Jump to content

ארז בכר

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. כל מי שאומר שלא היה פנדל לא מבין בכדורגל יותר מידי ולא רואה יותר מידי משחקים. יש המון חוקים של פיפ"א שהשופטים לא סופרים או לא יודעים, רק במשחק הקודם שלנו השופט והקוון שרקו נגדנו נבדל בכדור חוץ. רביד החוק שרשמת לנו באנגלית לא מייושם כי על פיו לא היינו רואים כדורי עונשין מנגיעות יד ברחבה כי 99 אחוז מהם מגיעים "במפתיע" ו"שהכדור הולך לכיוון היד". הכדור שינה כיוון זה פנדל כל שופט אחר היה שורק על זה ובטח אם זה היה קורה בצד השני. אני רוצה להזכיר לך דרבי לפני כמה שנים שנשרק לטובת הפועל ת"א כדור עונשים מ 11 מטר בכדור קרן (!) בגלל משיכה בחולצה! בכדור קרן תמיד יש מגע בין השחקנים מה קרה לשופט שפתאום "החוק" של פיפ"א מיושם? בקיצור בלי קשר למשחק ובלי שום תירוצים הדברים האלה קובעים את התוצאה ותמיד הם נגדנו כי אנחנו ילדים טובים ובגלל שאנחנו מכבי והם הפועל זה הכל איך שלא תהפוך את זה בשורה האחרונה זה דופק לך יותר מידי משחקים
  2. בונא, אתה גם ערבי גם עיוור וגם הולך נגד נמני.? אתה לא אוהד מכבי ואני חותם על זה. מה שיפוט טוב יעילג ראית את המשחק בכלל או שהלכת להפגין עם שלום עכשיו? השופט השמנמן הזה כל שנייה שרק לטובת הפועל וים עבירות שעשו עלינו הוא התעלם. הנגיעה ביד זה האמא של הפנדלים אז תפסיק לזיין את השכל ולך לעבוד עם עבד אל עוברה הבן זונה הזה.
  3. סרטון הוידאו עלה לאתר http://www.MenInBlack.co.il קישור לקטע הוידאו ביוטיוב:
  4. בדקות הקרובות פרק מספר 13 בטלנובלה השבועית. פרטים נוספים בהמשך
  5. אתה רואה מה זה? גם כשאני נעלם אני נשאר בשטח היו ימים.... אתה תמיד מוזמן לבקר
  6. מסכים איתך אבל קצת רעש לא יזיק. הרסו לנו את הבריאות זה המעט שאפשר לעשות ובאמת אם זה לא יעזור צריך לחשוב מה עושים אי אפשר לתת להם להתעלל בנו כל שבוע מחדש.הקוונים חושבים שהם חלק משער 11 ומרימים לנו דגלים כל התקפה. השופטים עולים למגרש ועושים עלינו שרירים.
  7. ** עודכן האתר עם סרטון וידאו ** הפעם פרק מספר 13 בסדרה המתמשכת "השגיאה השבועית" www.MenInBlack.co.il ==== רק אוהד מכבי יכול להבין מה עברנו השנה. הם עושים עלינו עליהום ואנחנו שותקים, שבוע אחרי שבוע משחק אחרי משחק, גביע או ליגה להם זה לא משנה.. הם מרגישים גיבורים, גברים בשחור, פוסלים לנו שערים חוקיים על ימין ועל שמאל. לא יכול להיות שהם הרסו לי את האינסינקט לקפוץ אחרי שער של מכבי כי אני יודע שהנה הדגל עולה והשער נפסל. לא יכול להיות שקבוצה שתוקפת כל כך הרבה תזכה לפנדל אחד בשנתיים. לא יכול להיות שמרחיקים לנו שחקנים בלי למצמץ, לא יכול להיות שאחרי כל הטעויות מוסיפים חטא על פשע ומרחיקים לנו את השחקנים את העוזר מאמן ואת המאמן בבית הדין , שבוע אחרי שבוע. הגיע הזמן לעצור את החגיגה על חשבוננו. חתמו על עצומת גברים בשחור שתעבור בשני עותקים להתאחדות לכדורגל ולאיגוד השופטים. לא יודע עד כמה זה יעזור אבל הגיע הזמן לעשות משהו, העונה הזאת גמורה בעיקר בגללם צריך לשלוח אליהם מסר שדבר כזה לא יכול לחזור יותר, לא העונה ובטח שלא בעונה הבאה. זה רק מהלך ראשוני, אם זה לא יעזור נעבור לדרכים אחרות. http://www.MenInBlack.co.il
  8. אורגינל, כדורגל זה משחק של מומנטום וזה מה שקובע ולא הכישרון,השמות והכסף. ככה זה עובד ואני מאמין שכל אחד פה שיחק באיזשהו שלב בחיים שלו כדורגל והוא יודע מה זה מומנטום חיובי ומה זה מומנטום רע ואיזה כדורגל אתה משחק במומנטום שכזה. אני חושב שצריך להשקיע את כל השירים וכל התפאורה שלנו נגד השופטים לעשות להם שחור שהכרוז מצידי יקלל את השופט באמצע המשחק,להקריב שחקן אחד שיתן נוגרה לשופט או כפה להעיר את הבני זונות. להתחיל לעשות בלאגן לשרוף להם הכל וכל האמצעים כשרים נמאס להיות שק חבטות הקם להורגך השקם להורגו ואיכשהו זה מה שקורה פה, הורגים אותנו כל שבוע מחדש
  9. אני אומר את זה מתחילת השנה. עשו עלינו שחיטה של החיים. בחיים שלי לא ראיתי קבוצה שסובלת ככה משיפוט. בן זקן בכיין? ממש לא הבן אדם פשוט גאון והוא במו ידיו הביא לקבוצה שלו 3 נקודות היום. מי שמצדיק את הפנדל שהיה היום, כנראה שלא רואה יותר מידי משחקי כדורגל. בכל קרן יש את הדברים האלה והשופט בחיים לא נותן פנדל. רק על מכבי ממציאים חוקים. ואם זה פנדל, מה שעשו על יחיאל זה האמאמאמאמא של כל הפנדלים. תמשיכו להאשים את הקבוצה במקום לאיים על השופטים מחר הם יקומו בבוקר כאילו כלום וילכו בראש מורם ולנו הבני זונות הרסו את השבוע. כדורגל זה משחק של מומנטום . שימו לב מה קורה בהפועל ת"א יש להם חרא של קבוצה שעושה בונקר ועוקצת אבל הם בצמרת אך ורק בגלל הדברים הקטנים האלה פעם אחת השופט טעה נגדם מה הם עשו לו. שתו לו את המיץ של הביצים והתוצאות ? שבוע אחרי שבוע ועד היוםהם מקבלים צ'ופרים. ראיתם מה היה היום עם סכנין? פנדל במאה אחוז לא נתנו לסכנין ולהפועל שרקו בלי לחשוב. אז אנחנו נהיינו הבני סכנין. השופטים עושים מה שהם רוצים וההנהלה שותקת. האוהדים שותקים. לשרוף להם את כל האיגוד נראה אותם שורקים נגדנו שוב. הם לא שמים עלינו זין. נמאס לראות כדורגל ולשחק מול כל העולם,אי אפשר לשחק מול השופט . אין טעם לשחק כדורגל ככה.אם זה היה אפשרי עדיף כבר לפרוש מהליגה. זה כמו שאני יהיה שופט בדרבי הבא. איך מכבי ירדו מהמשחק הזה? מנצחים ,גם אם הם ישחקו כמו התחת של קופמן אני הצעתי משהו להנהלה בתחילת שבוע, הם החליטו לא ליישם אותו משום מה ועוד פעם קיבלנו מאחור. וזה ימשך וימשך. כל שופט זין חושב שהוא אלוהים ומתעלל בעשרות אלפי אוהדים מידי שבוע ואנחנו שותקים, אז למה שהם לא ימשיכו? 3 שבועות ברצף המשחק מוכרע אך ורק על ידי השופטים, שלא נדבר על כל השנה.הם במו ידיהם הרסו לקבוצה את כל השנה. אני לא מעודד אלימות חלילה אבל רק ביום שזה יקרה השופטים יתחילו לשפוט אותנו בצורה הוגנת וזה משהו שאני אומר מהמחזור החמישי ובסוף הרי זה יקרה. לפני שמשהו כזה יקרה צריכים לחשוב מה אנחנו יכולים לעשות במסגרת החוק
  10. איזה צמרמורת ! אין על החיילים שלנו! גיבורים אחד אחד
  11. מה שטות מה??? בוא תסביר לי איפה השטות פה. החייל הגיבור שנהרג היום -יהי זיכרו ברוך- "שווה" את כל הערבים בעזה והרבה יותר מזה הערבים בעצמם אומרים שיהודי אחד שווה אלפי ערבים. הרי הם כל הזמן מדברים על זה שגלעד שליט שווה אלפי ערבים. ואני לא נכנס איתך לסודות של הקבלה שמסבירה בדיוק באיזה דרגה ומה זה מוסלמי. נולדת יהודי תיהיה גאה! עם ישראל מאוחד מאי פעם! תתפללו למען כל החיילים והחברים שלנו שנלחמים למען המדינה
  12. עכשיו אף אחד מאיתנו לא יוכל להתחמק מהשאלה: באיזה סרט בכית לאחרונה ? אחד המרגשים,כל הסרט רק צמרמורות. ולחשוב שלא נראה אותו יותר רץ עם מספר 8 על הגב וקורע רשתות. עצוב לא היה ולא יהיה שחקן כמוהו. המוייקני האחרון.
  13. ילדה בגן הייתה מרכיבה הרכב יותר נורמלי למשחק הזה. המאמן הזה בושה ,מנסה לשחק אותה חכם על חשבון עלייה למונדיאל. הרס לנו את הסיכויים והחריב לעצמו את השם. שמישהו יספר לו בבקשה שעומר גולן לא קשר, ושברדה צריך לשחק כי בכל משחק הוא כובש שלושער. שמישהו יספר לו שיש לו על הספסל את מאור בוזגלו,דדי בן דיין,ברדה,בן סהר ועוד שחקנים שהרבה יותר טובים מהליצנים שהוא הרכיב היום. שמישהו יספר לו שכיאל לא יודע לשחק, ושיש שחקן בישראל בשם רודי חדד. הרכב שכל אחד עם קצת ידע היה מבין שלא יגמר טוב איתו,חילופים מאוחרים וניהול משחק של ילד בן שנתיים. קשטן פשוט מטומטם, כל אחד מאיתנו היה מנצח את המשחק הזה,חייב להתפטר אחרי הביזיון הזה.
  14. מחר אני מחזיק אצבעות לבית"ר,שיתנו לאנטישמים בראש ב"ה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.