Jump to content

benbb

משתמשים רשומים
    44
  • Last visited

Everything posted by benbb

1. גפני בחוץ,קולאוטי בחוץ,זה אומר שכבר אנחנו משחקים עם 11 שחקנים ולא עם 9 אז בקטע הזה יש שיפור ענק. בקשר לאבידור,צריך להכניס לו קצת חוכמה למוח(תפקיד של מאמן) כי הוא השחקן הכי מהיר בליגה וחלוץ לגיטימי.
  2. מכירה באינטרנט עדיפה על מכירה בק"ש,בקטע הזה מכבי יצאו בסדר. אלה לאן שיצאו לא טוב כי יש להם שרת של ילדים.
  3. אם הם יגיעו לגמר זה יהיה רק קרב עידוד,כי הם יפסידו זה לא אמור להדאיג אף אחד. הם אחרי המשחק יקראו לשחקנים שלהם ויעשו "אולה" ויתחילו לחגוג -בנקודה הזאת אסור לתת לזה לקרות,חייבים לעודד יותר חזק ולתת להם ללכת עם הזנב בין הרגליים.
  4. צריך להעביר מכתב רשמי להנהלה שמבקשים בו לפעול באותם באמצעים לפחות שפועל פעלו נגדו במכירה הקודמת,ז"א 1800 מקומות+200 מוזמנים שלא יגיעו בנוסף למכירה יומיים לפני.
  5. ברוכיאן היחיד שעבר את החצי אצל ביתר ופעמיים הגיע ל16 של מכבי מהחצי ע"י מבצע אישי שלו.
  6. :please: ברוכיאן עשה ממהגנה שלך מים. חוץ מזה כחלון בכלל לא טוב,הוא רק מנסה לעשות תרגילים וכמו רוני גפני אין לו חשיבה לעומק בכדוגל.
  7. ביום של המכירה של הכרטיסים שלנו,בפורום של הפועל ביקשו במיוחד לנסות להתחבר ללאן בכדי לעזור להפיל אותו. אנחנו יכולים לעשות אותו דבק בדיוק רק עם כמה שיפורים
  8. אסור בשום פנים לשחרר את אבידור,הוא השחקן הכי מהיר בליגה. תראו מה גוטמן עשה משכטר,רק תחשבו מה מאמן נורמלי יעשה מאבידור.
  9. אם רוצים להביא מישהו צריך מגן מחליף(במקום גפני). הסגל הקיים,לפי דעתי, מצוין וצריך רק "נגיעה" של מאמן כדי שירוץ טוב לאליפות,גם ככה יש לנו הרבה שחקנים בחלק ההתקפי ורובם טובים.
  10. אתם צריכים להבין כבר- אלו ששורקים בוז לא קוראים פה. היום יצא לי לשבת בשער 13 ,ובדקה ששרו לנמני(כולל אני,בערך אני וחבר לבד בכל השורה) זה שישב לידי התחיל לשרוק בוז,ושורה מתחתי התחילו לקלל ולריב אחד עם השני על זה. צריך להבין שיש להם זכות מלאה לשרוק בוז-בשלוש שנים האחרונות שנימני היה חלק כלשהוא מהמערכת לא עמדו בציפיות,כדורגל לא טוב וכמובן בלי ניצחון בדרבי. באמת שצריך להפסיק את כל הריב הזה,מיותר וסתם יוצר פילוג בקהל.
  11. שטויות של אחד משחקני הפועל. אני רק מחכה שיגיעו לנוקיה,ויראו מה זה עידוד.
  12. כרגע הוא בין שלושת השחקנים בין השחקנים הכי טובים שלנו,לפי דעתי דיחד עם ישראלביץ ופאביצביץ. אבל עדיין אני זוכר שהוא לא רצה לעלות ושהוא לא הכחיש שהוא לא רוצה לעבור להפועל בזמן כל הבלאגן שהיה. לא למכור אותו בשום פנים ואופן,לנסות להחתים לעוד כמה שנים טובות.
  13. קולאוטי מבין כדורגל ,הוא רק לא טוב בזה. בקשר לקטע עם הראיון של מזרחי - מישהו יכול להשיג את הקטע? תודה
  14. ברגע שבאתר שקוראים בו המון אנשים(וואן או ספורט 5 ) כותבים לעיך משהו ואתה לא מגיב אחרי זמן מה זה כמו לאשר אותו. ובקשר לקולאוטי-הוא לא תורם יותר מדי מכמה נגיחות שהוא מגיע אליהן ראשון במשחק וחצי מהם לא מגיעים למכבי. אני לא יודע אם מישהו ראה אבל לפני שבוע בערך ביציע העיתונות קופמן אמר שהוא דיבר עם מישהו בכיר ממכבי והוא שאל אותו-למה הבאתם את קולאוטי? הוא עגלה,האיש ענה לו שקולאוטי הוא פתח לאלברמן ולשחקנים מוכשרים אחים שיבואו לארץ,זה נשמע הגיוני. עכשיו אחרי שהוא מילא את תפקידו בהבאת שחקנים אחרים הוא יכול ללכת ותודה רבה על שהותו פה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.