Jump to content

הרץ למרחקים ארוכים

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,467 profile views
  1. אוהדים יקרים, למרות קיץ לא פשוט, אנחנו מסרבים להשבר וממשיכים במאמצים להפעלת מחלקת הכדורעף של מכבי ת"א. אחרי חמש עונות רצופות של אליפויות וגביעים, המשבר הכלכלי לצד מעבר של שחקני מפתח לכדועף החופים, מצאנו עצמנו מול צומת נוסף. בהעדר תמיכה עירונית, ממנה נהנות היריבות שעוד נותרו על הרגליים, כל שנשאר לנו זה אחד את השני, את האהבה למועדון והאמונה שעם הרבה עבודה נוכל להתייצב מחדש ולשחזר את ההשגים אליהם התרגלנו. מבחינתנו אחד הכלים החשובים בדרך הוא ההשתתפות במפעלים הארופאים. עם כל הקשיים האובייקטיביים עמם אנו מתמודדים, חלק מהמאמץ להמשיך להציב מטרות, לשמור על המסורת בה התחלנו ולכוון גבוה ככל האפשר גם בזמנים קשים. ביום רביעי הקרוב נארח בהדר יוסף את אלופת בוסניה למשחק גומלין במסגרת ה - CUP CEV, על המגרש תחכה לנו יריבה מצוינת. בצידי המגרש חשוב לנו מאד לנצל את המומנטום, כדי למנף מחדש את הקבוצה במיוחד להפגין נוכחות, להזכיר שאנחנו מכבי ת"א ושלא הלכנו לשום מקום וזוהי מחלקה הקיימת מעל ל - 60 שנה, היסטוריה.... השאיפה לגייס ספונסרים שכל כך חשובים להמשך תפקוד הקבוצה. מיותר להסביר עד כמה משמעותית עבור כולנו השותפות איתכם והתמיכה במהלך המשחק בפרט ובדרכנו המתחדשת בכלל, ביחד אין לי ספק שאנחנו יכולים לעשות את זה. ובנימה יותר אישית, כבר חמש שנים לא ביקשתי עזרה במילוי היציעים, חברה - חנייה חופשית, כניסה חופשית, אנא עשו כל מאמץ ליציעים דחוסים, זה יצביע על כוחה של המחלקה שעליה אנו נאבקים מדי יום. שלכם שרגא שמש
  2. כל כך קיוותי לשער החמישי.... כאחד שהיה בדרבי שלעולם לא שכחנו.זה היה סוגר מעגל.ככה כמו אתמול .ככה תמיד היינו.אין רחמים. לנצח ולהביס. שישנאו אותנו זה בסדר. זה מכבי. מחר בהדר יוסף אנו חייבים לנצח. אין פשרות.רק איתכם נצליח. קצת אנרגיות מאתמול לכיוון המגרש ואנו בחצי הגמר...בואו לעזור לנו. זה רגע היסטורי לאגודה חצי גמר אירופאי בכדורעף.שרגא
  3. כאשר שחקן 208 ס"מ מהסופרליג הרוסית מציע לנו את עצמו למשחק ביום חמישי נגד אולימפיקוס עבור 700 דולר הפיתוי גדול. היכן היינו לפני 10 שנים והיכן עכשיו. זהו משחק היסטורי למחלקת הכדורעף ובכלל לענף כולו .מעולם קבוצה ישראלית לא ביקרה בשלב זה בגביע אירופאי. אנחנו ממש חייבים אותכם ואני מודע לנושא הכדורסל .מי שלא הולך לכדורסל שיגיע אלינו להדר יוסף .אני מאמין שביחד אנחנו עוברים אותם .אבל רק ביחד . לא יהיו האוהדים אנחנו בצרה .באשר ל208 ס"מ שישאר בבית אנחנו ננצח עם שלנו ......שרגא
  4. אין ברירה הגיע היום . ניצחון שממש אבל ממש נראה על פניו בלתי אפשרי. היריבה קבוצה שעדיין לא נראתה בארץ. אליפות העולם לקבוצות יש ביכולתה לזכות, אבל יש לי הרגשה משונה שאנחנו מחר באים לתת הצגה, אבל הכל תלוי ברמת העוצמה שלכם . רק זה יכול לדחוף אותנו. בלי הקהל לא יהיה לנו מה לעשות. הניצחון על הפולנים הבהיר לנו שאנו מסוגלים לכל. ברמה הספורטיבית זה השיא. כל קבוצה רוצה להגיע למשחק כזה. והנה אנחנו כאן .כל אחד שיתגייס להביא את חברו. במאמץ יחדיו בואו ננסה לעשות זאת.עונה משונה עוברת עלינו .רמת השינאה והקינאה בנו לא תאמן .וכמובן אני מוביל בהפרש גדול .ואפילו ללא מתחרים.... זה טוב רק מחזק אותנו ומזכיר ענפים אחרים שפעם הרגישו אליהם דומה. באחריות רוב קבוצות הליגה מתים שנפסיד....ולסיום. כולנו זוכרים היכן היינו לפני כמה שנים והיכן אנו עכשיו.יאללה כולנו ביחד מחר לניצחון .לילה טוב שרגא...
  5. שלום לכולם.מחר הטורקים פה והנה עברה שנה.הנושא האירופי היווה בעייה גדולה למחלקה .התקציב הכביד קשות.ועד לא מכבר לא היה ברור באם נופיע .אי הופעה היה מחזיר את הכדורעף אחורה ומוציא אותנו מאירופה לתקופה ארוכה.הקבוצה שונתה והחלה בנייה מחדש.אנחנו צריכים את העזרה שקיבלנו מימכם בהתחלה.גדלנו בסהכ ביחד....עברנו יחד תקופה נפלאה אשר תישאר חקוקה בספרי ההיסטוריה של האגודה.השיאים שלנו לא ישברו הרבה זמן .ומי שישבור את השיאים הללו זה רק אנחנו .מחר משחק מסובך ויתרון גדול לתורכים.אבל אנחנו נעשה כל מה שאפשר ובלי תירוצי תקציב....נוכחות גדולה מחר ואפילו זה יהיה קדימון להגרלה הבאה.אני מבקש מאוהדי מכבי להגיע.לפחות קונטרה ל40 תורכים אשר אמורים להגיע מחר.האולם יהיה פתוח רק בחלקו העליון למטה יישבו התורכים לפי דרישת המשטרה.בואו לעזור.שרגא שמש
  6. אגודת מכבי תא ומחלקת הכדור עף מאחלת חג שמח לכולכם. ברצוני להודות לכל מאות האוהדים אשר הגיעו לעודד אותנו במשחק האליפות . ברצוני להודות למתי מספר אשר ליוו אותנו לאורך כל העונה . אמנם לצערי לא היו רבים אבל אלו אשר היו נהנו . סיכום העונה יכתב במהרה באתר. בינתיים שוב חג שמח לכולם . שרגא שמש.
  7. מה אוהב. אוהב את הרעיון שאוהדים קונים קבוצה. שרגא
  8. יום ג הקרוב 1930 הדר יוסף משחק 3 כדור עף שרגא
  9. שלום לכולם .יאללה כולם לכדורגל כבר היתרגלנו. אנחנו נעשה את שלנו.אין בעייה בנושא הזה אני מבין אותכם.אני מאד מאד מקווה שיבואו כמה שיותר אוהדי ירושלים ויקללו אותנו .זה מאד יקדם את סופם....רק בקשה אחת יש לי. והיה ונעשה את זה אנא תנו צעקת שמחה אחת שתגיע לירושלים.... שרגא
  10. אין מה להיצטער על פתיחת נושא זה .אנו מדברים בצורה תרבותית על מצב קיים .ונכון שאוהד של מכבי יכול להישתגע ממכלול הענפים שהוא מוקף . אבל זו פריבלגיה רק של אוהד מכבי תא . כל אחד שיבחר את הנוח לו . אין טענות.להיתראות בחצי גמר גביע המדינה שיערך ב2 לפברואר באולם אביב רעננה .דרך אגב הגמר ייערך ב9 במלחה ירושלים. שרגא
  11. קראתי בעניין את התגובות השונות .למעשה כולם צודקים .הבנתי כבר מזמן שענף הכדורעף ישאר כמו שהוא בתוםפת הבלחות שונות מדי פעם.חשבנו לתומנו שנצליח ליצור גוש מסויים של אוהדים אשר במשחקנו הבייתים גראה אותם .חשבתי שההצלחות יגרמו לכך .הענף לא מספיק מושך . ויש להבין אותו.אני היום לא מאוכזב .זה המצב נקודה .כולנו ביחד יצרנו את מצבנו היום. אתם ואנחנו .כל אחד בחלק שלו. אנחנו הקבוצה חייבים להמשיך לא ביוהרה חרף הצלחתנו .אני מנסה בכל כוחי שזה יהיה בשונה מאחותנו הגדולה.מאד קשה להיות במצבנו שהפסד איננו במילון השפה העיברית .הלחץ עלינו גדול כולל השחקנים המובילים והכל כך הצעירים .יתכן שאני אחראי גדול ללחץ.אבל אין מה לעשות זו עובדה יצרנו קבוצה כזו .אנו מנסים לברוח מהדימוי הכל יכול כי זו שגיאה .אנו לא כאלה גדולים.זה שהיריב מראש מתבדל בפנינו זה כי הם מפגרים .אני מאד לא אוהב את נושא אתם כבר אלופים......אנחנו עדיין רחוקים .לעומת זאת אני מאד מאד גאה בקבוצה שניבנתה והוכנה שנים עי זוהר .והיום בעזרתו הגדולה של גיל .חתומים אצלנו כבר מס צעירים לשנים הבאות .ככה שיש עתיד ולא נהיה תלויים בקניית שחקנים אלא במה שנגדל .זהו סיפוק אחר מאשר לרכוש שחקנים.אנחנו בכל מקרה ננסה לתקוע יתד באירופה .זה נראה היום דמיוני לנוכח המצב הכספי.לסיום מי שיכול להגיע שיגיע ומי שלא אז לא .שכל אחד יעשה את הנוח לו .שלכם שרגא שמש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.