Jump to content

idan12

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Posts פורסם על ידי idan12

1. האמת לא מתלהב מגונזאלו, לא היום לא שבוע שעבר, ולמעשה אף פעם.

וכן, יש איזושהי תחושה שלא משנה מה הוא מקבל הרכב ולא מוחלף.

נגד נתניה היה יכול לתת צמד... מאכזב עד עכשיו אבל יש לו עוד יותר מ30 משחקים להוכיח לנו שאנחנו טועים

2. וכמובן שחכתי להוסיף

ייני לא מגן!!!!

אני אוהב אותו מאוד והוא שחקן הבית הכי ותיק שלנו בקבוצה (סטרול..פחח) אבל אין מה לעשות שהוא לא מגן ויש את גורי שישחק במקומו

כושר זה לא הבעיה שלו אחרי שהוא כבר 3 שבועות מתאמן איתנו

3. אני לא מבין את מה שהוא עשה היום, החילופים הגיעו באיחור והיו טעות..

למה הוא השאיר את גונזאלו אחרי המחצית ולכל 90 הדקות זה משהו שאני עדיין לא מבין..

הוא הכניס את ארנשואו במקום דהן וזה גמר את מרכז השדה

מיד אחרי החילוף הזה הגול השלישי היה באוויר והוא לא עשה כלום בשביל לעצור את זה

נקווה שמההפסד הזה נלמד ושביום שבת נחזיר את אשדוד לקרקע ונחזור למקום הראשון

4. אין שום דבר רע על זה שיש תחרות על ההרכב... תודה לאל אם זאת הבעיה שלנו אז שיהיה לנו רק בעיות כל העונה

זה מבורך שכל משחק יכולים לפתוח 3-6 שחקנים שאפילו לא שותפו במשחק שקדם לו

במכבי של היום אנחנו לא נראה את מה שהיה עם מוטי בעונה שעברה ששחקנים עושים מה שבראש שלהם כי ברגע שהשחקן הראשון יעשה את זה הוא לא יהיה במכבי

זה שיש לנו סגל כל כך ארוך טוב גם למקרה של פציעות.. כשיצחקי נפצע ב2010/11 אחרי יומיים החתמנו את דימיטאר ראנגלוב כי לא הייתה לנו ברירה, השנה כל שחקן שייפצע יהיה לו מחליף שלא פחות טוב ממנו

5. אפילו שייני שחקן נשמה ואחד הטובים שיש לנו בקבוצה הוא לא מגן ימני.. ורד חייב להפסיק לשחק עם היד כשמרימים נגדנו כי הוא עשה את זה נגד נתניה וניצלנו ונגד הפועל חיפה כבר לא ניצלנו... כשהוא ילמד הוא ישחק במקום ייני אין מה לעשות

6. ככה זה מתחיל.

זה נגמר כשכולם פה שמים בהרכבי-מנג'ר-פורום שלהם את מדוניאנין(גרסיה) מאחורי הבלמים :|

איזה מאחורי הבלמים גונזאלו ליד מרגוליס לפני עטר ודאבור במנג'ר זה גאוני

ואם אתם מצליחים לקנות את תומר חמד כמוני זה בכלל אדיר

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.