Jump to content

idan12

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by idan12

1. הוא בחר את המספר של פונצץ' בקרוב תוכלו לקרוא עליו בדיחות שהוא בדרך לאוניון ברלין
  2. לא מאמין שהוצאתי את סון, 40 נקודות. מחזור נוראי, צפויה מסיבת עיתונאים הערב
  3. אני אופטימי כי עדיף פשיץ' על בלקמן אבל כשמישהו אומר מוראטה לעניים, אני מתחיל לחשוש
  4. אני לא אופתע אם הוא ביקש את החילוף, יש לו את המשחק הכי חשוב בקריירה בעוד ארבעה ימים
  5. הוא מת לשחק פה, לא כרגע אבל אין מצב שהוא לא יחזור, אני בטוח שגם בגיל 38 הוא יביא איתו את הדברים שזלאטן לדוגמא נותן במילאן
  6. לאמבורגוני 1993 שבמצב מכני יותר טוב מהטויוטה שעשתה להם סוויפ בעונה שעברה
  7. רונאלדו כבר מקדם את מינויו לנבחרת
  8. idan12

Fifa 20

תשמע אתה אלוף על זה שהסברת פה אחד אחד, אם אני אעשה את השינוי הזה אז הפלוס לא יעבוד לי, אני חושב שאני אחכה להנחה אחרי שבוע או שבועיים כבר אפשר למצוא דיל סבבה
  9. idan12

Fifa 20

איך נמנעים מלשלם 335 שקל לגרסא סטנדרטית? בארה"ב המחיר הוא 60 דולר, אם אני פותח חשבון אמריקאי דרך מכר שלי בארהב ונכנס אליו בסוני שלי זה אמור לעבוד נכון?
  10. הוצאתי את ורנר השנייה, נמאס לי ממנו. ברוסטר הצעיר מבליברפול עבר לשפילד, הוא עולה 4.5 יש מצב ששווה לקחת את ההימור איתו
  11. מישהו יודע אם יש אופציה להיכנס לאפליקציה של סלקום דרך סטרימר שמחובר לוויפי שהוא לא סלקום? אני רוצה להשתמש באותו משתמש שלי עם הסמארט טי וי במקום האופציה לראות בטלפון
  12. קיבלתי את הסרטון כבר פעמיים בווצאפ, לא הדבר הכי מפליל בעולם אבל אם הרקע הוא באמת מה שמתפרסם אז יהיה לו בלאגן לא קטן
  13. זאגרב לא הייתה יריבה שאנשים פה פיללו לא לקבל ?
  14. הייתי מתפלל לקבל את לסטר אם הייתה אופציה לנסוע, היה יכול להיות אחד המרגשים שלנו
  15. עכשיו יש טעם להגרלה, אני לא אתפלא אם גם מחר נוגרל עם באזל
  16. ועל הדרך מעולה לנו שבאזל בחוץ כי כוס אמא שלהם
  17. קיצור ב20:00 רואים את ערן, במחצית ועד שמתחיל היורוליג יש 20 דקות לראות את בש, במחצית של מכבי נעבור לחיפהלה ואז ב00:00 פחות או יותר יוצאים לחוף דדו
  18. אפילו לא חגג כי הוא ידע מה חשוב באותו רגע, מכביסט אחושרמוטה.
  19. יש להם חלוץ שמתמחה בכיבוש נגד קבוצות ישראליות
  20. מבסוט עליו, אני תומך בגישה הזאת, לא יכול שלא הולכים לואר שבוע שני ברצף, איזה זין
  21. נשבר לי הלב אבל יש עוד מחצית לעשות את זה. וגם אם בטעות זה לא יקרה, אין דבר שיותר הייתי רוצה מלנסוע לנתב"ג ולעודד את השחקנים כשהם חוזרים, גם אם ייגמר פה דו ספרתי, אני גאה אחושרמוטה בכל אחד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.