Jump to content

idan12

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Posts פורסם על ידי idan12

1. לפני1 שעה , דרור שווץ said:

ה3-2 הכי גדול

עד היום אוהדי הפועל שהיו במשחק לא מוכנים לדבר עליו 

ה3-2 זה דרבי שהגענו אליו שאנחנו כבר מעליהם, אחרי 4 נצחונות רצופים.. ב4-0 היינו ממש תמימים וזאת הייתה סוג של יריית פתיחה להבין שאנחנו באמת בדרך לאליפות הראשונה אחרי העשור הנורא

2. לפני2 שעות , netanel7 said:

אין אדום בבית, לא יהיה אדום בבית הפעם האחרונה כשראיתי אדום היה כשירד לאשתי דם מהאף התאכזבתי ממנה ממש.

יצא לי להיות במספר דרבי חוץ ביציע שלהם, לעולם לא חשבתי ללבוש אדום כדי להכנס.

הכי רחוק היה אפור.

כאחד שקנה כרטיס לשער 8 בדרבי שהתפוצץ אני יכול לספר שנכנסתי עם חולצה אדומה מהסוג הכי זול, והרגע הזה שקרעתי את החולצה והתחברתי לגוש צמוד ל11 היה מהמרגשים שלי במגרש 

3. Just now, Nadav19 said:

נותנים עדיפות לפוראבר על מנויים וזה מה שקורה. ההגיון אומר 1. בעלי ניקוד 2. מנויים 3. פוראבר. מה זה השיט הזה ?

או להוסיף ניקוד חוץ מופחת או את האופציה מנויים+פוראבר, יש המון דרכים יותר הוגנות ממה שקורה בפועל

4. Just now, Bigperetz said:

אני נכנסתי ב11 בדיוק היו 4000 לפניי, חבר אחר נכנס ב11 ורבע היו 5200... מתי מכבי יבינו שלאן זה חרא אחד גדול? או שהשיטת מכירה הזאתי לא טובה

נכנסתי ב10:30 והאתר כבר הכניס אותי אבל אחרי כמה דקות שוב הכניסו אותי לתור, לא מבין איך הגענו ל2022 וזה עדיין המצב

5. הקוונים צריכים לעשות ינשוף אחרי מה שראיתי במחצית הזאת, השופט עוד איכשהו בסדר לדעתי לעומת מה שהרגילו אותנו בשנים האחרונות, חוץ מנגיעת יד שהוא פספס לא היו שריקות הזויות מצידו, הקוון שאישר את הגול שלנו צריך לקבל הרחקה לכל החיים אני לא מבין איך הוא היה יכול להיות נחרץ ככה

6. לפני2 שעות , פנחס שוף said:

כן אבל זה דורש כל פעם להכניס מספר מנוי וסיסמא

מוזר אצלי זה פשוט נשאר כל פעם ורק אם אני מתנתק זה דורש ממני לפעם הבאה, מקסימום תצלם מסך או שתנסה לראות איזשהו מדריך שיעזור לך להבין איך לתפעל את הגוגל pay

7. לפני6 שעות , פנחס שוף said:

מה אומרים? כשלוחצים על פרטים בגוגל pay מופיע לכם המשחק נגד ב"ש/סכנין/משהו אחר?

תנסה להיכנס דרך האפליקציה של מכבי עם הברקוד של המנוי זה הכי פשוט

8. 1 hour ago, Coolio said:

רוצה לדעת אם אני לא היחיד, במשך כל המחצית השנייה הייתה הרגשה שהגול שלהם יבוא (ואחריו עוד השוויון)

אני לא מבין למה 11 שחקנים שלנו היו מאחורי הכדור בכל רגע נתון. כל כדור שבמקרה זכינו בו העפנו בפאניקה, ודווקא ברגעים שהעזנו בהם היינו קרובים לכבוש

ידעתי שכשהראשון ייכנס גם השני יגיע אחרי 2 דקות כי ככה זה מולם בשנים האחרונות, ברגע שהיו יותר מ10 דקות לסיום ידעתי שהם גם ישימו את השלישי..

9. 13 דקות לפני, הנדון said:

יש מצב שקיבלנו פחות ממשחקים קודמים? גם שקיבלנו 4 אלף לא זוכר מצב שנגמר לגמריי הכל ומי שרצה להשיג כרטיס תמיד הצליח. זה לא כמו דרבי שמכירה ראשונית נגמר הכל.

היו כביכול 2 מכירות, אחת למי שהיה לו ניקוד חוץ ואחת לפוראבר, בכלל לא כתבו שבמידה וישארו כרטיסים, ידעו שיש פחות אנשים עם 65+ מכמות כרטיסים שהוקצו לנו.. כנראה בגלל זה נגמר מהר 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.