Jump to content

סגול

משתמשים רשומים
    175
Everything posted by סגול

1. למתן- חחח (הייתי ממשיך את הצחוק עוד כמה שורות אבל לפי מה שהבנתי אסור ואני משתדל לשמור על מה שצריך) זה היה אחד הדברים החזקים נפלתי מהכסא חח
  2. שגרנט יבוא ויביא איתו את לבייב, אחרי חודשיים של בונקר אפילו ללבייב ימאס והוא יזרוק את גרנט, ונשאר עם הכסף של לבייב וניצן שירזי\יצחק שום או משהו
  3. הלוואי אפשר היה לקחת את האישיות של מסיקה ולשים אותה בגוף של לירן כהן לעידן דורון צודק ! סוף סוף מישהו מבין ענייין! כמה שעות התווכחו איתי בבית ספר בטענה שהוא ראה את השוער לא מפוקס והרים תוך כדי "טכניקה מדהימה" את הכדור מעליו, אני שומע את הדברים האלו וחושב :"טכניקה מעולה? קריאת והבנת משחק? מסיקה?" סוף סוף מישהו מבין, אתה בסדר אתה
  4. תודה! ועוד משהו שאני ממש לא מבין בנוגע למסיקה, כולנו מסכימים שכישרון זה לא הצד החזק שלו ושיש לו יותר מידי איבודי כדור במשחק אז למה הוא תמיד (מנסה) להרים את הקרנות?? לא ראיתי קרן אחת שהוא הרים והיא הגיעה לאן שהוא כיוון מלכתחילה !
  5. כל מילה בסלע! לא חשבתי על זה ככה, צודק. אבל חשוב לציין שאין לי שום דבר אישי נגד הבחור, האמת? הוא אחד האהובים עליי רואים שהקבוצה חשובה לו,וזה לא משנה שאם הוא היה באשדוד אז הוא היה נלחם עבורם לא פחות מפה,אבל הבחור בא כל יום לעבודה, כמה חבל שאין לו כישרון.. תראו איזה אירוניה - לשחקנים כמו שי בירוק ארבייטמן עובד וכל אלה יש פול כישרון אבל הם לא עשו סוויץ' בראש שיהפוך אותם לשחקנים טובים ורק אח"כ לכוכבים, ומנגד שחקנים עם אופי כמו מסיקה אבל בלי כישרון, עד מתי? מתי נזכה לשילוב של השנים ביחד? (יובל שפוינגין )
  6. שלום לכולם, אני חדש בפורום,אחרי 200 נסיונות סוף סוף הצלחתי להרשם (כמו שאתם מבינים אני לא גאון הדור במחשבים ) , ואני מקווה שהכותרת והנושא "חוקיים" והכל בסדר. עכשיו לנושא: כל הזמן אני שומע ויכוחים על זה ואני פשוט לא מבין, מצד אחד אומרים שמסיקה הוא פייטר מדהים,היחיד במכבי שאיכפת לו,נלחם עושה לחץ על היריבה חוטף כדורים ומסכן את השער של היריבה, אבל מצד שני אומרים,וזה הצד שאני נוטה להסכים איתו, שאין לבחור כישרון בגרוש,שהוא לא מסוגל למסור כדור פשוט אפילו, שה-30 איבודי כדור שלו במשחק מעפילים על כל הלחימה שלו, אז אני שואל אותכם,לדעתכם,הוא שחקן ראוי במכבי ת"א שרוצה להיות קבוצת צמרת (אני לא מדבר על העונה המסריחה הזאת,וסליחה על הביטוי), ואם כן - כשחקן ספסל או שחקן הרכב לגטימי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.