Jump to content

benbb

משתמשים רשומים
    44
  • Last visited

Everything posted by benbb

1. היום בשש מחזור אחרון בדנמרק. קופנהגן מובילה בנקודה אחת על מייטיילנד. קופנהגן מארחת את מקום 13 - אחד לפני האחרון ומייטיילנד מארחת את מקום 11 נקווה למהפך
  2. יחס השערים שלנו גבוה מהנקודות של השנייה בטבלה משוגע
  3. זכור לי שביתר של גאיידמק הבטיחה לפני, יש מישהו שיכול לבדוק את זה?
  4. חיפה עשתה 46 משחקי ליגה ללא הפסד (1993-1995) אנחנו כבר על 19 (עם 6 מהעונה שעברה) עונה ללא הפסד תהיה משוגעת
  5. נגד מי כל אחת מהקבוצות (בורדו רייקה פרטיזן קאיירט) בסיבוב הנוכחי?
  6. ברור , אבל אתה לא יכול לשחק עם 11 זרים על המגרש האם אתה קודם מחפש את הישראלים הכי טובים ואז מתאים זרים לעמדות שנשארו? כנראה מה שבטוח שבמכבי בשנים האחרונות הביאו 8 זרים לאותה עמדה וכולם היו על הספסל ממש מקווה שכמו שגורדי הגיע באפריל ככה המנהל המקצועי\המאמן החדשים יהיו פה כבר בקרוב (כשהולך בכל הכוח על דיא סבא ושיימן בגזרת הישראלים) דרך אגב ,נתניה שיחקה עם זר אחד אתמול בהרכב.
  7. א' - ניסיון לעשות כסף וכמה שיותר. העירייה דרשה ממכבי לשלם את כל עלות שיפוץ האצטדיון (תאי צפייה , יציעים זמניים) , ולהעביר חלק מההכנסות לעירייה מכל משחק (מתאי הצפייה) מכבי כבר הסכימה לתנאים ההזויים האלה , אבל דרשה שהיא תהיה היחידה שתשתמש במה שהיא בנתה (תאי צפייה , יציעים זמניים). העירייה סירבה ואמרה שכולם ישתמשו בזמן שמכבי תממן. ב' - (עם כמה שזה נשמע הזוי זה היה שיקול מאוד מרכזי) , הפחד מדריסת רגל חזקה של מכבי בעיר פתח תקווה. מה שיפגע במחלקת הנוער של הקבוצה (שמכניסה כסף באופן ישיר ללוזונים) בנוגע לכמות מנויים , לא מעט אנשים מאזור השרון עשו מנוי כי נהיה יותר קרוב להם והתפנו מנויים
  8. מסכים לגמרי עם זה , הבעיה שזה לא היה המצב. לא אפרט כאן הכל כי זה פורום פתוח לכולם. אבל נוצר מצב שמכבי הייתה הראשונה שפנתה לעיריית פתח תקווה בנוגע למושבה. כמות המנויים בכלל לא היוותה פקטור , אלא החוסר רצון של עיריית פתח תקווה שמכבי תשחק במושבה. כל דבר שמכבי הסכימה לו גרר עוד ארבעה סעיפים הזויים שנועדו להכשיל את העסקה
  9. עיריית פתח תקווה רצתה הרבה יותר מיציע לא הכל עניין של כמות מנויים. מכבי הראשונה שהייתה במגעים עם המושבה כשידעו שבלומפילד ישופץ , עיריית פתח תקווה עשתה הכל כדי שמכבי לא תהיה שם , והכל כדי לחלוב כמה שיותר מגולדהאר
  10. הסיבה שאנחנו לא במושבה זה לא כמות המנויים ניסו לעשות שם על מכבי קומבינות ומכבי לא נתנה לזה יד
  11. לא שזה יעזור או מעודד, אבל אם נסיים שני את העונה הסדירה נארח את בש במשחק השני בפלייאוף
  12. מכבי רוצים להביא קשר אחורי, מכבי הציעו הצעות פסיכיות על קשר אחורי בחלון הנוכחי. לא תמיד כולם רוצים להגיע
  13. מכבי הגישה הצעות חסרות תקדים על שחקנים גם בחלון הזה וגם בקיץ. לא תמיד הכל תלוי במכבי
  14. מאז הם אירחו אותנו פעמיים. פעם אחת תיקו ופעם אחת הפסדנו. יש לנו בעיה עם ביתר באופן כללי, אבל זה לא שטדי מבצר שלא ניצחנו שם שנים
  15. לא מבין איך אתם לא רואים שהם משחקים רק עם משולשים
  16. פייתון קלה ללמוד בלי קשר לשפה שאתה חזק בה כל עוד יש לך את העקרונות יהיה לך קל מאוד ללמוד
  17. יש בעיה יותר גדולה , גם אם הארגון "יצרף" לגוש כל אחד שירצה , אין הרבה כאלה. שער 11 הזדקן , רוב הפרצופים המוכרים ביציע כבר לא בגיל שיכולים לתת את המעבר (רוב הפעילות של הארגון היא לא ב90 דקות של המשחק) הייתי בטוח שהמעבר לנתניה יכניס דם חדש ליציע , כרגע אני רואה רק אנשים מבוגרים בכיסאות מסביבי (ואני די קרוב לגוש) אין ספק שהארגון לא חף מטעויות , אבל אני בטוח שמאחורי הקלעים האנשים שם חושבים מה אפשר לעשות. הם אוהדי מכבי לפחות כמוני וכמוך (לא נאמר כלפיך אישית , אלא כלפי רוב האנשים שמזלזלים כאן בהם) ומכבי חשובה להם לא פחות.
  18. מחזור אחרון, 1-0 לגוואנגזו במחצית ערן כבש עוד שניים לשיא
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.