Jump to content

סגול

משתמשים רשומים
    175
Everything posted by סגול

1. ראיון של אורן יוסיפוביץ עם פאקו אם מעניין מישהו, על ליברפול,בניון ומכבי. יותר נוח לקרוא את הראיון במלואו שם מלהדביק את זה פה https://sports.walla.co.il/item/3237641?fbclid=IwAR0l-aAzXXjWzm8SM0xXJ9u7eIeAydy8O6nxBo6bxClxxfqs8BvWqNrhrhg מביא את מה שקשור למכבי: מתחרט לפעמים על איך שנגמר על מכבי תל אביב? מאז שעזבת פחות הולך לך. "אני חושב שזה מקרי. לנצח זה מאוד קשה, לפעמים אנשים לא מבינים את זה. רק קבוצה אחת בכל ליגה זוכה, רק 2-3 מועמדות לזכייה. אם אתה לא מאמן את אחת מהן, קשה לך להצליח ולהטמיע את מה שאתה מאמין בו, ולקבל הזדמנות וזמן לעשות את זה. לגבי מכבי, אסור להתחרט על החלטות בעבר. תמיד אפשר לחשוב מה היה קורה אם, אבל זה לא בריא. באותו זמן, זו היתה ההחלטה הנכונה, למרות שנהניתי מאוד במכבי". בפעם האחרונה שדיברנו סיפרת שעזבת בגלל חילוקי דעות מקצועיים. עברו שלוש שנים, יש עוד פרטים? "זו בדיוק הסיבה. הגישה שלי היא שגם כשהכל טוב, ומנצחים, וזוכים, צריך לחדש ולהוסיף. במיוחד להוסיף רעב. לפעמים כשמנצחים לא מבינים שצריך להיות מוכנים לשלב הבא, להפוך לטובים עוד יותר, שזכייה בליגה זה לא מספיק וצריך להיות מאוד תחרותיים במסגרת האירופית, למשל. לפני כמה שנים נפגשתי לארוחת ערב עם רוי קין. שאלתי אותו מה היה הסוד של יונייטד של פרגי. הוא אמר שהגדולה של פרגוסון היתה שהוא תמיד שמר את כל השחקנים שלו דרוכים, על קצות האצבעות. בכל פעם שהיתה הצלחה גדולה הוא הוסיף לסגל 2-3 שחקנים אדירים שיגרמו לכולם לתחרותיות. זו חובה". גם נראה שנהיה קשה יותר ויותר להיות מאמן כדורגל. מפטרים אתכם כל הזמן. "מאוד קשה להיות מאמן כדורגל היום, זה נכון. הדבר הכי גרוע בכדורגל בכל העולם - ציפיות. יותר מדי מועדונים מצפים ליותר מדי, ובסופו של דבר בטופ-4 יש רק ארבעה מקומות. מי שלא מצליח, נכשל? הכול תלוי בביטחון שנותנים לך הבוסים, באמונה בדרך שלהם, באמונה בבחירה שלהם בך. תראו את ולנסיה, שכמעט פיטרו מאמן, לא עשו את זה וזה השתלם להם. כשאנשים משוכנעים בדרך שלהם ובבחירה בך ונותנים לך צ'אנס, אתה תצליח. במקסיקו אחרי שלושה משחקים רעים פיטרו אותי. אתה לא יכול להבין דבר כזה אבל ככה הכדורגל היום, וזו הסיבה שהפרויקט הבא שלי יהיה פרויקט בו אהיה משוכנע שהבעלים מאמינים בדרך שלהם ובי". נחזור לפרויקט הקודם שלו - עכשיו קללת פאקו שהמצאנו הוסרה. מכבי זכתה באליפות, ובצורה מרשימה. "אני עוקב, בעיקר אחרי התוצאות שלהם, אבל עוקב. זו עונה לא תיאמן, אחת הטובות בהיסטוריה, אני רוצה לברך אותם על כך. שמחתי מאוד עבורם. לגבי ה'קללה' - בכדורגל יש סייקלים. קשה לשמור על מועדון בטופ כל הזמן. קראתי מאמר טוב לא מזמן - וכתוב שם שכל מועדון מגיע לנקודה בה הוא חושב שהוא מצא את המתכון. וזו נקודה רעה, כי מפספסים את המועדון השני, זה שלא הצליח ונמצא בתהליך לעקוף את המועדון שלך". אייסטרן גם שמע שמיכה זכה בתואר שחקן העונה. "יש לו יכולות מדהימות, הבנה נהדרת של המשחק ועכשיו זה עוד יותר נכון כי זה תחום שמשתפרים בו עם הגיל והניסיון. יש לו ידע עצום על המשחק, הוא מקצוען ונחוש. לא הופתעתי. אגב", הוא שואל, "מה עם זהבי? אני רואה שממשיך לכבוש". אתה הפכת אותו לחלוץ. לדעתי אתה זכאי ל-15% מהשכר שלו. הוא צוחק. "תגיד לו שאני עכשיו שולח לו הודעה עם פרטי חשבון הבנק שלי".
  2. אני מקווה שתהיה עונה אירופית, אם אפשר לעשות נס ולהביא את ליגת האלופות לבלומפילד זה יהיה חלום, אבל אני קונה ליגה אירופית עם הכנסה טובה למועדון. מה קורה אם מודחים מהסיבוב הראשון של מוקדמות הצ'מפיונס? עוברים למוקדמות הליגה האירופית או שהסיפור נגמר? נהיה לי סלט מהחרא הזה.
  3. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  4. הוא העלה היום סטורי מהכניסה לק"ש ורשם אימון אחרון לעונה. אם הוא פצוע ולא יכול לשחק בשביל מה הוא מתאמן היום? בלאו הכי יוצאים לפגרה. . מניח שהוא יהיה בסגל או שלכל הפחות זה עדיין לא הוחלט
  5. חשבתי סתם עירום, ברוטר מדובר על מין קבוצתי, תגובת השחקן :" זה לא אני, זאת כל הקבוצה"
  6. אם הקבוצות יצליחו באירופה נעבור לד"ר פפר
  7. על מה אתם מדברים, ליגת ערסי קולה
  8. סה"כ הוא עושה מה שלמדו אותו בטירונות 07 שהוא עשה בגיל 6 בבוקו חראם, לירות ולא לחשוב.
  9. צ'יבוטה יא בן של זונת הכפר, תזכור מאיפה באת יא פח קוקסינל שהיה מקבל פק"ל לאו בגיל 8 אם לא מכבי מוציאים אותך משם
  10. הוא בוכה כשהוא מסיים משחק בפיפ"א באקסבוקס
  11. השלב הבא יהיה שבהתאחדות לכדורגל יזעמו על שחקן שאשתו ילדה בדיוק לפני משחק אימון מול סן מרינו, הרי הוא ידע 9 חודשים קודם לכן שיש משחק בתאריך הזה, אז למה הוא לא גמר בחוץ, למה?! להבא יש לעדכן את רוטנשטיינר לפני סקס עם האישה ולהמתין לאישור בכתב.
  12. ייני לא בסגל אז פיבן אם ימשיך עם 3 בלמים, אבל כן גם אני רוצה לראות את בר כהן, התלהבתי ממנו העונה בנוער ויונתן כהן כמובן חייב לשחק אם הוא כשיר.
  13. חחחחח הפועל הפועל ת"א שלחה מכתב לרפואה: "הפרת את החוזה עם המועדון" https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5514239,00.html הם לא פיטרו אותו איזה 4 פעמים העונה? סליחה, פעם אחת הוא התפטר/איים להתפטר וחזר בו, אבל בשאר הפעמים זה בא מהם
  14. ברסקי, דודזאדה ויונתן כהן לא פצועים? כי בכתב הוזכרו ראיקוביץ',ייני, קנדיל,גולסה, ניקוליץ', ריקן, מיכה, אצילי ושוינפלד אבל זכור לי שיש משהו גם לדודזאדה וברסקי, בנוסף ליונתן כהן שנפצע והוחלף. מקווה שיונתן כהן לפחות כשיר אז אפשר לגרד הרכב, הבעיה שהספסל יהיה ריק לגמרי. טננבאום סבוריט - טיבי - אמאדור - דסה דור פרץ - גלזר יונתן כהן - בר כהן - אופואדו שכטר
  15. כמה אליפויות כל כוכב שיש לאוטו מעל הגלגל מסמל?
  16. אשכרה ראיון כזה זה לקחת סכין ולהתחיל לחפור לאמאדרור בעור בתקווה שהוא יצליח להוציא ממנו התבטאות שאפשר לשים בכותרת אח"כ וליצור סערה, איזה עיתונאי אפס.
  17. עם קצת יצירתיות בהצבה של השחקנים אפשר להרים אחלה הרכב רק מהפצועים והחסרים: ראיקוביץ' דודזאדה - ייני - *אמאדור* - קנדיל גולסה - ניקוליץ' ריקן - מיכה - אצילי שוינפלד *נאלצתי להשתמש באמדור למרות שהוא כשיר כי חסר בלם פצוע
  18. מול שחקנים שהיו במועדון עד 4 בבוקר, ישנו איזה שעתיים וקמו למשחק
  19. הרגת אותי. תיארתי לעצמי שזה יגרר לאמצע אוקטובר כזה אבל בשום תסריט לא התקרבתי בכלל בראש לדצמבר.
  20. דצמבר 19?! אני חשבתי בכיוון של אוקטובר, אבל דצמבר?!
  21. אז שהגברת מירי גרב תדאג ליום שבתון ביום ראשון הקרוב עבור אנשים עובדים ומשפחות עם ילדים קטנים שיכולים להגיע רק בשבת ולא ביום חול וגם תיתן אפטר לכל החיילים שרוצים לבוא ואז גם שומרי (ושווימרי) השבת מוזמנים באהבה כמובן לבוא למשחק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.