Jump to content

benbb

משתמשים רשומים
    44
  • Last visited

Everything posted by benbb

1. אתה יוצא מנקודת הנחה שאין לך מנוי ואתה רוצה להגיע למשחק בית שיש בו הכי הרבה ביקוש בכל העונה אז כן זה קשה. או שתקנה מנוי,ואם לא מתאפשר לך אז שכאתה בא לאיזה משחר זוטר תסגור עם מישהו חודשיים מראש שיביא לך את המנוי. אני לא מבין איך אתה יכול להאשים מישהו שאין תחבורה ציבורית מעל שעה 11-כולם פה באותה הבעיה. אין ספק שהשיטה למכירת כרטיסים היום היא לא אידאלית אבל לא אני ולא אתה יוצאים לשום מחאה אז אין לנו למה להתלונן.
  2. אני לא ממש יודע איפה לשים את זה אבל ניסיתי לפתוח נושא פה בפורום ומשום מה הוא לא מופיע: אחרי שהייתי במשחק של מכבי בקריית אליעזר וראיתי שהם העתיקו מאיתנו את השיר ואחרי שחבר אוהד חיפה אמר לי ששבועיים-שלוש אחרי השיר שבו אנחנו זורקים את הצעיפים והחולצות הועתק ע"י מכבי חיפה אפילו שכמה אוהדים שם אמרו שהשיר הזה שלנו. אחרי שני השירים האלו יצא לי להיות היום במשחק של הפועל כפר סבא-מכבי חיפה והם שרו שם את -"כמו משוגע" ,העתיקו גם את המילים לא רק את הקצב. פשוט מדהים איך אין להם כבוד עצמי והאוהדים שלהם מרוצים מעצמם-גועל נפש.
  3. זה ההבדל בינינו לבינם, גם אם ישירו מיליון שירי נאצה אנחנו צריכים לא לשיר אף אחד. קודם להיות בני אדם.
  4. אף אחד לא רצה בפיטורים שלו בגלל שנה שעברה,אלא השנה. והשנה באמת הייתה בושה(רוני גפני :please: )
  5. אף אחד לא מדמה היסטוריה אחרת,הוא פשוט לא מאמן ובגלל זה חלק מהאנשים עצבניים עליו וזה מובן.
  6. אחרי שתעבור על המילים בשירים של הפועל תוכל להתחיל לדבר,זה יפה לשיר על השואה ולאחל שואה ליהודי אחר וכמה משחקים אחרי לחבוש כיפה-מאוד אמין.
  7. זה ידוע שאנחנו עם הכי הרבה קהל בארץ בהפרש-מה שאומר שבהצלחות אנחנו הכי טובים. אבל כמו שאמרת -"ברגיל" אנחנו בכלל לא הכי טובים
  8. איזה עוד קהלים רציניים יש בארץ רק של חיפה והפועל(וחדש חדש של באר שבע) יחסית אליהם אנחנו לא בטוח ראשונים. וחוץ מזה לא צריך להתעסק בהשוואות במצב שלנו כרגע אלא רק באיך לשפר.
  9. מה קורה איתכם,זה לא סרט חדש זה הסרט הישן ששידרו עליו, "להיות איתך -אבי נימני". נראה לך שמישהו באמת יספיק לעשות סרט רציני על הפיטורים שלו בזמן כל כך קצר
  10. ממש לא נכון יש כאלה מבוגרים שלא באים לעודד\אבל הצעירים יושבים קרוב לארגונים פשוט לא ליד האולטראס(ב-11) כי הם לא רוצים(יש לא מעט כאלו ב-11). הדבר היחיד שלהפועל יש יותר מלנו זה שירים יותר קצרים וקליטים(ברובם),כל השירים של מכבי זה עם "פתיחה" ומלא בתים ומעברים בין לבין. אנשים שרים רק את "הפזמון" בשיר ואז הפזמון שנשמע יפה והשאר עלוב בדיוק כמו הסרטון של המרוקאי שהביאו כמה תגובות מעליי פה.
  11. כל קהל טוב בנצחונות-זו לא חוכמה גדולה. החוכמה והעידוד האמיתי נספר במצבים שהקבוצה בפיגור כמו שכתבתי למעלה לא עודדנו בחיפה ובדרבי. אני בכלל לא רוצה להתעסק בהשוואות,מה זה הפועל בכלל שנשווה איתם. אבל אם אתה מתעסק בהשוואות שנה שעברה הפועל חזרו מ3-0 בבית נגד נתניה ל3-3 בזכות העידוד,גם למכבי יש משחקים שהם חזרו למשחק בזכות עידוד -פשוט השנה אין כאלו.
  12. אני לא יודע לגבי חמש השנים האחרונות,אבל דרבי חוץ וחיפה בחוץ לא עודדו,בשני משחקים שעל הנייר העידוד הכי נחוץ בהם.
  13. זה יפה שמאמינים,אולי יעודדו בלב,אני כבר כמה משחקים רואה שלא מעודדים בפיגור או מעודדים בכאילו(חוץ ממעטים שאפשר לספור על יד אחת). אני לא אומר שאני מעודד 90 דקות אבל אני גם לא מתיימר להגיד שאני כזה. אי אפשר להפסיק להתעסק עם זה כי שאני רואה סרטון באינטרנט שמישהו תולש שלטים של ארגון אחר,או שאנשים מעידים תקפו אותם. חוץ מזה,שהקבוצה בפיגור האנשים מתקפלים זה נותן תחושה של כאילו הם באו לעבודה ולא באו מאהבה למכבי(שאני בטוח שהם באו בגלל זה,אבל זו עדיין התחושה שמתקבלת).
  14. מכבי לא מילאו את רמת גן באלופות,הביאו בערב ראש השנה 28 אלף, ובשני המשחקים האחרים הביאו בערך 30 אלף בממוצע. לגבי מה שרשמו על האולטראס -שהוא "מפריע" ,לפי דעתי זה לא יהיה רלוונטי שנה הבאה\בעוד שנתיים. רוב שער 11 מעודד(לא קופץ 90 דקות,אבל בשירה וכפיים ..) והם מצטרפים לאולטראס בגלל המיקום שלו,אם הייתה ניתנת האפשרות הרוב היו מצטרפים לשחקן בעידוד. האולטראס הם 15 איש ועוד כמה שעומדים לידם והם גם ככה לא באים בצהוב. לפי דעתי השליטה תחזור לשחקן שנה הבאה ואם הגוש ב8 יצמד ל10 אפילו עוד השנה. ואז העידוד ישתפר משמעותית כי שער 11 יחסית מתבזבז כיום.
  15. מה שמדהים הוא שרוב הקהל של מכבי מגיעים תמיד אופטימיים לדרבי ורוב הקהל של הפועל מגיעים פסימיים.
  16. בדיוק מה שאני אמרתי,יש תחושה שאנשים שרים רק את הפזמון צריך להתעסק רק בקהל שלנו בלי השוואות.
  17. לא צריך בכלל להשוות את עצמנו אליהם כרגע,רוב הדיבורים פה הם באופן כללי על העידוד ואיך לשפר אותו
  18. לא ממש הבנתי למה אתה מתכוון אז אני אגיד לך מה לפי דעתי הבעיות של הקהל-מבחינת עידוד כמובן. הקהל שלנו לא "מסיים שירים" בשיר שזה הכי בולט זה המרוקאי,כמעט כל הקהל שר את הקטע פתיחה ואחרי זה מפסיק ואז נזכר עוד פעם(כולל חלק לא קטן מהקומץ). צריך איך שהוא (לא יודע איך כרגע) לגרום לקהל לרצות לעודד,כי זה לא קורה ממש כרגע. עוד בעיה ממש גדולה זה האי עידוד בפיגור\תיקו אחרי המחצית,למשל בחיפה(צריך להגיד כל הכבוד לאיזה 6 חברה שעודדו לקראת סוף המשחק כולל האיש גדר שירד כדי לעזור). הקהל שלנו מחכה שמשהו במגרש יקרה כדי לתת תמריץ לעידוד למרות שזה אמור להיות הפוך. לגבי הסרטון שהבאת לא צריך להתרגש לא חסרים כאלו גם למכבי.
  19. עם כל הכבוד לדור הוא לא טוב כרגע כמו גאדיר\גולסה וגם כמו טווטחה שהוא פשוט מצוין. בקשר לעלייה בהרכב של מכבי אם אני בוחן אותו ביכולות מול שני המגנים האחרים(קלמי וזיו) אז הוא אחרון במהירות ומבחינה הגנתית אולי בערך כמו סבן,כמובן שהתקפית הוא מוביל בהרבה אבל אם אני הייתי המאמן לא הייתי מעלה אותו במשחקים חשובים (נגד התקפות טובות) אלא רק במשחקים כמו סכנין,הפועל פ"ת...
  20. זה נכון שהוא עשה טעות נגד בית"ר.מבחינתי כל הסיפור עם הפועל יותר חמור,אבל כל אחד עושה טעויות ואם רוצים שתהיה אווירה במועדון צריך לעודד את השחקנים. אם יש שחקן שעושה אווירה לא טובה במועדון(כולל מצד האוהדים) צריך לסיים את זה אי אפשר להשאיר את זה במצב נייטרלי - או להעיף או לעודד את אותו אחד.
  21. אל תשוו בין מאור לאבא שלו. לא צריך בכלל להתייחס לאבא שלו,אם לא נתייחס אליו כל האמירות שלו יהיו שוות לאוויר.
  22. התגובה שלך רק מראה על האינטליגנציה שלך,אין לך את הזכות לקבוע מי יעביר ביקורת ומי לא.
  23. שמעתי על שחקן בשם רוסלן(בלונדי),חברים שלי שיחקו נגדו כמה פעמים ואמרו לי שהוא רמה מעל,גם ראיתי את השם שלו כמה פעמים פה בפורום.
  24. לא ידעתי שיש חוקים להעברת ביקורת,צריך לפרסם את זה בנעוץ.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.