Jump to content

idan12

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by idan12

1. אחרי מה שניר ביטון עשה נראה לי שהוא רגל וחצי אצלנו
  2. נגמרו הכרטיסים? עריכה: לא, הזמנתי, לא נשארו עוד הרבה אז כדאי למהר
  3. יש פה מישהו שמכבי חזרו אליו מפנייה שהוא הגיש?
  4. רשמית ראינו הכל ביורו הזה
  5. מבאס שעזב, מדהים איזה שינוי מכבי עברה מהעונה הזאת שהוא הגיע.
  6. הייתי מביא את טביב כסמכות מקצועית הרבה לפני ברקוביץ
  7. מוראטה לא יותר טוב מבלקמן
  8. נכון מאוד, רוב הכדורגלנים הישראלים הם ערסים שלולא כשרון/מזל/קשרים, היו יכולים בקלות להשתתף בלינץ' בבת ים.
  9. מההודעות שחשוב לקבל כשהטלפון אצלך ביד
  10. איך עוד לא נפתח נושא קללות לילד הבן שרמוטה שהביא כדורים ליד היציע שלנו?
  11. אם אתמול שילמתי 104 והרגשתי רע עם עצמי שאני נותן יד לדבר הזה, אין מצב שאני אשלם את המחיר הזה, גם אם היינו נקודה מחיפה, צריך לשים סוף לחרא הזה, מי שהלך השנה לכל המשחקים מקריית שמונה חוץ הוציא כבר כמו בעונה רגילה
  12. כרגע המשחקים שלנו הם מחר, ברביעי, בראשון ושוב ברביעי.. יש סיכוי שישנו את זה פתאום שוב? ומה נסגר עם בלומפילד לגמר?
  13. קיבלתי בווצאפ הקלטה שמישהו מספר מה הלך ביניהם, לפי זה אצילי אמר לייני שהוא לא גבר ושרן ענה יפה
  14. באתי על אוטומט לקנות כרטיס, מה 104 עכשיו מה יהיה? לא שאני לא אקנה בסוף בגלל החשיבות וכי מה כבר יש לי לעשות בחיים האלה אבל חייבים לעושת משהו לפחות בשביל העונה הבאה
  15. מה אנחנו יכולים לעשות כדי שמי שכבר יש לו כרטיס לא יצטרך שוב לעבור את הגיהינום של האתר הזה
  16. מישהו הצליח להבין איך אפשר לקבל אותו שלא במשלוח?
  17. לוקח בחזרה, מצטער זה לא היה מובן במבט ראשון
  18. כמה פעמים הם זיינו אותנו בשנים האחרונות? סע סע מפה המקום שלך בשער 5 עם אמירות כאלה
  19. https://leaan.co.il/he-IL/events/חצי גמר גביע המדינה- מכבי חיפה - מכבי ת'א/2021-5-12_20.30/בלומפילד - תל אביב?hallmap
  20. מלהיכנס עכשיו לתור ב2 מכשירים אני מקום 2100 ו2900, אמא שלהם זונה
  21. גאה בעצמי ששמתי שעון אחרי שסיימתי לעבוד כמעט בבוקר, ממש יירד לי מהפורום אם לא תתחיל מכירה ב12
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.