחר היה אומר אותם - הייתם מתחרפנים).
  8. בעיקר המולטי שאנשים הכינו עבורו.
  9. 'תמשיכו לתת גב לכל העולם חוץ מלקהל'? איפה ראית שלא נותנים גב לקהל? אוהד אחד שמרביץ לאוהד מכבי אחר, לא ראוי להגנה.
  10. הבחור הרביץ לילד? מי הרביץ לילד? (הרביץ לאבא? אם תסתכלו טוב זה נראה כאילו הוא מרביץ לילד קצת ואז לאבא) לא הבנתי כלום מהסרטון. אגב, כאן רואים דוגמה טובה עד כמה האבטחה לא מצליחה להתמודד עם אי סדר.
  11. MARIO - משחק תפקידים אם איני טועה, בדומה לWOW. MAORMTA - זוכר ששחקתי בו ושהיה טוב בזמנו, לא זוכר ממנו הרבה. מה עם COD1 ו 2? היו מדהימים.
  12. ום שבת: 15:00, בני יהודה - הפועל באר שבע 1 18:00, הפועל רמת השרון - עירוני קריית שמונה 2 18:00, הפועל רמת גן - הפועל עכו 1 19:30, הפועל תל אביב - מ.ס. אשדוד 1 יום ראשון: 20:15, בית"ר ירושלים - מכבי נתניה X יום שני: 20:50, מכבי חיפה - הפועל חיפה 1
  13. פשוט אדיר... ההצלה שלו שהוא הרחיק את הכדור כשהכדור היה צריך להגיע לשחקן פנוי לגמרי של בית''רי, רק הוכיחה עד כמה הוא שחקן ענק.
  14. כנראה שלא הבנת אותי. הבנתי שהקריאות ביזיון היו לשופט... רשמתי שלא היו קריאות ביזיון לקבוצה וזה משהו שאהבתי.
  15. יש פה אנשים שבכלל לא ראוים שיגיבו להם חזרה, שיגיבו את התגובות שלהם והשתגובות יעברו ללא יחוס בכלל, למה להתייחס?
  16. זו קבוצה מדהימה, זו קבוצה מרגשת. מאוהב בכל אחד ואחד מהם (למעט ורד, מזמן לא אהבתי אותו). הפכתם לקהל מפונק וזה ברור לכל. אהבתי את המנחה המרגשת של הקהל בסיום המשחק, עידוד נטו, מחיאות כפיים, לא קיראות 'ביזיון' מגעילות (לפחות כך זה היה נשמע מהבית). ולעניין? שוב, הפכתם לקהל מפונק. ביזיון שעפנו מהגביע? מה קרה? נתנו עונה טובה ונהייתם מפןנקים? דאבל? בואו נילך על טריפל וזהו, אליפפות, גביע וליגת האלופות ואם נעוף באחד מהם זה ביזיון ונצא בהודעה מסודרת. לא לקחנו אליפות עשר שנים, גביע לא לקחנו כמה שנים טובות, בואו נתקדם לאט לאט. נתנו חמישייה ושישייה לקבוצות אז אנחנו צריכים להיות מפונקים? די. עפנו מהגביע? כואב, סבבה. כרגע כל הראש על האליפות, על הקבוצה המרגשת הזו, על הצוות המרגש הזה, לאט לאט - זה שם המשחק. אגב, ורד? נמאס לי ממנו. לא פנדל ראשון שהוא עושה, הוא היחיד שאני כועס עליו מכל הקבוצה המרגשת והמדהימה הזו. יאללה מכבי, הראש בסכנין, הנקמה עוד שבועיים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.