Jump to content

י. שפונגין

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About י. שפונגין

• Birthday 29/09/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. איך זה מגיע? מיני מנוי עם 5 ניקובים, 5 כרטיסים ביחד.. איך?
  2. יש לי מנוי (לא שלי) לשער 2 ואני רוצה לתת ניקוב בתמורה לניקוב לשער 11, ללא הוספה של כסף אז אם יש כאלה שמעדיפים לשבת מתחת לגג שלחו פרטית לא מתאים לי כל כך לשבת בשער 2.. מי שרוצה שימהר, כי אני יוצא עוד שעה בערך
  3. קניתי מאחד מחברי הפורום כרטיס לשער 2 אני מעוניין להחליף אותו בכרטיס\ניקוב לשער 13\11\8 מי שרוצה שישלח פרטית...
  4. מחפש כרטיס\ניקוב לשער 13, 8 או 11 עם עדיפות ל11 כמובן אני בא מהצפון אז תתנו מחיר סביר כי יש לא מעט הוצאות אחרות, תודה!
  5. חח ביסטר איך מצאת את ההחמצה הזו, זכור לי שהוא סיפר אחרי המשחק שהשוער תפס לו את הרגל
  6. איך הוא משחק במכבי אם לפני חודש במשחק נוער שלנו מול חיפה הוא כבש נגדנו? כנראה מושאל אליהם... http://www.crazyone.co.il/Article/07-08/1,...5,0/107920.html
  7. אם אני מזמין היום (שישי) את המנוי, סביר להניח שאני לא אקבל אותו לפני המשחק מול בית"ר. אז אני יכול לקחת אותו ביום המשחק בקופה של לאן? (בניגוד למה שחשבתי בתחילת העונה, השגתי הסעה קבועה ואני מגיע לכל משחקי הבית למרות המרחק אז שווה לקנות)
  8. רוני- התבטאת בכלי התקשורת שאתה לא מוכן לוותר על הכסף ולתת אותו בתור "תרומה" למועדון בטענה שמכבי היא לא איזשהו גוף נזקק. אז נכון, ישנם דברים חשובים יותר ואחרי הכל זוהי רק קבוצת כדורגל אך אם העסקה בסופו של דבר לא תצא לפועל, למאות אלפי האוהדים שגם כך לא יכולים ללכת בראש מורם, זו תהיה מכה שספק אם יתאוששו ממנה וימשיכו להגיע למשחקי הקבוצה. אנחנו חיים את הקבוצה יותר מכל אחד אחר, הולכים אחריה לכל מקום ומשקיעים (לא מבזבזים) בה את מיטב כספנו ובשבילנו זה לא עוד עסק או תחביב, אחרי 12 שנה שאנחנו אוכלים מרורים מגיע לנו לשבוע קצת נחת. תציל אותנו מפני לוני, כי אם בסופו של דבר לוני יישאר בראש המערכת גם אחרי הנסיון הזה, אז באמת נאבד תקווה. תתפשר איפה שאתה יכול ותבוא לקראתנו בתקווה שהצבע יחזור לנו לפנים.
  9. סוקראטס, הטענה כלפי נמני הייתה שהוא תוקע את משחק ההתקפה עם נמני מכבי הבקיעה 3 שערים ב4 משחקים בלעדיו-7 שערים ב8 משחקים... איפה השינוי בדיוק?
  10. לשחק עם שני קשרים אחוריים זה בכלל לא נורא כל עוד יש שחקן ששובר את המערך מקדימה, כשרודי חדד פותח בשמאל ונכנס לאמצע הוא מפנה תאגף למגן שחופשי לפרוץ
  11. חדד ושבחון הם לא שחקני כנף שעושים הגנה 4-3-2-1 בשבילך, סטייל מילאן הנוכחית (כן בטח...)
  12. זה הרכב די גמיש כי כשרודי נכנס לאמצע ומסיקה יורד אחורנית זה הופך למין 4-3-3, חוץ מזה הגיע הזמן להפנים את המצב שלנו בקשר לשרן-הוא שיחק 3 משחקים כמגן שנה שעברה- אשדוד, נתניה ובחיפה מול נתניה היה סביר בשניים האחרים פירקו אותו...
  13. אני ועוד שני אנשים כנראה מיוקנעם...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.