Jump to content

itsik

משתמשים רשומים
    83
Everything posted by itsik

1. לא דובר לפני כמה חודשים שמהעונה הבאה משנים את השיטה וההגרלות יהיו רק אחרי שני המשחקים? ואז אין גניבת דירוג כמובן
  2. רק אני לא מצליח להזמין כי זה לא מתחבר לי ליוזר? באתר הרגיל נכנס, בחנות לא
  3. לפי התמונה נראה שהולך להיות גג על כל 13 ו2 לא? אמרו בהתחלה שרק חצי שער יהיה עם גג או שלא הבנתי נכון
  4. למישהו יש את המייל של טל מועלם? או בכיר אחר במכבי שקשור לחנויות או לאתר?
  5. מישהו יודע אם זה- https://m.ebay.com/itm/ESCAM-Penguin-QF521-Wireless-Baby-Monitor-1-0MP-Two-way-Audio-Pan-Tilt-Rotation/401448245185?_mwBanner=1 יעבוד בארץ מבחינת מתח, חשמל עניינים?
  6. מה זה כל הצעיפים האדומים האלה?! כמה על פארמה? מדהים
  7. לדעתי אתה טועה, Hungary, Romania, Scotland, Slovenia, Greece, Serbia, Albania, Norway, Montenegro, Israel, Bulgaria, Finland, Cyprus, Estonia, Lithuania Teams will be split into one group of three and three groups of four. The four group winners are promoted to League B, with the four sides that finish bottom relegated to League D for the 2020 edition. The top four-ranked League C teams that do not qualify for UEFA EURO 2020 will enter play-offs in March 2020, with one finals place on offer. וזה ככה על כל דרג, חוץ מבדרג הראשון ששם "התחרות" היא גם על גביע האומות. חבל שלא ירדנו לדרג 4..
  8. יש ב20 שקל באתר של ביחד בשבילך אם אתה מכיר מישהו עם כרטיס הסתדרות
  9. איך יודעים מה המספר של קבוצה בהגרלה?
  10. איזה אינטרס יש נגיד למי שמשדר להזיז את המשחק ל6 ולא ל9 וחצי למשל? מרגיש לי כמו החלטה של מכבי שמצטרפת לעוד כמה החלטות נוראיות מהשנים האחרונות לא יודע לאן כבר אפשר לרדת מפה
  11. בתור אחד עם מנוי למערבי תחתון (מתחת לקהל חוץ) שחידש כבר למערבי עליון, מציע לכם לא להסתנוור מהכאילו הנחה שמכבי עשו למערבי. התמחור שנה שעברה ליציע הזה היה בושה, 350 שקל יותר יחסית למזרחי תחתון שההבדל היחיד הוא שהמזרחי יושבים מתחת לקהל של מכבי והמערבי מתחת לקהל של הפועל\חיפה\בש\ביתר. אשכרה לקחו יותר כסף מאנשים כי הם שילמו יותר בבלומפילד. האבסורד הוא שבגלל יציע הכסף באמצע של המערבי, במזרחי יש מאות אנשים ששילמו 350 שקל פחות מהמערבי ויושבים במקומות טובים הרבה יותר גם אם מתייחסים רק לזווית צפייה. בקטע של המחיר למערבי ההתנהלות של מכבי היא בושה, ולצערי בגלל שאני קהל שבוי שלא יכול לוותר על המנוי ואין לו כוח להתעסק עם מכבי ועם שאר המנויים שאיתי משלם יותר על דבר יותר גרוע. אז "תודה" למכבי על ההנחה, ושיזדיין זה שקבע את המחיר למערבי.
  12. קראתי באיזה כתבה של אתר מחו"ל שיש מדי פעם קריסות של אפליקציות, אם פותחים כמה במקביל. משהו גם על רענון שלפעמים לא עובד באינסטגרם ופייסבוק למשל. נראה לי אלך על LG5 וזהו, נקווה ליפול על מכשיר שלא יעשה בעיות. בוימובייל מוכרים אותו ב1900 בערך.
  13. האמת שעליתי ברמה קצת.. בהתחלה חיפשתי עד 1800-2000, עכשיו אני קצת יותר. תרם לזה שהג'י 2 שלי קרס היום רק פעמיים ביום ולא כל 5 דקות כמו לפני כמה ימים אז יש לי קצת יותר זמן לקבל החלטה כמו שצריך. אגב, פלאפון זה הדבר שאני הכי שונא להחליף בעולם.. אני מעדיף להחליף אוטו ולא פלאפון
  14. מוריו קראתי קצת ביקורות לא טובות על הMI5, כל מיני באגים קטנים. מה אומר על הP9? שווה את המחיר היחסית גבוה שלו לסינים או ששווה לשים עוד כמה שקלים וללכת על בטוח בסגנון S7?
  15. טוב בגלל שלא קפצתם לעזור, כמה נוראי זה LG לאחרונה? סה"כ יש מחיר סביר ל5 אבל שמעתי שה4 היה נוראי.
  16. הגיע תורי.. הg2 שבק חיים מהרגע להרגע ואני מחפש פלאפון עם מצלמה סבירה פלוס, והכי חשוב gps אמין. גודל פחות מטריד אותי אבל שלא יהיה ענק מדי.. יש המלצות למשהו? פחות מתחבר לסינים אבל אם יש משהו אמין שאפשר להזמין מהארץ (חייב טלפון בשבוע הקרוב) אז גם סבבה
  17. itsik

Fifa 2017

יש דיבור על איזה מבצע לבלאק פריידי של המשחק לסוני?
  18. שמישהו יפעיל קשרים ויברר אם סקאריונה הוא הבן שלו או משהו
  19. בגלל שלא זכיתי כבר 15 שנה, אם יש לי 3 מנויים, אני יכול להירשם בשלושתם עם אותו משתמש במכבי פירסט או שצריך לכל מנוי משתמש פירסט נפרד?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.