Jump to content

השליח

משתמשים רשומים
    39
  • Last visited

Everything posted by השליח

1. יש אפשרות להשיג כרטיסים דרך הקופות/חנויות רשמיות? מה הסיכוי להשיג ליציע של מילאן (משחק חוץ)? אם למישהו יש מידע אשמח לשמוע...
  2. פעם היו סוכנים שדרכם יכולת לקנות גישה לאתרים כאלה של חו"ל אבל לא יודע מה קורה עם זה היום...אולי אופציה של להעביר כסף דרך פייפאל ואייפי שמראה שאתה מאירופה?
  3. איפה אכלת בסוף? אם יש משהו מעניין תחלוק איתנו..
  4. לא צפון ישן אבל במייקס פלייס תמיד משדרים משחקים, בטח גם במולי בלומס וכל פאב אירי שמכבד את עצמו. אולי אחד מהפאבים הגנרים ברחוב דיזנגוף משדר...
  5. קבוצה דרג 2 באירופה היתה שמה עליו 7-8 מיליון יורו העברה למכבי ועוד 6-7 מיליון שכר? אולי היום אחרי החשיפה בסין כן, אז די בטוח שלא.
  6. יש כסף ויש כסף. ערן עזב לסין תמורת כסף שכל אחד מאיתנו היה עושה דברים הרבה יותר "פוגעים" במכבי ממה שהוא עשה. אם החלום שלך היה לדוגמא להיות טייס, ויש לך אפשרות להגשים אותו תמורת 100 אלף בחודש. ואז מציעים לך לעבוד כסוכן ביטוח תמורת מיליון שקל בחודש - במה היית בוחר?
  7. די נו איזה דיון מביך, כל אחד פה אם היו מציעים לו את המשכורת של ערן היה עושה מנוי לשער 5 ושר שואה למכבי וגם מסתנן ל-11 ומדליק אבוקה אדומה. אותו דבר בצד השני אוהדי הפועל. ערן מכביסט גדול גם אם גדל בהפועל, ואבי מכביסט גדול גם אם היום מחרבן עלינו.
  8. לא הולך לקרוא פה 6 עמודים, דרבי בית באיזה תאריך לדעתכם יהיה?
  9. הייתי 3 וחצי שבועות רק באיים בלי צפון. קוסמוי - לא יודע אם בגלל הישראליאדה או בגלל המזג אוויר שהיה מסריח אבל זה היה האי שהכי פחות נהנתי בו. גם במסיבות שם הרוב ישראליות או תאילנדיות, מי שעף על זה יהנה רצח. קופנגן - אהבתי ממש. ממליץ על המסיבות בריכה בקורל בונגלוס (גסטהאוס מלא באירופאיות). גם המסיבות הגדולות סבבה, באמצע שבוע המסיבות חוף פחות לטעמי - בעיקר ישראליות ותאילנדיות. קופיפי - האי שהכי נהנתי בו. חיי הלילה שם מסתיימים בערך ב-2 אבל לדעתי מכל האיים הם הכי מטורפים ויש בהם הכי הרבה זרימות. מי שעושה לימבו טופלס או ערום לגמרי אם אתה גבר מקבל באקט חינם. קו טאו - גם פה נגמר מוקדם אבל יש כל מיני גסטהאוסים עם בריכה ומועדוני צלילה עם ברים עם מלא אמריקאיות ואירופאיות שיכורות. אי מגניב לאללה, יש בו גם מקום לעשן כמו האמסטרדם בקופנגן עם נוף מטורף. בנגקוק - אהבתי מאוד, יש בה קטע מגניב. יש מלא מה לאכול ובזול גם למי שבעייתי וגם למי ששומר כשר. לא לפחד מהחתוליות.
  10. ממה שאני זוכר מכבי פינו אותו לפני כמה שנים טובות (אולי מעל עשור כבר לא זוכר) מהצריף שבו התגורר בקריית שלום ומאז הפסיק להגיע למשחקים. אולי מישהו יותר בעניינים יוכל להגיד יותר בבירור מה קרה שם. ולנושא, עצוב מאוד. זוכר אותו בשער 4 ברמת גן עם כל הצעקות המפורסמות: "אהההההההההה" "עולה עולה עולה" "איזה חום איזה חום" "קוביקה קוביקה" "אבי איפה הגולים?" כל פעם היה מוכר גרעינים מחוץ לאיצטדיון ופאקטים של סיגריות שהיה מביא מהדיוטי פרי כמכבי שיחקה באירופה.
  11. ההגנה של באר שבע נוראית בקטע אחר כל דריבל הקרואטים נכנסים לרחבה ביתרון מספרי
  12. טוב שוער מעניין אם ראייקו לוקח את זה... רוצה להאמין שכן
  13. מישהו מכל המקורבים פה יודע כמה כרטיסים נמכרו?
  14. האולטראס שלהם חזר אם אני לא טועה השנה או שנה שעברה ליציעים אחרי חרם של כמה שנים. באולטראס טיפו היה ראיון עם הקאפו שלהם שאמר שהם לא ישירו יותר שירים גזעניים ביציע.
  15. איזה סוגי מסעדות ואיזה סוגי מועדונים מחפשים?
  16. יש בנבדל אבל אצלי עובד רק 1 מהשידורים וגם הוא נתקע כל שניה
  17. אני היחיד שמספיק לו נבדל, ROJA DIRECTA ודומיהם? רוב הפעמים האיכות לא רעה בכלל ותמיד משדרים.. אין מה לעשות זה קשה להפסיד כ"כ הרבה משחקים בטח אם אתה מנוי ואחד כזה שהולך ל-90% מהמשחקים...ואף פעם לא מתרגלים לזה תמיד יש הרגשה של משהו חסר. רק תזכור שבד"כ יש הפרש של שניות/דקות בין השידור שלך לשידור בארץ אז תשים את הפלאפון רחוק ממך כדי שלא תראה את ההודעות מהחברים
  18. אני בוחר בדרבי 4-0 (ברור שהדרבי של ה-3-2 הוא המשחק הכי גדול שהיה אי פעם בערך והוא לא צריך להיות בסקר), הייתי בחו"ל בפעם הקודמת שניצחנו דרבי עד המשחק הזה (עטר וההשתוללות של אוהדי הפועל) אז לא ראיתי ניצחון בדרבי כמה שנים טובות...כשהובלנו 3 כבר לא הצלחתי להחזיק את עצמי ופשוט בכיתי כמו שלא בכיתי אף פעם עד סוף המשחק בערך. מהסיבה הזאת בשבילי זה הרגע הכי מרגש, זה היה הרגע שהכל התפוצץ והבנתי שהנה חזרנו.
  19. מישהו יוצא מאיזור המרכז? מקום 1
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.