Jump to content

itsik

משתמשים רשומים
    83
Everything posted by itsik

1. אחי, אנחנו (לפחות ה20-30 חבר׳ה שדיברתי איתם אתמול) לא רוצים שום פיצוי ושום כלום, שפשוט יעבירו אותנו למעלה וזהו.
  2. אתם אפילו לא מצליחים להתחיל לתאר לכם את כמות הזין שמכבי זורקת עלינו, אלה שיושבים במקום הנוראי באיצטדיון ומשלמים את המחיר הכי יקר. עונים בתשובות לקוניות מתחילת הקיץ עד עכשיו, ברמה שפשוט בא לך לבוא ולהפוך לכולם שם את השולחנות ולהעיר אותם. אני מתאר לעצמי שהסיכוי פה הוא קלוש, אבל יש למישהו פה מייל או טלפון של מישהו בכיר יותר בעניין הזה במכבי מעבר לאבי מזרחי הזה? מצידי את המייל של גולדהאר
  3. itsik

Fifa 2017

ב16 זה היה אפשרי, לפחות בסיזנס. פותחים עוד יוזר על הסוני ונרשמים גם איתו לפיפא, שמגיעים למסך של הבחירת הרכב לוחצים משולש וזה מוסיף גם את השלט השני שמחובר עם היוזר השני.
  4. הגעה סיוט, במקום שאני יושב 150 קרואטים נשמעו כמו 20 אלף. לא יודע איך אני הולך לעבור את השנה הזאת, ומה יקרה במשחקים הגדולים. הא, גם מכבי הבטיחו אבטחה, גדרות וכאלה מעל הקהל שלנו. לקיים? מצחיק.. במידה והמשחק היה מתחמם והקהל של ספליט היה רוצה לזרוק עלינו מכל הבא ליד, היינו חוטפים חזק. לא יודע מה יהיה בדרבי, ביתר וחיפה, והאמת? גם לא סומך על ההנהלה של מכבי שתדאג לנו. כל שריטה הכי קטנה שמישהו יקבל ממצת זה על הראש שלהם. ואני מבין שמי שיושב במזרחי לא מבין אותי, אתם לא חווים את מה שאנחנו חווינו בחמישי ומה שעוד מצפה לנו בהמשך העונה. והמצחיק ששילמנו על התענוג הזה עוד 400 שקל יותר, רק בגלל ששילמנו שנים בבלומפילד יותר על מנוי. בושה של התנהלות כל הקיץ הזה. ועוד יותר בושה שיש אנשים פה שמצדיקים את ההתנהלות הזאת.
  5. לפני חצי שנה על רכב חדש קיבלתי פריים + 0.15 בפועלים
  6. מאמין שזה האשכול הכי מתאים- מישהו שמע על רצועות אימון rip 60? יש לי חצי שנה לחתונה, ובתור בטטה רצינית חייב משהו שישתלב לי עם דיאטה. חדר כושר למיניהם לא מתאים לי מבחינת הסדר יום אז צריך משהו יותר נגיש, ויחסית למחיר (250) נשמע לי שזה אחלה אימון, אם זה באמת אחלה אימון. אז יש למישהו המלצות? כדאי? בזבוז כסף?
  7. מהתחלה ועד הסוף, התנהלות שערורייה של מכבי בכל הקיץ הזה בכל הנושא של מועדון-קהל. מי אחראי במכבי לזה העונה?
  8. ולדעתך, זאת הדרך הנכונה להתמודד עם הבעיה הזאת? אני לא רוצה להיות כמו קבוצות אחרות, אבל אתה רואה את ההנהלה של ביתר מבקשים את הבקשה הזאת? של הפועל? בנושא הזה, ובעוד כמה נושאיך בקיץ הזה, מכבי יצאו מאוד לא בסדר.
  9. אתם באמת לא מבינים מה ההבדל בין משחק ללא קהל שההתאחדות נתנה לבין משחק ללא קהל שמכבי ביקשו? לא חייבים להגן על ההתנהלות של מכבי כל הזמן, במיוחד העונה
  10. יש כבר שעה למשחקים האלה? או ששוב מכבי יואילו בטובם לפרסם לנו באותו שבוע ועד אז ננחש?
  11. מתי לעזאזל המשחק בחמישי?! הודיעו על זה איפשהו ולא שמתי לב? בחייאת לאנשים יש עבודה וזה בפאקינג נתניה. מה עובר על מכבי הקיץ הזה בקטע של היחס לאוהדים?
  12. מה קורה עם הגומלין? לפי האתר של מכבי המועד טרם נקבע באתר של אופ"א אומנם רשום ב7 ורבע, אבל זה הגיוני? מכבי באמת הולכים לשלוח אותנו לנתניה בפקקים של חמישי ב7?
  13. יש עוד מישהו שעדיין לא התקשרו אליו?
  14. מבין את פותח הנושא במיליון אחוז. מתאר לעצמי שרוב המגיבים פה קיבלו מקום טוב בנתניה, אז הם לא נאלצו להתמודד עם מכבי בשבועיים האחרונים מאז שפירסמו איפה כל אחד יושב. זה יפה שכולם פה כותבים לא לחדש, אבל נראה אותכם מוותרים על מנוי למכבי ללא יודע כמה זמן, כי מכבי שמו אותכם בקצה היציע מאחורי הקרן, או כמו במקרה שלי שורה מתחת לקהל חוץ. ואז כשפונים למכבי והם מנתקים טלפונים, לא עונים למיילים ומחייבים אותך לחדש ורק אחר כך נראה איפה נשים אותך ואם יש לך פתרון טוב יותר, שאם מדברים על לקוחות אתם מסכימים איתי שאתה אמור לדעת על מה אתה משלם, כן? אז נכון שמכאן ועד לתבוע המרחק עצום, אבל מבין מאוד את האכזבה מההתנהלות הכושלת של מכבי בכל הנושא הזה.
  15. אם יש לי 3 מנויים ואני רוצה לחדש כל אחד עם אשראי שונה הפעם, אפשרי דרך האינטרנט? או חייב עם לאן בטלפון?
  16. אף שורה לא מתחת ליציע עצמו, הלכתי לבדוק את זה במיוחד בשישי כי אני שורה 14..
  17. מישהו מ13 שנפל במקומות שמתחת לקהל חוץ החליט מה הוא עושה? מחדש? לא מחדש? אני שורה מתחת לאיש גדר של הפועל ומכבי לא ממש מתייחסים חוץ מתשובה שלהם להכל- תשלח מייל. וגם לזה לא עונים. מה עושים?
  18. התנהלות מביכה של מכבי בכל הנושא הזה, לא עונים למיילים, מנתקים טלפונים בפרצוף. נראה כמה הם יתחננו לאנשים אחרי 2-3 עונות לא טובות, ההצלחה עלתה להם לראש.
  19. אשכרה שמו אותי מתחת לקהל של הפועל, ביתר וחיפה. הם לא נורמליים שם
  20. לא הבנתי איפה אמור לשבת הקהל של האורחת.. כל השערים של מכבי או שפיספסתי משהו?
  21. בוודאות הקהל של האורחת יושב איפה שישב ברדיוסים כמו ששמו פה בתמונה? למישהו שום שהוא יושב באזורים האלה במקרה? טוב אחרי ההודעה של מכבי אני בכלל מבולבל, זה לא אותם מקומות שרשמו לי באתר של לאן
  22. בגדול, הסיכוי להימנע ממישהו שמגיע ואומר לי זה המקום שלי במערבי יותר גבוה בחלק העליון של היציע? יש לי 3 כרטיסים כל אחד לקצה שני של היציע..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.