Jump to content

idan12

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by idan12

1. מתוך ספורט 5: מי שהעלה את חמתם של האדומים היה אקס המועדון, ערן זהבי שחגג בלי חולצה אחרי שכבש. "זה סוג של כאב, אבל הוא בחר ככה", אמר אבוטבול, "זה טוב לו כנראה. הייתי מצפה ממנו להרבה דברים אבל אני לא אגיד את זה מול המצלמות. הוא בחר את הדרך הזאת אבל הוא היה צריך לשמור על יותר צניעות וכבוד למקצוע. אני לא כועס ולא פגוע ממנו. בדרבי הקודם כבר בדקה ה-7 הוא כבר הלהיט את הקהל של מכבי. ראינו בעולם דוגמאות כמו רונאלדו ועוד כמה וכמה ויש לו מה ללמוד מהם" אבוטבול צריך ללמוד מזהבי איך לשחק כדורגל הרבה יותר ממה שזהבי צריך ללמוד מרונאלדו איך להתנהג 4... 2... 0000
  2. המורי הזקן היה אדיר אבל מי המציא את המילה היה הכי גדול אי פעם
  3. כולם נדפקים לא רק אנחנו והדרבי הקרוב לא יהיה יזכיר אפילו קצת את מה שהיה בקודם
  4. בדיוק לשיר שירים שגם שערים 7,8,13,2 מכירים לא רק הגוש ולשמור על אחידות והכי חשוב לשיר לאט את שנים רבות
  5. צריך למצוא תחליף לזאת עם הוורוד זונה (משהו באנגלית שהשוער יבין)
  6. חייבים שמישהו יעלה למגרש למ-כ-ב-י
  7. בתור נער בן 17 בעל מנוי מגיל 10 אני אומר לך שסבלתי שנים, אני כל שנה הייתי אומר שזאת השנה שלנו ובמחזור עשירי השאיפה הייתה מתחלפת בלהגיע לאירופה שלא תיגמר העונה הזאת!
  8. אני יכול להתחייב לך עליי ועוד 3 מינימום... אם יש אנשים מהאזור שרוצים לבוא שישלחו הודעות שיראו נכונות להוציא הסעה
  9. אולי נוציא עצמאית הסעה מהאזור הזה? אני גר במודיעין ונראה לי שיש הרבה שרוצים לבוא מהאזור
  10. אני כמעט בטוח שברק עצר את כל הפנדלים שבעטו לו בליגה.. מישהו זוכר שלא?
  11. כל הכבוד לך גל שאתה פה ומנסה לתקשר עם האוהדים ולהביע את הדעה שלך

12. אפילו שהוא לא מציל אותנו השנה כמו שציפינו יש לו חלק ענק מהצלחה שלנו אני בטוח שאם חיימוב היה נשאר שוער ראשון כל העונה הזאת הייתה משתנה.. השקט והביטחון שהוא נותן זה משהו שצוברים עם ניסיון ומה לעשות.. יש לו את זה
  13. הרגע הזה שפריצה שם את הראשון בדרבי... :wubyellow3:
  14. להוציא מפה את הגול של עטר נגד קש ולהכניס את זיו נגד הפועל חיפה
  15. כיף לי לבוא לבלופמילד 2-1 עם מכבי חיפה 4-0 עם קש 2-1 עם אשדוד 3-1 עם רמת גן פאשלה של 1-0 לבני יהודה 4-0 עם סכנין 2-1 עם נתניה 6-2 עם הפועל חיפה 5-0 עם ב''ש 4-0 עם עכו 4-0 לא זוכר עם מי 1-0 עם רמת השרון 5-0 עם בית''ר מתוך 18 משחקי הבית האחרונים ניצחנו ב17... 17!!!! רק נשלים את חיפה ורמהש כמו שצריך וזה 95% הצלחה מתוך 20 משחקים האהבה הזו היא לתמיד...!!!
  16. אני רק נזכר במשחק ברמת גן השנה.. סיוט.. כל המשחק עם הראש למטה בגלל הגשם שנכנס לעין אבל בגול של עטר הורדתי חולצה ובאמת שהיה שווה להיות חולה (אם היינו מנצחים )
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.