Jump to content

evyatar

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. מוכר זוג כרטיסים נגד רמה"ש במחיר עלות לשער 13 ב110 כל כרטיס מושבים צמודים 0547835930
  2. מוכר זוג כרטיסים נגד רמה"ש במחיר עלות 110
  3. אני מוכר כרטיסים לשני המשחקים VVSHTREN@WALLA.COM
  4. אחי יש את השיר של BUZZY BUS " YOU DON'T STOP יכול לתפוס חזק

5. ההייתי היום במשחק של מכבי נגד בירסחוט בסופ המשחק דיברנו עם השחקנים ושרנו איתם ביחד ועטר אמר וביקש שלא לשיר לו את " בחור אחושרמוטה" הוא שמח ששרים לו אבל לא את השיר הזה... חוץ מזה הקבוצה נראית ממש מגובשת ושמחה והצעירים נלחמים....
  6. יש מישהו שיודע את התאריכים של המשחקים ואיפה הם אני גר בבלגיה ורוצה ללכת...
  7. BETOR ECHAD SHEROE ET HSHIDUR BOFEN KAVUA CHOTZ MIZA SHEYURDIM AL MACCABI VEAL HKAAL BOFEN GOREF VECHASAR KOL KESHER MITCHILAT HONA BOFEN MUZAR BYOTER EIN SHIDUR CHOZER LAVEROT NIVDALIM SHENESOT AL MACCABI KEMO IM JUVE ....KTZAT MUZAR KTZAT MASRIACH AVAL LEMI ECHPAT ZA LO HSIBA LAMATZAV SHEL MACCABI ZA LO MOSIF AVAL BATUCH LO HSIBA
  8. יש פה קהילה יהודית וישראלית ממש גדולה מקום לא יהיה הבעיה
  9. אני גר באנטוורפן כל משחק שיהיה אני הולך... וכל מי שירצה מוזמן להתארח אצלי....
  10. מי שרוצה לקנות כרטיסים למשחק נגד פרטיזן יש לי לכל המשחקים 0543970992
  11. נכון המחיר של הכרטיס לא משקף את הרמה או את החוויה, אז אין פה מקום להשוות לאנגליה ספרד או איטליה וכן אנחנו מפגרים ונמשיך להיות ונמשיך לשלם את המחיר הלא מוצדק וכמו שאומר המשפט- "כי אין מחיר לאהבה" אבל אם כל הכבוד אל תאשימו את המחיר של הכרטיס בזה שאתם לא באים מאז ומתמיד המחירים היו כאלה ובכל זאת בלומפילד היה מלא וגם העונה שמכבי מכרו כרטיסים זולים נגד חיפה ונגד ביתר בלומפילד לא היה מלא! וכן מכבי הפסידו כסף והרבה בגלל שהם פתחו את השערים רק למכבי (למרות ההפסד הכספי מהלך מבורך)אז נכון שאם היו מוכרים ב10 שקל כרטיס אז היה יותר קהל אבל גם לא היה כסף לקבוצה... אני לא אומר שאין פתרונות אבל לא זאת הדרך לפתרון.
  12. מוכר את הדגלון מהמשחק של איקאס נגד מכבי בהולנד-הדגלון לבן אדום שרשום בו את שתי הקבוצות והתאריך של המשחק....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.