Jump to content

סי הצהובה

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

1 Follower

About סי הצהובה

• Birthday 02/07/1988

Recent Profile Visitors

3,516 profile views
  1. למה שידחו? עשו הכל כדי לדחוס מיליון משחקים בשבוע, כל עוד אין שינוי בהנחיות המשחק יתקיים לדעתי
  2. זה נאמר בקטע של 3 פעמים בשנה לקבוצה, עלה מפעמיים אבל עדיין "רק" 3
  3. תגובה גדולה שראיתי ברשת: בואו נחכה לו מחוץ לבית אחרי שהוא התארגן התקלח והתלבש ונשפוך עליו ארבעה דליי מים. כשיבוא להתלונן נגיד לו שדבר כזה קרה לו רק פעם אחת, לא צריך להקצין. מיותר לציין שנארגן לו את זה עוד פעמיים בשנה
  4. אין פה כדורגל כי "קבוצה" שמזמן הייתה צריכה להיות מינוס 10 נק' לפחות ולעוף מהליגה, מבזבזת זמן מדקה 6!!! לא כי השופטים של חיפה כבר 3 שנים מכורים ואף אחד לא אמר מילה כי הם מקבלים הונדות
  5. אין בו כלום, ואם לא היה מחיפה ולא היה עליו את כל הרעש גם לא היה מקבל צ'אנס לדעתי, לא ברמה בכלל
  6. חחחחחחחחחחחחח יואו זה תמיד קורע אותי מחדש, כמה הם מתאמצים
  7. יום ראשון בזמן המשחק של חיפה דיברתי עם חברה (שאני מאוד אוהבת) אוהדת שלהם, ואחרי הפנדל שהיא חשבה שהגיע להם (ואני לא ראיתי) היא סיפרה לי שהיה פנדל ממש והידיים הגדילו את נפח הגוף ואז היא אמרה משפט מנותק והזוי "אפילו השדרים שהם בדכ אובייקטיבים אמרו שהגיע פנדל" ואם חשבתם שזה השיא משפט אחרי זה היא אמרה "אי אפשר להגיד שהם פרו חיפה בדכ הם נגדנו" סיפור אמיתי לחלוטין, לא דמיינתי, ניתוק מוחלט מהמציאות
  8. אשש, תובע טיפש ואפס שלא רצה ללכת לפשרה שהוצעה אבל סוף טוב הכל טוב
  9. בחדשות 12 מקריאים את התוצאות באירופה מלילה לפני, ומסתבר שחיפה הקבוצה הראשונה שעולה ל16 הגדולות משנת 2007, כן שמעתם נכון, התקשורת לא מגויסת ולא מהנדסת תודעה מה פתאום!
  10. רק בישראל שדר המשחק הוא גם פרשן בפועל, תשדרו ותשתקו זה עדיף, כי חכמים גדולים אתם לא
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.