Jump to content

השליח

משתמשים רשומים
    39
  • Last visited

Everything posted by השליח

1. מי שגר בחו"ל ואין לו ניקוד נדפק (גנט)? באסה טיסות בכלום כסף, הרבה יותר זול מורשה...
  2. סגרתם רכב ללובלין? ידוע לכם אם יש רכבת בחזור בלילה לורשה?
  3. איך אתם מתמודדים עם סוגיה של שוויון בהימור? לצורך העניין שני אנשים סיימו בתיקו, איך אתם קובעים מי מנצח? לפי מי שיש לו יותר פגיעות מדויקות או שפשוט מחלקים את הכסף?
  4. אולי אני אופטימי מדי וברור שאנחנו לא פייבוריטים מול שום קבוצה אבל זאגרב לא עבירה? פסו? ריינג'רס למרות הקמפיין היפה שעשו? ברוז' למרות הקמפיין באלופות גם לא? שואל ברצינות, לא עוקב אחרי הקבוצות והליגות האלה
  5. אין לי כוח לעבור על כל העמודים, האם עוד מישהו מקבל מסך של שגיאה אחרי שהוא מכניס את הפרטים באתר של לאן?
  6. @Mike אם אתה רוצה טקסס סע לקניון דונה פלאזה שם יש מקום רק של פוקר. בקזינו אם אני זוכר זה רק נגד הדילר. הקזינו הכי גדול שם זה לאס וגאס קורבין, הקזינו הכי מרכזי מבחינת מיקום (ועם הכי הרבה ערסים ישראלים) זה לאס וגאס סופיטל. בקשר לחיי לילה שכחתי להזכיר גם את הויקי ברצלונה שזה מקום של בחור ישראלי, בערב מסעדת טפאסים ובלילה מוציאים את השולחנות וזה הופך לדאנס בר. לא יודע כמה הוא יהיה מלא כי מדובר באמצע שבוע אבל בימי ראשון שני אין יותר מדי אופציות מעניינות. בסופ"שים מעולה שם אבל לקחת בחשבון שהמחירים יקרים יחסית לעיר ובכלל אפשר לעשות סיבוב בשדרת הברים איפה שנמצא הויקי, יש שם הרבה ברים, מסעדות, חדרי קריוקי, משחקי וידאו וכו'...אם אתה עם חברה הייתי ממליץ גם לשבת בטיקי בר, בר קוקטיילים נחמד בסגנון הוואי - יקר לעיר אבל זול יחסית לארץ. @סלבה חיי הלילה בבודפשט ביום ראשון הם על הפנים...המקום החינמי ליד בר ההריסות זה האינסטנט שהזכרתי, מפוצץ בילדים ומוזיקה די מוזרה/לא קשורה למרות מספר הרחבות הגדול. דרך אגב בגלל שיום ראשון יש סיכוי שרק רחבה אחת או שתיים יהיו פתוחות וכל השאר סגורות. זה מועדון של 6-7 רחבות. לגבי מועדוני ההיי סוסייטי - אם אתה מתכוון למקומות הפתוחים על הגשר סטייל קלרה או המקומות בנמל ת"א שניהם כבר סגורים בגלל שנגמר הקיץ ואם אתה מתכוון למועדונים שנמצאים לא רחוק מהם - הם פתוחים רק שישי-שבת (וחלק גם חמישי) אז לא רלוונטי לבחור שלנו.
  7. בוודאפון המרכזי (דיאק טר ליד הרובע היהודי) ובשדה התעופה עובדים על התיירים וטוענים שיש להם רק חבילות ב-10500 פורינט (יותר מ-30 יורו). עדיף ללכת לסניף באחד הקניונים שם המחירים הם רגילים - משהו כמו 15 יורו. עדיף לחלק את היום חצי - חצי בין בודה לפשט. בבודה ללכת לארמון ולמצודת הדייגים בפשט להסתובב ברובע היהודי, בפרלמנט, בואצי אוצה. בלילה הראשון לך לסימפלה קרט או לקזינו. אם אתה צעיר עד 25 ככה ואוהב מסיבות ביום ראשון לך לאינסטנט ובשני למוריסונס.
  8. אל תעשה את הטעות של הביטוח של הכללית. כשהייתי ביבשת לפני יותר מעשור לקחתי גם את הביטוח של הכללית. לא עלינו קיבלתי סלמונלה (דווקא מבית חב"ד שכולם חושבים משום מה שהוא נקי, הרבה יותר מלוכלך מכל החתוליות למיניהן) והלכתי למרפאה. כל הבדיקות, תרופות וכ'ו עלו משהו כמו 400 שקל. דיברתי עם נציגי הביטוח אמרו לי אין בעיה תשלם ותביא קבלות, שילמתי, הבאתי מסמכים, צילמתי, שלחתי, הכל...אחרי כמה שבועות או חודשים ללא מענה הבנתי שאני את הכסף כבר לא אקבל... עבדתי בתור סוכן נסיעות בעבר והיינו עובדים הרבה עם שירביט ואני יכול להמליץ עליהם, גם על הראל.
  9. לא זוכר את השנה, יש מצב זה היה 2000/2001 משחק ראשון של העונה בבלומפילד אחרי שנים בר"ג? זכור לי ניצחון 1-0 כשבני יהודה יושבים בשער 7 ואנחנו עושים איתם מיציע ליציע שמעון גרשון בן זונה *כמובן שלא מזכיר את המשחקים הרגילים - 5-0 באליפות והטילוגסי...
  10. לגמרי. נשמע לי הזוי על גבול הבלתי הגיוני כל מה שטוני רשם (אולי בנוגע למסעדות המישלן שלא מדברות אליי אבל לפי מה ששמעתי מאנשים - זולות).
  11. בודפשט מדהימה וכיפית לחיות בה, בתנאי שהמגע שלך עם המקומיים מצומצם כמה שאפשר. קהילה גדולה של זרים , מחיה זולה, חיי לילה מטורפים, מסעדות ברמה גבוהה במחירים טובים כולל מסעדות מישלן, תחבורה ציבורית בין הטובות באירופה, ונמצאת ממש במרכז היבשת.
  12. מעדכן למי שזה אולי יוכל לעזור לו: אם רשום לכם 0 מנויים ואי אפשר לשנות את זה למרות שיש לכם מנוי ונרשמתם והכל - תירשמו מחדש למועדון האוהדים (אני לצורך העניין עשיתי את הדיגיטל החינמי) ואז זה אמור לעבוד...
  13. לעוד מישהו יש את הבעיה שהמנוי שלו מהשנה שעברה לא מוזן במנויים באתר לאן?
  14. לא מוזן לי כלום...פונים ללאן? למכבי?
  15. כן עשיתי, כן זה על אותו שם כבר עשיתי את זה, עדיין לא נותן לי איך אני רואה אם מוזן לי המנוי 18/19?
  16. תודה על ההסבר, אני בדיוק בסדר עדיפויות הראשון שרשמת פה, בגלל זה אני לא מבין למה אני לא מצליח....
  17. מניח ששאלו אבל אין לי כוח לקרוא מיליון עמודים, לעוד מישהו יש בעיה שברגע ההזמנה הוא רושם שכמות המנויים שנבחרו היא 0 ואי אפשר לשנות את זה? מה זה החרא הזה?
  18. חבר שגר בבודפשט מתעסק
  19. אם חו"ל גם אופציה בבודפשט פי 2-3 יותר תשואה מבארץ וכמובן הרבה יותר זול
  20. לא קפיצת המדרגה לה ייחלנו, גם למיטב זכרוני שיחק בעיקר בכנף ולא כחלוץ 9 (?). כמו שאמרו פה לפני - במקום שויינפלד ובנוסף חלוץ זר היה הרבה יותר טוב.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.