Jump to content

השליח

משתמשים רשומים
    39
  • Last visited

Everything posted by השליח

1. יש מישהו שבאמת עוקב ויכול לספר לנו על הקבוצות? אישית מעדיף לא לקבל את סלטיק בשום מצב, גם סקנדינבים ומגרש סינטטי עדיף להימנע. כל השאר לדעתי יש לנו סיכוי לא רע.
  2. אייאקס אז הייתה קבוצה לא רעה בכלל, בטח ביחס למכבי החלשה עם שחקנים כמו טרבלסי, מקסוול, גלשק, סניידר, ואן דר וארט, נייג'ל דה יונג, סטקלנבוך, ראיין בייבל ועוד...
  3. לא בטוח שאי יווני יתאים לכם בספטמבר. התיירות שם עונתית מאוד ובספטמבר יכול להיות שחלק מהמסעדת/מועדונים/אטרקציות וכו' לא יעבדו ושהרבה מקומות שכן יעבדו יהיו די ריקים. כרתים מתאים יותר מרודוס שנחשב יותר יעד של זוגות. הייתי בחרסוניסוס (יותר מתאים בגילאים) ובמאליה (פחות) בשבוע האחרון של אוגוסט לפני כמה שנים וככל שהתקדמנו לקראת ספטמבר היו פחות ופחות אנשים. מה שכן היה זול ממש ולדעתי יצאנו במשהו כמו 3000 שקל לראש כולל הכל. למה לא ללכת על עיר מזרח אירופית כלשהי?
  4. אחד האוברייטדים הגדולים בעיר, מקום אינסטגרם רוצה דונאטס טוב לך לדה בוקס או DONUT LIBRARY
  5. לא יודע אם זה הרגע הכי מרגש אי פעם שלי בחגיגות אבל בהחלט בטופ. גם החגיגות ישר אחרי המשחק אליפות ב-2003 בספורטק גבוה בטופ, פעם ראשונה שיצא לי להיות בחגיגות אליפות.
  6. זה לא מסביר את זה שכל הלמטה מימין לפנאטיקס לא פתח את הפה שלו (תרתי משמע, זה בעיקר הצד שצילמו עליו קלוז אפים)
  7. מהטלוויזיה היה נראה כמו הלוויה, הפנאטיקס בשיגעון וחוץ מהם כולם תשעה באב, מביך
  8. BAMBA MARHA BUDDIES GOODBAR GOODBURGER BURGER MARKET BEER & BURGER (קטן יחסית) W35 TUNING BAR & BURGER ה-5 הראשונים זה הסדר, ה-2 האחרונים המלצות שלא בדקתי סבירים (רק אם אתם ממש באיזור ואין לכם כוח לחפש משהו אחר) - BLACK CAB, DEEP BURGER, ZING לא להיכנס אפילו אם זה המקום האחרון עלי אדמות - EPIC BURGER, פעם ראשונה ואחרונה שלא הצלחתי לסיים המבורגר בגלל טעם לוואי. היריד אוכל שמוריו ציין נקרא קרוואן, חוץ מזינג (בינוני) ולאס וגאנס (שכמו שמבינים מהשם מדובר בהמבורגר טבעוני השם ירחם) לא זכורים לי המבורגרים נוספים שם. בגלל שהמקום פונה נטו לתיירים המחירים שם טיפה יותר גבוהים מהממוצע. *לא היוזר המקורי, תושב בודפשט ושומר כשרות
  9. חבל שסגרו בדיזנגוף. לקבוצה הגדולה של העיר מגיע שתהיה חנות במיקום הכי מרכזי העיר (כמו פריז בשאנז אליזה, זניט בנבסקי פרוספקט, ריאל בגראן ויה וכו'...).
  10. איך בני יהודה נהיו ככה שנואים בפרק זמן כ"כ קצר... מאמין שילדי שנות ה-80 עוד זוכרים את הקללות המשותפות להפועל/גרשון, את ההליכה שלהם איתנו לדרבי סל אחרי המשחק נגדם בשכונה ובכלל אם היית שואל פעם אוהדי מכבי איזה קבוצה הם הכי פחות שונאים הרבה מאוד היו אומרים לך בני יהודה....
  11. כל מי שנולד בשנות ה-80 מרגיש שהטקסט נכתב עליו
  12. חחחח נתת את כל המקומות הכי מתוירים בעיר אוטקרט בוב וילו מקומות פוזה של לראות ולהיראות סטייל קלרה ואיסמי בתל אביב לאוהבי הז'אנר...יקרים עם יחס מגעיל לתיירים, אבטחה נאצית וקוד לבוש. קורבין בהחלט אחד המקומות הטובים, נסגר לפני יותר מחצי שנה. אינסטנט מלא ילדים שיכורים ומוזיקה הזויה בכל רחבה כמעט. טוב רק כדי לנסות לתפוס משהו ללילה, פחות מתאים לזוגות.
  13. אלכוהול שכלול בכרטיס עולה 60 במינימום. תיכנס לאתר שלהם SPARTY יש שם את כל הפרטים. אם אתה יודע שאתה בוודאות הולך אז תקנה כמה שיותר מהר כי הרבה פעמים הכרטיסים הזולים סולד אאוט או אפילו המסיבה כולה. בגדול אם אתה בכושר סביר ומעלה אפשר לעשות הכל ברגל, אני בחלק מהימים הלכתי שם 20 ק"מ... יש עליה המלצות טובות, וגם על מסעדות המישלן האחרות קוסטס וקוסטס דאון טאון.
  14. מסעדות מושקעות פחות התחום שלי, יכול להמליץ לך מניסיון על PAMPAS מסעדת סטייקים ארגנטינאית מעולה ועל DUNAPARK סוג של ביסטרו שקיים משנות ה-30. שתי המסעדות יקרות יחסית לעיר. חוץ מזה יש לך מספר מסעדות עם כוכבי מישלן בעיר, תריץ חיפוש בגוגל. בקשר למרחצאות - הכרטיס הכי זול עולה 50 יורו (ובד"כ זה נגמר מהר ואז המחיר עולה ל-60) והוא לא כולל שום דבר מלבד הכניסה למסיבה. תוסיף לזה מוניות, אלכוהול וכו' לדעתי יוצא לא משתלם במיוחד שהמסיבה נמשכת רק 4 וחצי שעות וב-3 כבר נגמרת. בנוסף שמעתי על אנשים שקיבלו דלקת עיניים אחרי שהיו במסיבה הזאת.
  15. איזה סוג מסעדות ואטרקציות מעניינות אותך? חיי לילה גם? מוזמן לשלוח פרטית
  16. בלי קשר לדעה שלי אבל ה"שיר" של אבו סיאם היה אויאויאויאויאוי סאדאם אבו סיאם, וגם דאבור קיבל לא פעם קללות, פשוט הם הפנימו שמדובר בקומץ של כמה עשרות בודדות ולא עשו רעש כמו אדון ראדי.
  17. זה די טיפשי להתווכח על מי עוד שנואה חוץ מהפועל, אנחנו הקהל הכי גדול בארץ ומן הסתם לכל אחד יש את "השנואה" השניה אחרי הפועל שלו... אני גדלתי בימי היריבות של חיפה בשנות ה-90 וכיף לי כל פעם לזיין אותם אבל נכון לעכשיו שהם לא פקטור אני שונא את ב"ש לא פחות מהם...ובית"ר בכלל הם המיץ של הזבל ושנואים עליי בלי קשר למצבם בטבלה בגלל שהאוהדים שלהם הם מיץ של זבל. ובקשר למה שכתבו על בני יהודה - שטויות שהם שונאים אותנו יותר מהפועל...אוהדי מכבי ובני יהודה גרים באותן שכונות בדרום ת"א ורוב האנשים שם הם מזרחים וימנים מה שהביא לסוג של שנאה משותפת להפועל שידועים בתור שמאלנים שגרים במרכז ובצפון הישן בנוסף כמובן לחגיגות האליפות המפורסמות של הפועל בשכונה...זכורים לי שני מקרים לפחות ששני הקהלים שיתפו פעולה ב-00/01 שרנו איתם מיציע ליציע שמעון גרשון בן זונה, ב-03/04 (אם אני לא טועה) היה משחק של מכבי בשכונה ואחרי זה דרבי סל ביד אליהו ואני זוכר כמה עשרות של אוהדי בני יהודה הלכו איתנו עד להיכל ובדרך מקללים את הפועל.
  18. המשחקים הטובים כבר הוזכרו פה. עונת 93/94 הייתה אחת העונות החזקות, אולי הכי חזקה ביריבות בינינו לבין חיפה עם 3 משחקים גדולים, 1-1 בר"ג מפוצץ כשאלון מזרחי נוגח בזוהר כבר בדקה ה-1 ומכבי משווה מגול של אבי כהן מנבדל ברור, ההשפלה בקריית אליעזר והניצחון עליהם בקריית אליעזר בשמינית גמר הגביע. בתור ילד שגדל בזמנים ההם היריבות בימים ההם הייתה יותר גדולה מהיריבות עם הפועל, אבל אצלי לפחות מאז תחילת שנות ה-2000 כשכמעט תמיד אחת מאיתנו לא הייתה פקטור במאבק האליפות היריבות הזאת די הצטמצמה...
  19. לא זוכר אם רשמתי את זה בעמודים הקודמים או לא אז נכתוב שוב דווקא ריבר המכונה המיליונרים מזוהה הרבה יותר עם היהודים מאשר בוקה שנחשבת יותר לקבוצה של העמך והמהגרים. זה מגיע בגלל הקרבה של האיצטדיון לשכונות המבוססות של בואנוס איירס (בלגרנו, פלרמו, נונייס) שם גרים רוב היהודים. בלי קשר מן הסתם אלה 2 הקבוצות הגדולות של ארגנטינה אז סטטיסטית הגיוני שיהיו להן גם הרבה אוהדים יהודים.
  20. סחתיין על ההשקעה אבל בסך הכל למי שנמצא במגרשים ועוקב לאורך זמן הנתונים האלה די ידועים ולא מחדשים שום דבר... כמה דברים מעניינים לדעתי: - מאז תחילת שנות ה-2000 התל אביביות (עד ההתרסקות של הפועל) כמעט תמיד היו בצמרת הקהל בלי קשר ליכולת. לדעתי מאז שחזרנו לבלומפילד ב-2000 ועד בניית האיצטדיונים הגדולים כל שנה חוץ מאחרי הדאבל של הפועל היינו מקום ראשון במנויים, מישהו יכול לאשר/לתקן? - כשחישבו את ממוצע הקהל של קהל הבית - האם החשיבו כולל אוהדי חוץ? הכוונה שנניח היו 12000 במשחק ומתוכם 2000 אוהדי חוץ אז בחישוב הכללי זה נחשב כאילו כל ה-12000 הם "לטובת" קבוצת הבית? - לתל אביביות הייתה תקרת זכוכית שאי אפשר היה לפרוץ בגלל איצטדיון קטן, דווקא בשנים שהפוטנציאל אצלנו היה הכי גדול לשיא מנויים + ממוצע קהל. מעניין מה יהיה בבלומפילד המחודש. - אוהדי בית"ר מאז ומתמיד לא היו רוכשים מספר גבוה של מנויים, כמו כן הממוצע אצלהם קפץ בהרבה בגלל גודל איצטדיון, כנ"ל חיפה בגלל סמי עופר.לצורך העניין אם היו מפרקים כל משחק בנפרד לדעתי חוץ מהמשחקים נגד הגדולות בית"ר מביאה מספרים די נמוכים לכל שאר המשחקים. - לא הבנתי למה ב"ש פה בכל הסיפור. - בקריית אליעזר זכרתי הרבה מאוד משחקים עם 5-6K, לא זכרתי שממוצע הקהל של חיפה הגיע ל10K או לאיזור הזה... - היה מעניין לראות מה ממוצע קהל החוץ בכל השנים הקודמות. - מאוד מעניינת הירידה הדי גדולה במספר אוהדי החוץ שלנו בשנתיים האחרונות.
  21. מה עם קהל חוץ? בארגנטינה מזה כמה שנים אין קהל חוץ אבל אולי עכשיו יאשרו כי זה לא במסגרת הליגה? בליברטדורס וסוד אמריקנה קבוצות מחוץ לארגנטינה כן יכלו להביא קהל חוץ. קהל - למרות כל ההייפ שיש על הקהל של בוקה בארץ לדעתי הם אפילו לא בטופ 5 של ארגנטינה וריבר למרות הצבע המגעיל קהל הרבה יותר טוב (גרתי בארגנטינה ויצא לי להיות בלא מעט משחקים של 2 הקבוצות) אבל האיצטדיון שלהם חרא ושל בוקה נדיר....בכל מקרה טירוף יהיה זה בטוח, במיוחד באובלסיקו בשדרות אבנידה דה מאז'ו בחגיגות. שחקנים - מריבר אני לא מכיר אף אחד אבל לבוקה יש כמה שמות כמו גאגו, טבס, פאבון, סראטה...אני כבר כמה שנים לא רואה משחקים משם אבל כשהסתכלתי גם קבוצות הצמרת שם אני לא בטוח שלוקחות אליפות אצלנו...רמה מאוד נמוכה של משחק, הרבה כדורים ארוכים ללא תכלית, משחק ברוטלי...
  22. אצילי חגג אצלנו בנערים גול עם פטיש ומגל אז לא יחגוג גול נגדנו?
  23. תאשים את מכבי שאומרת למנויים של 20 שנה + לך תזדיין אם אתה לא קונה מנוי גם השנה שאתה גר בחו"ל לא יהיה לך קדימות ל-11, אני אישית העדפתי לשלם כסף למנוי כדי להבטיח את המקום שלי למקרה שאני אחזור לארץ (ועוד הם מוסיפים חטא על פשע ולוקחים את המחיר ההזוי שהם לוקחים על שידורים לחו"ל אבל זה לא לנושא הזה...) לנושא עצמו, יוזמה מבורכת, מקווה שימשיך לכל המשחקים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.