Jump to content

אורפז

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. אין על גילי וטוב מאוד שהוא שרד את ההדחה הקרובה ביז'ו סתם אהבל ואני מת שהוא או טהוניה יעופו כבר. לא יכול לסבול אותם. ביז'ו עושה פאדיחות לקריות... כבר עדיף שהשמן מהעונה שעברה היה נכנס עוד פעם אם כמה שהוא שמאלני..
  2. ביז'ו לוקח או אבי לוי....מטבריה חחח 2 הלסביות הביתה אני מתפדח בשבילבן!
  3. מה? הם ממזמן התנשקו.. גם הראו את זה כבר לא פעם ולא פעמיים. גם בקטעים שהביאו פה רואים.
  4. העונה כבר לא כזו מעניינת.. אני כבר בערך כמעט שלושה שבועות בקושי רואה ערוץ 20 . רק בימים האחרונים, וגם זה בקושי..פתוח על שקט. אין מה לראות והכל משעמם . הם הולכים לישון עוד לפני כיבוי האורות, ובאמצע היום כל אחד זרוק בפינה שלו ויש דממה בבית. עונה קודמת בשלב הזה היה בלאגנים בבית, היה טירוף, הלכו לישון כמה שעות ספורות לפני ההשכמה. עונה זוועתית ביותר. רואה רק את הפרקים של ראשון ושלישי וזהו.
  5. חחחח בלאגן הכל מתפוצץ להם שמה בפנים
  6. שרי סתם זונה הלוואי שתעוף כמה שיותר מהר מעכשיו
  7. מתי ההדחה, היום בראשון או בשלישי הקרוב? לא הבנתי.. לא ראיתי איזה שבוע האח הגדול הלכתי לאיבוד קצת
  8. סער ביקש להכניס קוראן לבית וההפקה הסכימה לזה !!!!!!! מה נסגר????????? זהו אני בחרם על התוכנית המזדיינת הזאת לא רואה אותה יותר ולא נעליים סוגר גם תערוץ בושה שהם נותנים יד בדבר הזה ואני לא מוכן!!!1
  9. ואווו הולך להיות ממש מעניין אז. סוף סוף לא תהיה צביעות בבית! יאללה בלאגן תודה כפרה.
  10. אחרי ההדחה של איתם ועינב, היה משהו מעניין בפרק? אמרו משהו לגבי המשך השבוע? משהו שקשור למשימה כזו או אחרת? מי שראה את הפרק במלואו שיעדכן בבקשה...
  11. בין לירון לסופי אני בוחר במלירון שתלך הביתה אבל בפעם הבאה לא אכפת לי שהיא תלך במידה וסהר לא ילך
  12. חחחחחחחחח ענק וכל התוכנית הזאת מכורה מהתחת.. בארנגטינה אומרים שאביבית כבר סגורה בהחלפה בין הבתים... מה שאומר שיעל עפה מחר לבית..שקוף
  13. וכן הויקטוריה הזאת נכנסת עכשיו הודיעו להם שהארגנטינאית נכנסת מחר בשידור ובהמשך השבוע יהיה חילוף עם הישראלי מעניין מיזה יהיה
  14. הנה התחילו כל הסכסוכים וכל הבלאגנים, כולל חבורות.. יעל יושבת במיטה עם שרי, יאנה וסופי והן מרכלות על אביבית.. יעל לא מספיקה ללכלך על אביבית ומסכסכת בינה לבין שאר הבחורות (בייחוד שרי) גם לעינב לא חסר...נכנסה לנסט שמה יושבים אביבית וערן שמדברים והיא נכנסת להם בשיחה ומרעילה את ערן נגד לירון (ובצדק!)...גם אביבית פתחה עליו שלא נשאר חייב וענה לה די יפה.. בכל מקרה מתחיל להיות מעניין ביותר..מאוד מעניין!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.