Jump to content

סגול

משתמשים רשומים
    175
Everything posted by סגול

1. חחח לא פורסמה לאחרונה אותה כותרת בדיוק אבל במקום חיפה אמרו ת"א? מחכה למחר שנשמע שהוא לא התרשם מלודוגורץ והוא מעדיף את בית"ר
  2. זה מסביר את העניין שחברי הפורום גילו בה, אבל כן היא נראת שדרנית קווים מאולתרת שהביאו בגלל שהיא דוברת ספרדית, בפועל שואלת שאלות טיפשיות להפליא וגם את זה עושה מתוך דף, אז אני מניח שזה לא הday jod שלה
  3. נמוכה, ציצי גדול, לא התעמקתי בפנים כי למי איכפת
  4. אוואץ' חחח *חולדאי אומר שהיא תלד באוגוסט אבל אם מסתכלים על מה שעוד נשאר לה לעבור - הערכה ריאלית היא שהיא תלד לקראת אוקטובר. בכל מקרה בשביל 2 צירים בשעה לא צריך דולה.
  5. מה זה ממשחק למשחק רשימת הפצועים רק הולכת ומתארכת, איזה מזל שנגמרת העונה לפני שנגמרים השחקנים. מה קרה לקנדיל? והפציעה של יונתן כהן רצינית?
  6. בלטקסה שאנחנו לא צריכים כי יש את סבוריט ודודזאדה תמורת קונסטנטין שאנחנו כן צריכים במקום דסה, זה תמורת זה בלי קשקושים. בני יהודה רוצים? לבריאות, לא רוצים? שיקפצו. בלאו הכי הם הולכים לאבד לפחות מגן אחד, בין אם זה קונסטנטין שסיים חוזה ועומד לעזוב או בין אם זה בלטקסה שצריך לחזור אלינו, אז שיוציאו את הכי טוב מהסיטואציה הזאת ויתנו לנו את קונסטנטין שלא רוצה להמשיך שם תמורת השארה של בלטקסה אצלם ונגמר הסיפור.
  7. במקרה של חיפה זאת לולאה שחוזרת על עצמה לנצח ולכן התאריך הוא ∞∞\∞∞\∞∞∞∞
  8. לONE נודע שנשיא המועדון, יעקוב שחר, מאוכזב מאוד מההישגים הדלים של מרקו בלבול ובפרט מההדחה במוקדמות הליגה האירופית לקבוצה מסן מרינו, וצפוי להודיע לו בהמשך היום על פיטוריו, כאשר גם העימות הפיסי החריף שפרץ בינו לבין השחקן, ירדן שועה, בירידה מהמגרש תרם לקבלת ההחלטה. המועמדים הראשיים להחלפתו הם רוני לוי וגיא לוזון.
  9. איך שנאתי את עידן טל, אין מילים לאתר את השנאה לאיש הזה
  10. יונתן כהן הופך די מהר לשחקן שאי אפשר יהיה להוציא מההרכב, תענוג לראות את זה.
  11. תתחדש, נשמח לשמוע איך זה אחרי שתקבל. לדעתי עשית בחירה נכונה, הפנדל האיכותי יותר, עם 90hz רענון, צפיפות פיקסלים גדולה יותר, בלי מגרעת מציקה, והמצלמה הנוספת זה פיצ'רים משמעותיים שאין לרגיל. גם אני הייתי הולך על הפרו אם הייתי בכיוון של וואן פלוס כרגע, אבל אני מחכה לראות מה הפיקסל 4XL יציע, בנתיים זה נראה מבטיח שסוף סוף גוגל לא תעצב אותו כמו חרא.
  12. קשה לי לענות לך כי כתבת משהו מאוד כללי, אגב המכשיר הרגיל הוסף לאתר של וואן פלוס לאחר שכתבתי את ההודעה, יש לי צילום מסך של רשימת המכשירים אם זה משהו שיעניין אותך לראות. זה ידוע ופורסם שהם קיבלו שירותים מחברת יעוץ בתחום שהעלתה בפניהם את העובדה שהם צריכים להתקדם הלאה לשוק של הפלאגשיפ ולא רק פלאגשיפ קילר (שוק שמתחיל להתמלא במכשירי ביניים מעולים במחירים נמוכים מאוד, מה שלא היה כשוואן פלוס התחילו) כדי לשרוד, וכדי לא לנטוש את שוק הביניים ממשיכים עם הגירסה הרגילה במקביל נכון לעכשיו (תוכל לחפש בגוגל אם תרצה להגיע לכתבות האלו, הופיעו באתרי טכנולוגיה וכלכלה בשעתם) ב7 יש מצלמה פחות (ה,ultrawide חסרה) המסך מעט קטן יותר אבל זה שולי, לעומת העובדה שהוא רק 402 פיקסל לאינץ' לעומת 516 בפרו וזה כבר משמעותי יותר, כמובן רזולוציה נמוכה יותר, יש מגרעת במקום מצלמה קדמית ממונעת נשלפת ואלה הדברים הכי ברורים, מניח שאם תתעמק בזה תגלה עוד מקומות שחסכו בהם כדי להפחית את המחיר. גם הסוללה 3700 לעומת 4000 בפרו אם כי שם יש מסך מעט גדול יותר עם צפיפות פיקסלים גדולה יותר אז גם צריכת החשמל תהיה גדולה יותר. שים לב שזה בדיוק מה שאמרתי - כדי להוריד עלויות הפנדל (מסך) שהוא רכיב יקר מאוד הוא הראשון שנפגע (גם בצפיפות פיקסלים, גם ברזולוציה וגם בגודל וכמובן בסוג עצמו - בפרו הוא Fluid וברגיל הוא Optic וכמובן הבדל עצום שכמעט שכחתי - רק בפרו יש קצב רענון של 90hz למסך, לרגיל זה לא קיים וזה עולם אחר לגמרי ברגע שאתה משתמש במכשיר אחד כזה לעומת השני *יש לי ניסיון מכשיר של 120hz אומנם ולא 90 שזה אפילו עוד יותר משמעותי, אבל זה עולם אחר לגמרי ). וכך גם המצלמה שפשוט "חסכו" מהגרסה הרגילה כדי להפחית עלות, תעשה את השיקול שלך אם הפיצ'רים האלו חשובים לך ביחס למחיר הנוסף שתשלם ואז תדע אם ללכת על הפרו או על הרגיל. אני מניח שלרוב המשתמשים הגירסה הרגילה תספיק ותשאיר להם עוד כסף בכיס, אבל יש אנשים שהדברים האלו חשובים להם והם מוכנים לשלם את האקסטרה כדי לקבל.
  13. לא לקנות כרגע מכשירי וואווי עד שתתברר בדיוק מה המשמעות של זה: https://www.theverge.com/2019/5/19/18631558/google-huawei-android-suspension גוגל ביטלה רישיון שימוש במוצריה לוואווי בגלל הסנקציות של טראמפ (זה היה באוויר ודובר על כך לא מעט ובסוף זה קרה). https://twitter.com/tomwarren/status/1130184778618159107 "זה אומר שלא יהיו עוד עדכונים למכשירי וואווי ולא תהיה גישה לחנות אפליקציות ושירותי גוגל" https://www.reuters.com/article/us-huawei-tech-alphabet-exclusive-idUSKCN1SP0NB פה כבר מדווחים שזה יכלול שירותי גוגל (חנות אפליקציות, גוגל מפות,אפליקצית יוטיוב וכו')
  14. הוא נראה כמו דמות מצעצוע של סיפור ומדבר כאילו הקליטו מראש את התגובות שלו ולחצו פליי בנאדם הזיה
  15. נטע לוי מקריא את התשובות לראיון מאיזה דף? ככה זה נשמע
  16. וואי מקווה שזה לא רציני, יונתן כהן שחקן עצום וחשוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.