Jump to content

idan12

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Posts פורסם על ידי idan12

1. Just now, אליאב משער 11 said:

מישו יודע לכמה אוהדים יש 65 נק ?? לדעתכם ישאר כרטיסים לפוראבר ??? 

ואם מישו לא יכול ומוכר כרטיס שידבר איתי בבקשה מגיע אליו עד הבית

0544570889 - אליאב

לא כתבו שבמידה ויישארו כרטיסים המכירה תיפתח לחברי פוראבר, אני מאמין שכן תיפתח מכירה פשוט צריך לעשות את זה 5 דקות לפני שהיא תתחיל, אני גם באותו סרט כמוך אני מאמין שיהיה טוב ונשיג בחמישי רק אל תשלם מחיר הזוי אחי 

2. אין מצב שאני משלם 70 שקל לחרא הזה, מה שמכבי נותנת לי אני כבר איכשהו מסוגל להכיל אנחנו נראים לא טוב לא מהשנה, איך שהיריבות גורמות למשחקים שלנו להיראות לא מפתה אותי, זה לא מוצר ששווה שקל יותר מ40

3. 17 דקות לפני, zion8 said:

מאמן אדיר. של פעם. לא יודע להגיד מה הסגנון שלו אבל הוא יודע להסתדר עם כוכבים ולהוציא מהם את המיטב.

שבר את המנחוס באלופות ובנה את הבסיס לזידאן לזכות בעוד 3 זכיות רצופות. הזוי שריאל ההיא לא לקחה אליפות, הם נתנו ב2014 איזה 20 נצחונות ברצף. רק מסי הפיסכופט הזה יכל לגרום לקבוצה כזאת לסיים במקום שני.

אתלטיקו לקחה ב2014 במשחק האחרון מול בארסה לא?

4. די נו אני מרגיש בלופ, מאז הפלייאוף בעונת הקורונה הראשונה אני אומר לעצמי שזאת מכבי החלשה מאז שהגיע קרויף, לא יודע כמה הזיכרון שלי אולי קצר אבל בחיים לא אמרתי את זה על כל כך הרבה משחקים, אני בדרך כלל פחות אוהב להודות בדברים כאלה אבל חייבים מאמן דחוף

5. מישהו יודע איך אפשר לקנות קוד דיגיטלי לפיפא החדש? שנה שעברה הציעו את זה בהרבה חנויות ונראה שעכשיו חזרו לדיסקים, בחנות של הסוני עם משתמש ישראלי המשחק עולה 330, יקר בעשרות אחוזים מחנויות בארץ 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.