Jump to content

idan12

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by idan12

1. אני עם דמעות אני לא מאמין למה שאני קורא
  2. קיבלתי כרטיסים לשער 6 השאלה היא אם ייתנו לי להיכנס ל11-12/13-16
  3. נושא כרטיסים וזה אבל..... אם חיפה מפסידה הקהל יהיה בטירוף אשכרה יכול להיות את המרוקאי הכי גדול אי פעם צעקות ארוכות וטירוף שלא היה המון המון זמן
  4. אם לא הייתי יודע שאפשר להביא לפחות 35 אלף הייתי מתפלל לשחק במושבה
  5. זה לא אותו אלירן מתחילת הפלייאוף נקווה שיחזור לעצמו בסיבוב השני
  6. לא קשור אבל מתי יהיה שעה, תאריך ומקום למשחק עם רמה''ש?
  7. ואני לא מגזים שורה שאני אזכור ממאיר איינשטיין כל החיים שלי אחרי ה3-0 עם פנא קליפ מדהים
  8. עזבו אותי לחגוג בחיפה תנו לי לחגוג מול רמת השרון כבר עוד 11 ימים ולגמור עם הלחץ הזה
  9. היה משחק אחלה אבל מה זאת הנפילה הזאת אחרי הכדור של ייני??? למזלנו אפשר לסלוח
  10. http://www.youtube.com/channel/UCNZ0ZoHcnKLx4NoFXmp8r8A?feature=watch תהנו יש עוד בדרך
  11. בקרוב מאוד כמה סרטונים ואפשר להירגע... אחד מהם הוא של החגיגות במחצית עם עומר אדם
  12. להגיד 2 שניות לפני גול נו באמת ולהמשיך עם חוסר התלהבות... גועל נפש איינשטיין לערוץ 1
  13. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי ידעתי את זה עוד ב3-2 של בית''ר עליהם בטדי
  14. הסתכלתי עכשיו על הספירה... אשכרה חיפה ואנחנו לא איבדנו נקודות (חוץ מה0-0 איתם)?!?!
  15. נו באמת אפילו לישון הם לא נותנים לי צ'רלטון האלה סעמק אנחנו מקום ראשון אנחנו צריכים להיות מרכזי לא חיפה והפועל
  16. לפני שהוא הקריא את ההרכב היום הוא התחיל לשיר צהוב עולה הוא מרגש אותי כל כך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.