Jump to content

תאשרו אותי...

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by תאשרו אותי...

1. נתן מספר שערים חשובים בעונות שלו כאן, לא יהיה קל לשכוח אותו, תמיד אהבתי אותו, חבל שלא רצה לקצץ.
  2. חחחחח זה הוא עם התחפושת הזו? הוא טרול רציני.
  3. 100 לכרטיס ואז לא מבינים למה אי אפשר למלא אצטדיון. צריך לפנות בענף הזה לכל סוגי האנשים והמשפחות, לא רק לאלו שיש להם 100 שקל בשבוע להוציא על משחק כדורגל ולא להרגיש את זה בכלל אלא אנשים שגם קצת קצרים בכסף ובכל זאת רוצים לראות את קבוצתם רצה לאליפות או סתם משחקת. רוצים לבוא, להרגיש את בלומפילד, את האוהדים האחרים, להנות, לעודד, למה כל זה צריך לעשות חור בכיס? מחיר של 60-70 שקל למשחק (מחיר מבוגר) ולא רק שהאיצטדיון מתמלא במאה אחוז, אלא גם פונים לקהל שרוצה ולא יכול להגיע למשחקים.
  4. משחק קשה. אנחנו יכולים לעשות מהמשחק הזה הפרש של 13 נקודות (אם חיפה יפסידו) או מצד שני, להקטין את ההפרש ל7, חייבים להזהר.
  5. אגב, אולי שיר ישן, אבל טוב: http://www.youtube.com/watch?v=-B6tNFj31aY
  6. אל תגזימו. אם אני לא טועה, ניצחון של הפועל חיפה והם מעל קו האדום.
  7. אולי פרננדס טוב ממנו התקפית, אבל אתם שוכחים דברים אחרים, כמו אישיות. ראיתי את המשחק של בית''ר נגד הפועל בבלומפילד... פרננדס היה שם זוועה, כי יש לו אישיות בעיתית, ה'ילד הרע' והוא שיחק על הפנים, כי הוא היה עצבני (אם אני לא טועה הוא הוחלף). אתם באמת רצים שחקן כזה? שבגלל שהוא טיפה עצבני הוא לא יודע לתת מסירה אחת כמו שצריך ורק עושה פאולים? אם מסתכלים על שחקן (או עושים השוואות לצורך העניין) מסתכלים על הכל. המנטלי, המקצועי, והאישיות של הבנאדם שמשפיע גם על המגרש כמובן.
  8. מהיכן הביטחון הכלכך גדול שהוא לא בתכניות בשנה הבאה?
  9. המשחק הכי טוב שקיים? מה עם Red alert 2?
  10. יום שלישי 5.3: 21:45, בורוסיה דורטמונד - שחטאר דונייצק 1 21:45, מנצ'סטר יונייטד - ריאל מדריד 2 יום רביעי 6.3: 21:45, יובנטוס - סלטיק 1 21:45, פאריס סאן ז'רמן - ולנסיה 1 יום שלישי 12.3: 21:45, שאלקה - גלאטסראיי 2 21:45, ברצלונה - מילאן 2 יום רביעי 13.3: 21:45, מלאגה - פורטו 1 21:45, באירן מינכן - ארסנל 1
  11. אם יעברו, ככל הנראה אעשה מנוי. יותר קרוב, יותר נח להגיע לשם מלבמלומפילד. זו הסיבה היחידה שעדיין לא עשיתי מנוי.
  12. ענקקקקקק הסנטה זה עומר ורד, זה עם השיער של דורה זה אלברמן. לקח לי זמן לקלוט שברק לוי זה הבחור שרוקד לבד.
  13. 'לעומת הבית'... אבל אני לא מדבר כרגע על משחקי הבית, אלא על החוץ וגם שם אנחנו מקום ראשון בטבלה עם 23 נקודות, מה הקטע אז?
  14. אגב, אם אני לא טועה, גם ב'טבלת חוץ' העונה אנחנו מקום ראשון, אז למה תמיד אומרים שאנחנו לא משהו בחוץ? זה טיפשי.
  15. חשבתי שלא יזיק קצת גיוון מינים
  16. האיש... שנמצא בכל מקום בו יש מצלמה. * * * ועכשיו ברצינות... הייתם עושים?
  17. אתה לא מאמן, אתה הרבה מאוד לא מאמן!
  18. לא רציתי שבאמת יענו לי על השאלות האלו, אלו היו שאלות בעיקר בכדי להעצים את הניצחון שלנו מול סכנין
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.