Jump to content

סי הצהובה

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by סי הצהובה

1. אני לא זכיתי וכל המשפחה שלי כן אז אם יש מישהו שלא מעוניין לחיפה ומעוניין לדרבי בשער 8 שידבר איתי
  2. לא רק זה גם ההזוי הזה בן זקן מהכלא יצא על השופט, אשכרה הגיע לנו פנדל אלף אחוז ולא קיבלנו והם מתלוננים על זה שלא היה פאול בגול של ביטון שהיה ב100 אחוז גם הוא
  3. אמן שישב בבית או בשידור ותמיד יסבול ניצחונות שלנו, אותו דבר לגבי האחבל השני
  4. יאללה מה נהייתם רגישים איחלתם לריינשרייבר דברים הרבה יותר נוראיים מזה אז שחררו אותי אתם
  5. פאול על אבישי והוא מקבל צהוב, תנו אותו לחמאס עכשיו
  6. תנו את האפס הזה במקום כל החטופים עכשיו, חתיכת זבל
  7. איך אני רואה שאנחנו הולכים לסבול את נחמיאס בהרכב בתקופה הקרובה, מקווה שאני טועה
  8. אילי (או עילי) מדמון של בש, על אלעד לא שמעתי עד אתמול..
  9. אז לא הבנתי על איזו גרסא חיפה הולכים על "לא ידענו מה כתוב בשלט" על "פחדנו על המשפחות שלנו" או על "רק סידרנו את השורה" אפסים חושבים נולדנו אתמול לפחות שיתאמו גרסאות
  10. חלאילי גרוע לא הוכיח את עצמו כדי לקבל הרכב בנבחרת
  11. קשה לי לחשוב על זה בכלל, כי משחק של מכבי זה משהו שתמיד ריגש אותי, וגול או ניצחון זה תמיד פרץ של רגשות ושמחה אמיתית מהלב, כרגע לשמוח מהלב זה משהו שבכלל לא בכיוון של הרגשות שאני מסוגלת להרשות לעצמי.
  12. זה אולי הפנדל הכי ברור והכי לא נתון לוויכוח שראיתי מזה הרבה זמן פשוט בזיון
  13. די נו אין מצב שאתה אמיתי, תהיה בריא עלק לשתות ואפשר גם וגם, יש אוהדים שבאים במטרה לקלל או לחפור ולא במטרה לדחוף את הקבוצה, לא לשם כך מגיעים לאצטדיון
  14. אתה רציני? יש משחק רואים אותו מעודדים במקום לדבר שטויות באמצע משחק ביציע אפשר לפתוח את הפה ולעודד ולא לחפור, רוצים לפתוח פודקאסט אז למה אתם באים ליציע? המטרה היא לא להגיע ולעודד ולדחוף את הקבוצה?
  15. מסכימה עם כל מילה. במקום שאני יושבת יש מעליי אנשים שפתחו פודקאסט שלם כל מהלך מנתחים, מבקרים, נותנים ציון, לא משנה כמה אעיר ואני מעירה זה פשוט לא עוזר, הורסים את החוויה במקסימום
  16. איך אתה מתעורר כשמדברים על ביתר שיאללה, אין לכם אופי להיות יותר טובים מאיתנו אל תחיה בסרט
  17. ברור שהוא טעה הוא גם התחזה ובגדול בלם ברמה מאוד נמוכה אבל עדיין 40 שניות זה מלא זמן גם אם לא חזר לא עשו פעולת חיפוי מספקת כדי למנוע את הגול זה אומר הכל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.