Jump to content

itsik

משתמשים רשומים
    83
Everything posted by itsik

1. בשרלרואה יש שחקן בול דסה עם ראסטות
  2. השופט פה החליט שאלא אם אתה אונס ואז רוצח את הבן אדם הוא לא שורק פה היום שיפוט מוזר וכולה דקה 20
  3. אני צריך שגם לשני יהיה PSN בתשלום?
  4. ננצל את הנושא קצת- יש דרך לשחק בסיזנס זוגות עם מישהו לידי באותו סוני ולא עם מישהו עם סוני אחר?
  5. מישהו יודע למה לא המשיך בווטפורד אם העלה אותם?
  6. דפקו לו שם תמונות שכאילו לקחו מלפני החתונה עוצרים בווגאס
  7. בשביל להיות קטנוני- הייתי מעדיף את קרלוס באמצע וטב"ח בשמאל אבל כן, המערך האהוב עליי
  8. אנצל את הנושא הזה ל2 שאלות פיפא-סוני קטנות- יש אפשרות לשחק בסיזנס בזוג על אותו סוני? ויותר חשוב, אם יש לי 2 יוזרים על הסוני- אני יכול להעביר איכשהו את הפלוס על שניהם או שלכל יוזר צריך לקנות פלוס משלו?
  9. אם לוד היו שמים גול כזה היו אומרים מכירה
  10. בשבת של ה6.6 יש גמר צ'מפיונס.. לא מאמין שמכבי יארגנו משהו במקביל היה כל כך מתאים חגיגות אחרי משחק בשבת כמו באליפות הראשונה
  11. זה לא נורמלי כמה משחקים היו לנו בשבת בכלל כל העונה?
  12. הפועל משחקים בבלומפילד נגד אשדוד, משחק שיהיה חייב להיות במקביל למשחק של הפועל חיפה וסביר להניח שיהיה בשבת. או בקיצור, נדפקו האנשים שבמילואים מיום ראשון
  13. אני לא מבין את הקטע עם ערוץ הספורט אין להם כלום.. באמת.. כלום כלום יש להם רק את ליגת האלופות בעצם והם מוכרים את זה לערוץ 2 כדי שנסבול את כל הפרסומות האלה? איזה פראיירים אנחנו יא אללה
  14. גמר גביע ב20.5 יום רביעי מתאר לעצמי שהתאריכים שמכבי העלו זה סתם העוגנים של השבת והם ישתנו בהמשך
  15. הזמנתי רגיל באתר של לאן כי היה כתוב שם שסטודנט נכלל בנוער\חייל. מישהו הצליח לברר את העניין?
  16. אני לא בארץ וערוץ 1 הפילו את השידור דקה 25 ככה, יש דרך אחרת חוץ מלשמוע ברדיו?
  17. משהו קצת לא מסתדר לי עם הנכדה של מייק, היא לא הייתה באותו גיל גם 10 שנים אחרי בשובר? או שאני מפספס פה משהו
  18. החבר'ה מחו"ל פה, אפשר לראות דרך האתר של ערוץ 1 בלי בלאגנים וכאלה גם מחו"ל?
  19. תחשבו מה עבר על זהבי באותה שנייה מהרגעים האלה שמרוב אושר אתה מרגיש שהעיניים נסגרות לך ואתה מרחף
  20. ביבי מעלה סטטוס של- תזכורת להרצוג: לא צריך לשמור על אחדות נתניהו, צריך לשמור על אחדות ירושלים הוא לא אותו אחד שאמר אתמול שלפיד הוא שותף טבעי שלו וישר רצו לתקשורת להגיד שהוא סתם התבלבל והתכוון לליברמן? אז קודם כל, מה עובר על החבר'ה שמתעסקים לו שם בפייסבוק? הם באמת עד כדי כך טיפשים? שנית כל, איך הוא מקבל 16 אלף לייקים על זה בשעתיים? העם פה באמת עד כדי כך טיפש?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.