Jump to content

cassano

משתמשים רשומים
 • Content Count

  143
 • Joined

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. חבל שהקורונה לא לקחה אותו. איש מיותר.
 2. שכונה שאין VAR. איך הולך מבחינת נקודות דירוג? שלב בתים שווה 3 נקודות כאשר נקודה אחת היא ביטוח או משהו כזה לא? ניצחון שווה 2, תיקו שווה 1. זוכר נכון?
 3. על כל מפגין באוויר הפתוח יש לפחות 15-20 מתפללים במינימום במקום סגור. המשוואה של הפגנה = תפילה היא אך ורק כדי שהחרדים יוכלו להמשיך ולקיים את אורחות חייהם, ועל הזין כל השאר. התחלואה בערים החרדיות גדולה בעשרות מונים מאשר השאר. זה שיש להם פחות חולים קשים זו לא בהכרח סטטיסטיקה נכונה מכיוון שהילודה שם מביאה למצב שהאוכלוסיה צעירה יותר. תמדדו את סך הנדבקים והתמונה אחרת לגמרי. ביבי כמובן גם נהנה מהמשוואה הזו, האש תמוקד למנדבליט והאנרכיסטים מבלפור. ראש ממשלה מעל עשור בתפקיד ועד היום לא יודע איך למשול. אם היה לו קצת יכולת לשלוט הוא פשוט היה אוסר את שניהם. אבל ה
 4. תמשיך לטמון את הראש בחול. רק ביבי!
 5. מצחיק איך שכולם באים על ההפגנות שעובדתית במגזרים אחרים הקורונה מתפשטת כמו אש בשדה קוצים לעומתם. אני לא בעדם, אבל הצביעות מביכה. החרדים הוכיחו שקדושת אורח חייהם עולה על קדושת החיים מבחינתם. נתלים בתירוץ עלוב של "אבל בבלפור מותר" כשהם פתאום לא אמורים לשמש כמגדלור של מוסר, כפי שהם היו מתרברבים בזמן שגרה בבתי הכנסת לעומת החילונים חסרי הערכים. זרקו את הציבור שלהם מתחת לגלגלים. ביבי כרגיל הוכיח שהוא ראש ממשלה לא ראוי. אדם נאשם בפלילים, שכל היום עסוק בפוליטיקה זולה, שלוקח קרדיט קיים לעצמו ואת הרפש מטיל על האחרים, שממשיך להתיר את ההפגנות כי זה מושך ממנו אש,
 6. נמשיך להאשים את האנשים כאילו שאפשר פשוט לעצור את החיים למשך ככ הרבה זמן, כשנתוני המתים פשוט רחוקים מאוד מלהיות משהו דרמטי. היה הרבה יותר משתלם לשפוך מיליארדים על מערך הרפואה במקום הצעדים הדרקוניים הללו שנשלם עליהם עוד שנים. שיהיה לנו בהצלחה. העיקר שבפנסיה התקציבית ימשיכו לא להוריד שקל, לרובם הגדול של עובדי המדינה המשכורת בראשון לחודש תמשיך לדפוק כמו שעון.
 7. זה גם ידפוק לנו את הליגה. איזה מצב חרבנה
 8. קרישי בוא, כל ההסכם הזה הוא 100% טראמפ, ביבי הוא בסך הכל טרמפיסט. הצד השני שולח את שר החוץ, לא את המקביל אצלם לראש הממשלה. למה אצלנו ביבי חייב לטוס? ועוד בזמן חירום כזה שמצריך סגר לדבריו? איפה לעזאזל הדוגמא האישית? האמת היא שהוא לא יוותר בחיים על נסיעה כזו, על תמונות, על הזדמנות לנאום באנגלית ולגרום לבייס לגמור. ועוד החצוף רוצה לטוס במטוס פרטי עם כל המשפחה. כבר אבדה הבושה להשתין בקשת ברבים. האיש הזה הפך לסכנה למדינה. וירוס קטן חשף כמה הבלוף שלו גדול. מעל חצי שנה ולא התקדמנו בכלום, 0 הפקת לקחים, 0 בניהול, 0 במשילות. כל טיפש מהרחוב יודע שאין
 9. לא התנסחתי כמו שצריך, הכוונה בלהילחם דרך סגר. עם התגובה הזו אני בהחלט מסכים. אז נעשה סגר, נשרוף עשרות מיליארדים רק כדי שנגיע לאותה נקודה שוב בפברואר. ואין לי אחוז אחד של ספק שזה יקרה. שוב אומר, לכנסת שלא עשתה כלום וציפצפה בעצמה על ההנחיות בראש חוצות אין שום סמכות מוסרית להטיל סגר, שיקחו אחריות ויתפטרו. מציירים מצב חירום והראיס טס לארהב. חושב שאנחנו עבדים שלו. ראש ממשלה נאשם זה מצב שמשתק מערכות, שמביא חוסר אמון. הוא זה שעומד בהיכל המשפט ומסית נגד מערכת אכיפת החוק והרשות השופטת, הוא הוא החייזר והאנרכיסט הראשי.
 10. האדישות היא בעיקר בגלל שכולם ראו איך מייצרים במרץ פאניקה והיסטריה על כלום. אחוזי התמותה אפילו יותר נמוכים ממה שהערכתי אז. ואגב המודל השבדי, בשבדיה מספר הנדבקים והמתים בשיא השפל. בואו נראה מה יהיה בשאר אירופה בסתיו הקרב ובא. להילחם בקורונה זה להילחם ברוח. בעיקר כשאין הצדקה אמיתית לטירוף הזה.
 11. אין לכנסת העלובה בישראל אף סמכות מוסרית להטיל פה סגר. קודם כל שיפטרו את סגן שר החינוך ושר המודיעין שרק לפני יום וקצת היו בחתונות. חוצפה. המדינה הזו איבדה כל טיפת בושה של נבחירי הציבור שלה. מקווה שיופץ ברבים כל הפרה קטנה של 120 העלובים וזה יוביל להתקוממות נגד הפשעים שהם מבצעים. והקיסר הנאשם כמובן חייב לטוס לארהב. הוא לא יכול לשלוח את שר החוץ כמו שהמדינה השנייה נניח עושה. ואחכ יבלבל לנו את המוח על מצב חירום. הוא חי בסרט שהוא יסגור לאנשים את העסק ויעניין אותם איזה הסכם עם אבו דאבי. כולי תקווה שהוא ייבעט מחיינו כמה שיותר מהר.
 12. שמאלית נהדרת, טאצ' במסירה וראיית משחק מעולה. גם טוב מאוד בנייחים. לטעמי יש לו עוד קפיצת מדרגה לעשות, נהנה ממנו מאוד.
 13. מולר פסיכופת. מבין משחק ברמה אחרת. כיף שחזר. ברצלונה שכונה, הסיטי ינצלו את השטחים שבאיירן השאירה היום. יהיה משחק אש.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.