Jump to content

benbb

משתמשים רשומים
    44
  • Last visited

Posts פורסם על ידי benbb

1. העזיבה (הבריחה) של פריצה טרפה את כל הקלפים לגבי הסגל של מכבי העונה

בניית הסגל לא מאוזנת בצורה קיצונית, וזה הביא למצב שבו מכבי נשענה על אחת משתי תבניות התקפה:

1. כדור ארוך לאחד החלוצים שמשתלט ובונה התקפה, פריצה היחיד שידע לעשות את זה. זהבי ויובא פשוט רוצים כדור לרגל

2. לחפש את גלוך ולהתפלל, זה עבד נהדר עם גבי ויוריס שפינו מקום לגלוך, עם פרץ זה פשוט לא עובד

יצחקי שחרר בשבוע אחד את פריצה, אלמוג, קוואס ותורג'מן (לטירונות) - ולא הביא עד היום מחליף עם כושר משחק

אנחנו היום עם שני חלוצים שלהגיד שהם בכושר רע זו מחמאה, ואיבדנו את כל תבניות ההתקפה שלנו

2. מכבי כבר במחצית הראשונה ניסתה לשחק בסוג של שילוב בין 4-4-2 יהלום לבין 4-3-3. כשגלזר שיחק את האחורי, שמיר אמצע ימין, קניקובסקי אמצע שמאל, ביטון לפניהם. ופריצה וטב"ח למעלה.

בפועל טב"ח משך יותר מדי שמאלה והציג מערך אסימטרי שהבליט מאוד את הצורך של מכבי במגן ימין איכותי ותוקף.

במחצית השנייה כשיובאנוביץ נכנס המערך היה כבר הרבה יותר מסודר, מצד שני חוזז לא יכול לתפקד כקשר התקפי ונעלם מהמשחק.

לגבי קניקובסקי, זה תעלומה - מצד אחד מכבי מאבדת אותו כאחד משני קשרים ה50-50, מצד שני עמדת הקשר ההתקפי שמורה לביטון. הייתי שמח לראות מערך של גלזר, גולסה ושמיר כשקניקובסקי לפניהם (במערך יהלום).

אגב, אני חושב שקוואס יכול להיות קשר התקפי נהדר, מבליט את האיכויות שלו על שטח קטן ומנקה את משימת הרדיפה אחרי המגן על הקו.

סבוריט הבלם הכי טוב במכבי, וזה שידוך שיכול לעבוד שנים קדימה (עם האיכות של דודזאדה כמגן)

3. 6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מכבי משחקת מעל 50 משחקים בעונה (עונה שעברה 56).

רק העונה יש עוד 26 משחקים לפחות (23 ליגה, אחד גביע, שניים בקונפרנס). אם ייני יפרוש בעוד שנתיים זאת משימה אפשרית (אפשר להעריך שיהיו יותר מ130 משחקים עד אז וייני צריך להיות שותף ב-94) שאני מאחל לו להשיג ומאחל למכבי לא להצטרך שהוא ישחק כל כך הרבה.

בעידן של ה5 חילופים, מכניס אותו גם דקה 90 במשחקים גמורים בשנתיים הקרובות רק כדי שישבור את השיא.

חייב לסיים ראשון, כל כך מייצג את הערכים של מכבי.

4. פריצה מוסר כדור לא טוב לחוזז, 

חוזז מרים ידיים ומתלונן בזמן שפריצה כבר מרוויח את הכדור מחדש. 

תמצית ההבדל בין שחקן ישראלי לשחקן מקצוען

דרך אגב אין שחקן ישראלי שלא מנסה לבעוט במצב של פריצה בגול של חוזז. 

5. 10 דקות לפני, Double said:

האולימפיאדה הכי מוצלחת של ישראל. 3 מדליות(ואולי עוד אחת מאשרם)

יש את לונה צ'מטאי רצת המרתון שכרגע מדורגת שלישית בהימורים.

נבחרת הבייסבול שרחוקה ניצחון ממשחק על מדליה

לינוי אשרם

והבנות של אירה

סיכוי סביר לעוד מדליה

6. 1 hour ago, המכביסטית15 said:

אני בשוק רק מעצם המחשבה של לתת את אלמוג תמורת דין דוד. מה נסגר? אני לא אביע דעה על דין דוד כי בקושי ראיתי אותו משחק, ויכול להיות שהוא מאוד כשרוני ועוד יתפוצץ פה (הלוואי), אבל מפה ועד לשחרר בתמורה חלוץ כשרוני אחר בן 22? למה? זאת יכולה להיות אחת הטעויות הגדולות שלנו, והיו לא מעט. בסוף נראה אותו עוד איזה שנה מככב בחיפה על הראש שלנו. אסור לוותר עליו כל כך מהר. אני בטוחה שהוא יהיה שחקן גדול בליגה הזאת. למה אי אפשר לקנות שחקנים ולהפסיק עם הטריידים המציקים האלה הרי נגמר הפלייר פליי די. חוץ מזה שמה עם דור ז'אן? אחלה אופציה בתור מחליף ויש מצב שהוא חופשי. כנל קניקובסקי שחייב להגיע למכבי, ויותר מזה- אסור שיגיע לחיפה. מקווה מאוד שמבינים את זה אצלנו. 

יש הבדל גדול בין גלזר \ יונתן \ פרץ כשהיו בגיל של אלמוג לבין איפה שהוא נמצא עכשיו.

ראו עליהם פוטנציאל וכישרון וחספוס של שחקן צעיר. אבל הייתה להם את המנטליות מהרגע הראשון.

הבעיה אצל אלמוג היא לא כשרונית או טכנית שזמן משחק בהשאלה ישפר. אצלו הבעיה היא בראש, ואני לא בטוח שדבר כזה ייפתר

7. 2 דקות לפני, דקסטר said:

מתי הוא אמר? אם יש עתיד יהיו המפלגה הגדולה (נגיד 20 לעומת 12/10 של סער ובנט) ויצליחו להרכיב ברור שהוא יהיה ראש הממשלה

ללפיד אין מספרים להרכיב קואליציה (בנט לא ישב תחתיו)

סער יכול להביא חלק מהחרדים \ עריקים כאלה ואחרים שלפיד לא כדי להגיע ל61

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.