Jump to content

סגול

משתמשים רשומים
    175
Everything posted by סגול

1. חחח יונתן כהן צריך להיות מולחם להרכב עונה הבאה.
  2. בן זונה רמי וייץ "דור פרץ קרע *תקיעה בצפייה לכמה רגעים, אני כבר חושב שהלכה הרצועה והלך הפרץ ואז...השידור מתחדש* את הנעל"
  3. לא מאמין ששתי קבוצות עם הפרש שערים 5 (!!) מגיעות לאירופה
  4. פרץ חכם חבל על הזמן, אומנם לא יצא מזה גול אבל יפה מאוד
  5. עבירה טובה של טיבי עכשיו סאבו המפגר ירצה להחזיר לו ויקבל צהוב שני
  6. וזה עוד אחרי שהם דחו את הטקס בשבילו לסוף המשחק כדי שלא יתרגש! ב"ש עובדים נכון
  7. חחחחחחחחחחח אוגו אוגו תשאר איך אוהדי הפועל ב"ש אוהדים להגיד? ברדה לא נותן? אוגו נותן!
  8. תבורך, תודה אחי עובד מעולה. לפחות לי לא יודע איך בחו"ל חח
  9. אני עם המכבייה בזה, זה "תואר" במובן של הכנסה עצומה למועדון + נקודות דירוג קריטיות (אנחנו לא מדורגים עכשיו בגלל איזה חצי נקודת דירוג, להמחיש חשיבות) + ביסוס שמה של מכבי כקבוצה "קבועה" בשלבי בתים אירופאים וכך הפיכתה לאטרקטיבית יותר למשיכת שחקנים ואני מקצוע זרים.
  10. חשבתי שיעשו כמו שהיה עם התלבושת הלבנה של העונה שהוצגה בעונה שעברה, אבל אולי בגלל שזה כבר לא יצור עצמי זה לא יקרה. מעניין אם שנה הבאה ימשיכו עם תלבושת מהעבר במהדורה מיוחדת
  11. לא מבין מאיפה הביטחון שאנחנו יכולים לעבור בכיף את אסטנה שרק לפני שנה וחצי היא נתנה לנו 4:0 בחוץ והשלימה את זה עם 1:0 בארץ.
  12. חחחח יהיה ענק לקבל את לודוגורץ עם ציבוטה
  13. חחחח אלי דסה עטף את הרכב של אופואדו בשרינק ???
  14. מישהו יכול לעשות לי סדר בסלט חלומי? אם מודחים במוקדמות ה'צמפיונס אז מודחים לגמרי מאירופה או שעוברים לליגה האירופית? כי שמעתי על שינויים שעשו בחצי אוזן אז אני לא סגור על זה.
  15. יש מלא החלטות שצריך לעשות, לא מקנא בכלל באיביץ' ומנספורד בקטע הזה, כי זה לקחת קבוצה שהביאה אליפות קלה ולעשות שינויים שיכולים להרים אותה לשלב הבא או להוריד אותה ואז לקבל הרבה ביקורות למה נגעת במוצר תקין, בשליפה מהראש: צריכים להביא חלוץ, צריך מגן ימני במקום דסה ושוער במקום ראיקוביץ'. צריכים להחליט מה עושים עם הבלמים? ממשיכים עם ייני ופיבן בתור בלמים מובילים? זה יספיק גם לאירופה? משאירים את טיבי ברוטציה? אם כן צריך לתת לו חוזה. ומה עם אמאדור? האם הוא בלם זר מספיק טוב? אם לא, מה עושים איתו, יש לו חוזה. צריכים להחליט מה עושים עם אופואדו, אותה שאלה כמו אמאדור, הוא שחקן טוב, אבל האם הוא זר מספיק טוב? *לדעת איביץ',שזה מה שחשוב, לא לדעת הקהל* אם לא, איך משתחררים? צריך לעשות סדר בקישור, דור פרץ יצא לאירופה? צריך מחליף. גולסה\ניקוליץ' ימשיכו? אם כן, מה עושים כדי לגבות את עצמנו למקרה שהם לא יחזרו בזמן לשלב הקריטי של המוקדמות באירופה? מה עם עטר? נתן עונה גדולה אבל האם נותנים לו חוזה בסכום/משך זמן שלא נוח למועדון בכלל בתקופת פייר פליי, בכל זאת בן 32 אז קשה להתחייב ליותר משנה. הייתי שמח גם לראות את קארצב, אלמוג ובר כהן מקבלים הזדמנות תחת איביץ'. לפחות השנה אני נשען אחורה בראש שקט, צוחק על כל השמות של הגנריים התורנים מהליגה או הזרים עם אחיין יהודי שעולים בתקשורת בהקשר שלנו ויודעים שההגה בידיים טובות של מנספורד ואיביץ' עם תמיכה של אנגלידיס וגב של גולדהאר, אין מערכת מקצועית יותר מזה בספורט הישראלי.
  16. לא, יהודי ארגנטינאי שחירטטו שהוא מועמד למכבי והוא דאג להכחיש את זה אבל ממשיכים להעלות את השם שלו בדיונים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.