Jump to content

סי הצהובה

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by סי הצהובה

1. אין בו כלום, ואם לא היה מחיפה ולא היה עליו את כל הרעש גם לא היה מקבל צ'אנס לדעתי, לא ברמה בכלל
  2. חחחחחחחחחחחחח יואו זה תמיד קורע אותי מחדש, כמה הם מתאמצים
  3. יום ראשון בזמן המשחק של חיפה דיברתי עם חברה (שאני מאוד אוהבת) אוהדת שלהם, ואחרי הפנדל שהיא חשבה שהגיע להם (ואני לא ראיתי) היא סיפרה לי שהיה פנדל ממש והידיים הגדילו את נפח הגוף ואז היא אמרה משפט מנותק והזוי "אפילו השדרים שהם בדכ אובייקטיבים אמרו שהגיע פנדל" ואם חשבתם שזה השיא משפט אחרי זה היא אמרה "אי אפשר להגיד שהם פרו חיפה בדכ הם נגדנו" סיפור אמיתי לחלוטין, לא דמיינתי, ניתוק מוחלט מהמציאות
  4. אשש, תובע טיפש ואפס שלא רצה ללכת לפשרה שהוצעה אבל סוף טוב הכל טוב
  5. בחדשות 12 מקריאים את התוצאות באירופה מלילה לפני, ומסתבר שחיפה הקבוצה הראשונה שעולה ל16 הגדולות משנת 2007, כן שמעתם נכון, התקשורת לא מגויסת ולא מהנדסת תודעה מה פתאום!
  6. רק בישראל שדר המשחק הוא גם פרשן בפועל, תשדרו ותשתקו זה עדיף, כי חכמים גדולים אתם לא
  7. לפי הפודקאסט של וואן מדמון רוצה להגיע אלינו עוד השנה ולא אכפת לו מהתחרות, זה ילד
  8. באמת? וואו כנראה שראינו משחק אחר של שופט אחר, אולי הצהובים לנו היו מוצדקים (וגם לא כולם זכור לי פאול רגיל לגמרי באמצע המגרש מקדימה ולא מסוכן שלא הגיע צהוב) אבל ככ הרבה פאולים שלהם ממש דומים לשלנו ופתאום הוא לא השולף המהיר במערב והמשחק ממשיך כאילו כלום, פשוט הזיה
  9. שופט בזיון כל פאול שלנו הוא מחלק צהובים כאילו הוא ברולטה ופאול שמחייב צהוב שלהם הוא בורח ישר מהמקום
  10. וגם לפיו אניימה בווסטהאם, אין מה לחגוג עד ששאר האתרים לא מצטרפים לפחות וכמובן עד הודעה רשמית
  11. לא רצינו את קינדה אמרו את זה בריש גלי
  12. יש תנאי במקרה של כניסת קהל רב, כמה אוהדים בודדים זה לא קרוב לתנאי
  13. אני לא זכיתי וכל המשפחה שלי כן אז אם יש מישהו שלא מעוניין לחיפה ומעוניין לדרבי בשער 8 שידבר איתי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.