Jump to content

השליח

משתמשים רשומים
    39
  • Last visited

Everything posted by השליח

1. השעה עכשיו 00:52, ומושיקו לוגאסי עדיין לא הצליח לתת מסירה מדוייקת.
  2. דני נוימן הזה זה משהו לא ייאמן, הבנאדם בא עם פרשנות מהבית ופשוט מפרשן את המשחק ללא שום קשר למתרחש במגרש. ואני לא מסכים עם אבי, המשחק בקצב טוב עם מצבים לשני הצדדים. מה צריך לקרות בשביל שפרשן בארץ יגיד על משחק שהוא מתעלה לרמה גבוהה? מה אם זה לא טיקי טקה של בארסה אז זה לא יכול להיות רמה גבוהה?? חרא פרשנים יש בארץ. חוץ מסלבה
  3. ד"א, עם כל התלונות על איך שעשו את דור מיכה, אצלי אחרי 15 משחקים הוא עם 5 שערים ו-7 בישולים...
  4. שמע אני לא מגיב הרבה, ואפילו כעסתי קצת על זה שכולם יורדים עליך, אבל אתה דביל.
  5. שב"ס היא "יחידה קרבית מאוד" בערך כמו מש"קית שלישות במתקן אדם.
  6. בטח איזה אוהד מטומטם שלא עשה צבא חשב שהוא זורק רימון עשן, כשבעצם זה היה גז מדמיע...
  7. תענוג לראות חגיגה אירופית בספורט 2 עם סלבה ולחמן, 2 הפרשנים הכי מהנים בפער.
  8. בזיון שסלבה ברזילאי לא (ראשון) ברשימה.
  9. יכול להיות שנעמוד לדין בגלל זה? או רק אם זה כתוב בדו"ח של השופט?
  10. הייתי באייאקס - ליון ואוהדי אייאקס אחרי כל הזדמנות ו/או שער צועקים "יהודים" "יהודים"
  11. לגמרי. עד שיש לנו קבוצה צעירה מפוצצת בכשרון ושחקני בית, אנשים מחפשים איך לדפוק לנו את זה.
  12. הניקוד בליגת האלופות גבוה יותר (לא יודע בדיוק כמה אבל יש הבדל משמעותי).
  13. כל מילה בסלע בעיקר החלק של הסבלנות, ובאמת חלאס עם הקללות לשחקנים שלנו!
  14. אורי כהן היה חלש מאוד נכון, אבל איך שקיללו אותו ביציע היה ממש לא לעניין.
  15. מישהו יודע אם יש איזשהו אתר או מאגר שיש שם הופעות מאולפן ליגת האלופות? חוץ מהכמות המאוד מוגבלת ביוטיוב...
  16. מישהו יודע אם יש איזשהו אתר או מאגר שיש שם הופעות מאולפן ליגת האלופות? חוץ מהכמות המאוד מוגבלת ביוטיוב...
  17. כן. אני הזמנתי דרך בהצדעה והתקשר אלי נציג של לאן ושאל אותי איפה אני רוצה שהוא יושיב אותי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.