Jump to content

idan12

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by idan12

1. שני כרטיסים למשחק הקרוב עם הפועל חיפה, שער 11, 100 לשניהם. בפרטי
  2. אין יותר צורם מלשמוע את הקהל שלנו חוגג עם דניאל פרץ ועדיין יש את המטומטמים שחייבים לצעוק את הכוס אמא של קולאוטי הטיפשי הזה
  3. ה3-2 זה דרבי שהגענו אליו שאנחנו כבר מעליהם, אחרי 4 נצחונות רצופים.. ב4-0 היינו ממש תמימים וזאת הייתה סוג של יריית פתיחה להבין שאנחנו באמת בדרך לאליפות הראשונה אחרי העשור הנורא
  4. הכי גדול והכי משמעותי שאני זוכר
  5. כאחד שקנה כרטיס לשער 8 בדרבי שהתפוצץ אני יכול לספר שנכנסתי עם חולצה אדומה מהסוג הכי זול, והרגע הזה שקרעתי את החולצה והתחברתי לגוש צמוד ל11 היה מהמרגשים שלי במגרש
  6. https://leaan.co.il/he-IL/events/הפועל ת'א - מכבי ת'א/2022-2-12_20.00/בלומפילד - תל אביב?hallmap תנסו להיכנס מכאן אולי זה יכניס בלי תור
  7. זה היה אחד הקשים שאני זוכר באתר המסריח הזה, בסוף איכשהו זה הצליח
  8. או להוסיף ניקוד חוץ מופחת או את האופציה מנויים+פוראבר, יש המון דרכים יותר הוגנות ממה שקורה בפועל
  9. נכנסתי ב10:30 והאתר כבר הכניס אותי אבל אחרי כמה דקות שוב הכניסו אותי לתור, לא מבין איך הגענו ל2022 וזה עדיין המצב
  10. כן, לא קשור לניקוד חוץ 59 או 0, אני רק לא סגור על אם זה מנויים+פוראבר או רק פוראבר
  11. ניקולה וויצ'יץ' של מכבי רגל
  12. אחי לא מגיע בשבת, אם מישהו רוצה כרטיס ב50 לשער 11, מוזמן לשלוח בפרטי
  13. הקוונים צריכים לעשות ינשוף אחרי מה שראיתי במחצית הזאת, השופט עוד איכשהו בסדר לדעתי לעומת מה שהרגילו אותנו בשנים האחרונות, חוץ מנגיעת יד שהוא פספס לא היו שריקות הזויות מצידו, הקוון שאישר את הגול שלנו צריך לקבל הרחקה לכל החיים אני לא מבין איך הוא היה יכול להיות נחרץ ככה
  14. אני חושב שהמכירה התחילה כשמכבי לקחו בחשבון לשים חציצה בשערים 4-5, לפני יומיים הוציאו להם עוד כרטיסים ככה שאני מניח שיהיו חציצות מינימליות ב4-5 וב2,7
  15. מוזר אצלי זה פשוט נשאר כל פעם ורק אם אני מתנתק זה דורש ממני לפעם הבאה, מקסימום תצלם מסך או שתנסה לראות איזשהו מדריך שיעזור לך להבין איך לתפעל את הגוגל pay
  16. תנסה להיכנס דרך האפליקציה של מכבי עם הברקוד של המנוי זה הכי פשוט
  17. עשו לנו בדיוק מה שוואקמה עשה באחד ההפסדים שלנו בטרנר, לא מבין איך לא שוברים לשחקן את הרגל במצב כזה
  18. ידעתי שכשהראשון ייכנס גם השני יגיע אחרי 2 דקות כי ככה זה מולם בשנים האחרונות, ברגע שהיו יותר מ10 דקות לסיום ידעתי שהם גם ישימו את השלישי..
  19. מה שיגידו עכשיו, בפועל יהיה הפוך
  20. חד משמעית זה רק אצלנו, ב4-3 זה היה קיצוני ולפי מה שמתארים כאן זה לא היה הכי קיצוני.
  21. אז אנחנו קהל אופטימי ומאמין? לפי הפורום אנחנו משחקים מול באיירן
  22. היו כביכול 2 מכירות, אחת למי שהיה לו ניקוד חוץ ואחת לפוראבר, בכלל לא כתבו שבמידה וישארו כרטיסים, ידעו שיש פחות אנשים עם 65+ מכמות כרטיסים שהוקצו לנו.. כנראה בגלל זה נגמר מהר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.