Jump to content

shlomim

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by shlomim

1. נגד נצרת זה סתם משחק. יש אנשים שלא באים עם חבר. אלה שבאים כמשפחה נגיד לפחות 3 ב- 50 שקל מבוגר זה כבר יוצא למפשחה 150 שקל (בהנחה שכרטיסי הנוער אוזלים, ונניח שהם לא זה עדין יוצא למשפחה הוצאה של 100 שקל.) בוא נגיד שזה הוצאה די מוגזמת למשחק נגד נצרת.
  2. יואב זיו זה שחקן שהיה מבוקש בשתי הקבוצות הכי טובות בליגה- הפועל וחיפה. האמת שבהחתמה הזאת מגיע פעמיים שאפו למכבי: 1. שהם הביאו שחקן ברמה מצוינת 2.שאחרי הרבה דיבורים של הפועל וחיפה איתו, מכבי בלי יותר מדי קישקושים סגרה איתו בשקט ומיד.
  3. עפתי? אני חושב שבמצב שהקבוצה נראית כל מחיר גם 30 לא יגיעו יותר מ8000 אוהדים. ב 10, וגם 20 אתה ממלא את רובו של בלומפילד. יותר יעיל לא?
  4. 10-20 שקל לכל האצטדיון ובלומפילד צהוב. זה כבר הוכיח את עצמו מול סנטה קולמה.
  5. בלם מצוין רק שיפסיקו (הוא וקפילוטו) את הקווי הנבדל האלה שתמיד דופקים אותנו (בעיקר נגד הקטנות). אתמול ונגד חיפה הייתה הגנה שקרובה לשטראובר והייתה לנו הגנה טובה. תראו דוגמה את ההגנה של הפועל לא משנה נגד איזה קבוצה הגנה מסיבית שקרובה לאניימה - שהכדור אצל היריב כמובן. אבל בנוגע ליכולת האישית של ראלדס אין ספק הוא בלם מצוין.
  6. מכבי מעל הכל. קודם הסמל האמיתי, אח"כ אבי נמני. בכל מקרה רואים שאסף מנשרוב באה ממניעים אישים "נקמנים" לתוכנית הזאת. אבי בנאדם צנוע שמכבי חשובה לו יותר מכולם. וגם אם הוא הולך לבר מצוות לקבל אהבה זה בסדר, הוא עדיין מבזבז מזמנו (העמוס) בשביל אותם אוהדים. מאילו מניעים? לא משנה הוא עושה דבר שהרבה שחקנים אחרים לא עושים. אני ישאר ויתמוך באבי, כי הוא במכבי, ולא אשכח מה הוא עשה בשביל מכבי. את אהבה שלו למועדון הוא הוכיח כבר כמה פעמיים ללא כל קשר למניעים אינטרסנטים- פשוט כי הוא היה מכביסט. יאללה מכבי!
  7. אם אתה רוצה לשמור על הכדור יש לך 3 קשרים אחורים. שליחה אחת לאבידור אתה יכול להביא אותו מול שוער, במיוחד במשחק שאתה יכול לעקוץ בענק במתפרצת (זה שאבידור גרוע זה כן, אבל הוא הרבה יותר יעיל במשחקים כאלה, ובעיקר בדקה 70 שחיפה שלחה את כולם למעלה.) יבוריאן יכול להיות טוב שיש לידו עוד חלוץ כמו מאיוקה, שהוא לבד הוא עוצר ת'כדור ונתקע. וזה שהוא בתקופה לא טובה לא מצדיק לריב מכות ולעשות רק בלאגן כל הזמן. היו הרבה שחקנים שהיו בתקופה לא טובה העונה, ואפחד לא נהג כמוהו. גם שהקהל מנסה לעודד אותו ולנסות להוציא אותו מהתקופה ה"לא טובה" (שבה הוא נמצא שנתיים) הוא עוד עושה לנו טובה.
  8. גפני אפס, אבל אין משהו אחר. אבל נמני מה זה החילופים האלה? למה יבוריאן (שהוא איטי!) נכנס ולא אבידור? עם אבידור אפשר עוד לעקוץ. ובוזגלו? איך לעזאזל הוא לא משחק במשחק כזה. וטוב שהוא נזכר בדקה 90. ולא נדבר על יבוריאן שלא מגיע לו ללבוש חולצה צהובה (ולא, לא בגלל שהוא אפס- אלה בגלל הדרך שבה הוא נוהג. את הקהל הוא לא אוהב, באימונים רב מכות וכו' וכו' וכו') למה צריך שחקן כזה במכבי?
  9. באיזה שערים מכבי ישבו (אם בכלל סגרו את זה)? ואם אני קונה כרטיס מראש, ומכבי לא עולה בסוף. אני יכול גם לבטל ולשלם דמי ביטול (על הכרטיסים)? וגם ממה שאני יודע יש חבילות של המועדון שכוללות: כרטיס טיסה, מלון, כרטיס למשחק, אבטחה וכו'.
  10. משהו יודע איפה ניתן לקנות חבילות לפיינל פור בפריז? תודה.
  11. דרבי זה לחימה, אבל לא רק. השחקנים שלנו עלו עם לחץ מטורף, הם פחדו להניע את הכדור. זה לא קשור לרצון אני בטוח שהם רצו לנצח בדיוק כמונו, אבל הלחץ והחוסר ניסיון של הצעירים היה חזק יותר מהרצון. הגולים המהירים זו רק עובדה לכמה שהשחקנים שלנו קיבלו פיק ברכים. הפועל פתחה חזק וכבר בדקה השלישית יכלה לשים 3, וזה הכניס את השחקנים לפאניקה. בכל מקרה כדי לנצח דרבי צריך להעלות ולשחק כמו שהם שיחקו בשבע המשחקים האחרונים, בלי לחץ. שההבדל היחידי הוא עם יותר לחימה, והגנה צפופה יותר. אפשר להסתכל על המשחק הזה ולהגיד אלף דברים (חסר לחימה, ואם בוזגלו מכניס פנדל, ולמה נמני פתח ככה...וכו') אבל שורה תחתונה השחקנים אכזבו, ונקווה שהם יחזירו לנו.
  12. באתר לאן אין מכירת כרטיסים ליום שבת בוינטר. מישהו יודע איפה אפשר לקנות כרטיס? או שהמכירה היא ביום שבת בקופות בוינטר בלבד?
  13. לצמח אין מקום בהרכב, אלה אם כן הוא בא לחילוף על חשבונו של בוזגלו. כמו נגד הפועל חיפה, וזה לא מקובל. עדיף להשאיל או להוריד לנוער שיעזור שם. חבל בבוגרים הוא סתם בספסל. בנוסף יש לנו הרבה קשרים התקפיים: בוזגלו, אילייב, כחלון, שבחון, ישראלביץ'. אין לא מקום מבין אלה.
  14. מוכר ps2 הדגם הרגיל כולל שתי שלטים ומלא משחקים צרובים (בסביבות ה-100 משחקים, כולל צ'יפ). 600 שקל, 90 לתאפורה.
  15. מי שמשלם את הכסף לשחקן זה או אחר הוא לא גולדהאר? מה פתאום בושינסקי נכנס לעיניינים כספיים? שיתעסק בשלו. (לא שהוא עושה משהו במכבי, אבל בכל זאת.) וגם אם הוא כן נותן כספים כמה כבר 10% מאגודת מכבי? שעיה ובושינסקי שני ליצנים שלא מבינים כדורגל, ומקבלים כסף על כלום!
  16. מהה?? איזה חארטה.. הוא היה היום ענקק..לא נתן לב"ש לשחק במרכז שדה חטף כדורים תמך לא רע בהתפקה אבל בעיקר בהגנה עזר מאד לייני..היה מצוין היום, מכביסט אמיתי.
  17. אילייב הוא אחד השחקנים החכמים, הטכניים והטובים שראיתי במכבי בשנים האחרונות. פשוט מדהים לראות איך הוא עובר 1, 2 ופשוט אין לו למי למסור ואף אחד לא בא לקבל ממנו תכדור והוא נתקע לבד באגף ומרים הרמה גאונית, ואין חלוץ. מקווה שבוזגלו יחזור כבר.. ואולי יביאו איזה חלוץ אפילו כמו קמאנן (שפשוט מפציץ בסיבאספור) ואולי אז החלק ההתקפי יראה משהו.
  18. אבי נימני הוא המלך! אל תשכחו מה שהוא עשה בשבילנו.
  19. וסתם שאלה, ברגע שהשחקן יעבור ל-7 מה שיקרה בקהל של מכבי זה ששער 11 ישיר שיר מסוים בזמן שבשער 7 שרים שיר אחר? ובואו נגיד בדוגרי, ברגע שהשחקן יעבור לשער 7 והאולטרס ישמע שאתם עוברים הוא לא ישלך לכם אנשים (ביריונים) שיבואו להרוס לכם גם שם? כמו שקרה בשער 11 שהם ישבו ב-8 ? ויש עוד הרבה קשים בנושא כמו דרבים מה יהיה אז? לדעתי הפתרון הכי נכון יהיה לנסות ולשבת עם ההנהלה..עזבו בושינסקי שעיה, אני מדבר עם גולדהאר נראה שהוא בנאדם שקול, ולנסות להסביר לו את המצב ולשמוע ממנו פתרון חיובי בין שני הארגונים, או אולי להסביר לו שהאולטרס הורסים את הקהל (הסרטון שלעי"ל מוכיח הרבה עובדות) ואולי כך יחליט על גבולות מצד אולטרס כמו תנאי הרחקה. או שוטרים שימנעו את כל זה, חציצה (פתרון אידיאלי להתחלה). נ.ב- לא קראתי את כל הנושא הזה עכשיו אבל יכול ליהות שכבר ענו על מה ששאלתי הוא הסבירו ככה שאני לא יודע. ואשמח לקבל תשובה.
  20. להראות להנהלה של הכדורסל והכדורגל שיראו כמה הם שמים זין על מכבי וחושבים רק על עצמם. להראות להנהלה כמה הם פוגעים באוהדים שלהם. אולי ככה עם הסרטון הזה שמראה עובדה מלאה ההנהלה תתערב סוף סוף ויהיה הסוף לארגון המסריח הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.