Jump to content

idan12

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Posts פורסם על ידי idan12

1. 9 דקות לפני, Elirandani said:

הגיע אדום.

מניעת שער עם היד זה אדום. והראו לו את כל המהלך, הוא פשוט הסתפק בריפליי אחד.

זה היה כל כך מהיר שאני ממש לא חושב שאתה צודק, אותו דבר קרה מוקדם יותר במשחק של סיטי, לא נתנו לשופט את כל התמונה. כאן הכדור פגע קודם בירך אז אני מבין למה הפנדל, עדיין קשה לי להבין למה הגיע אדום

2. הואר באנגליה הוא בזיון, הגול השני שסיטי עשתה היום היה צריך להיפסל, האדום שארסנל קיבלה לא היה צריך להישלף וגם כאן במקרה של צלסי, ענישה כפולה שכבר לא קיימת. לדעתי היה פנדל אבל אדום לא הגיע, לא נתנו לשופט אופציה לראות את המקרה אלא רק תמונה

3. לפני2 שעות , Lahav8 said:

על הזין אצילי והנבחרת. אין לנבחרת הזאת סיכוי ריאלי להגיע לשום הישג.

כל מה שקיבלנו בתמורה משם זה עוד ועוד פציעות, אז כמה שפחות שחקנים שלנו בנבחרת זה מצוין. 

מקצועית חוץ מגלזר ופרץ אני לא יכול לחשוב על אף אחד שראוי לקבל זימון לנבחרת, הלוואי שאני גם צודק

4. אני חושב שאתה צריך להתחיל לדרוש יותר ממכבי, מהפך סבבה והכל אבל אי אפשר להיות מרוצים משום דבר שקורה מאז שחזרנו מהפגרת קורונה הראשונה עוד בעונה של איביץ', משהו שם הפסיק לעבוד מאותו רגע 

5. 59 דקות לפני, tkui said:

דווקא בדסה ניסו

ודסה העיד שג'ורדי עוד לפני שאימן דיבר איתו על חוזה אבל הוא חלם על לצאת לליגה לא מעניינת לשחק בקבוצה ללא יומרות ועם פחות אוהדים משל בני יהודה

אתה צריך להבין שדסה וכל מי שעוזב את הכדורגל כאן (גם יונתן כהן למשל), מבינים שהם לא יעזבו את מכבי ויגיעו ישר לברצלונה, המעבר שלו לויטסה יכול לשדרג לו את הקריירה ואותו דבר לגבי יונתן ודור פרץ, באופן אישי אם הייתי שחקן הייתי רוצה רק לצאת לחו"ל כי שם זה באמת מקצוע, פה זה חארטה ואנחנו מדברים כולה כאוהדים

6. 1 hour ago, Double said:

ללכת לקבוצת תחתית בליגה שנייה זה לא להתקדם מקצועית

זה כן אבל יש דרך לעשות את הדברים, ההתקדמות פה היא הפוטנציאל להיות שחקן בולט בקבוצה שלו ולעבור לקבוצה מהליגה הראשונה, אנחנו אולי לא רואים את הליגה השנייה שם אבל האיטלקים רואים.

7. לפני16 שעות , avich15 said:

הזוי שלי לגמרי - היה דרבי בסוף עונת 08/09, נגמר ב1-1 (שבחונית).

היה שם החמצה ליבוריאן שבאמת הרגשתי שאני מסוגל לרצוח מישהו.

אין לי שמץ של מושג למה דווקא זו נחרטה לי...

סקוט סילי לקח שם גול עם החזה לא?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.