Jump to content

סגול

משתמשים רשומים
    175
Everything posted by סגול

1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הוא אמר עכשיו "אם היו אומרים לכם לפני 4 שנים שניקח 3 אליפויות ואז נעשה עונה לא טובה, לא הייתם לוקחים?" הוא אשכרה אמר את זה, יש לו יוזר פה בדוק.
  2. מטורף, חושב להדפיס את הטבלה על קנבס ולתלות בסלון.
  3. כאשר ייני, קנדיל, ראיקוביץ', אצילי, מיכה, גולסה, ניקוליץ' פצועים\שוחררו מוקדם ולא היו בסגל סבוריט, עטר ואופואדו על הספסל
  4. הגענו ל60+ הפרש שערים, זה משביע רצון לOCD רק ה89 מחרפן אותי, היינו חייבים לגרד עוד נקודה.
  5. ב"ש מגיעה לאירופה עם +2 בהפרש שערים, יש לזה תקדים?
  6. איזה באסה עם נתניה האלו, ועוד אנחנו עשינו את המשימה הקשה יותר, מה נשאר להם? רק לנצח את חיפה בבית. לא להאמין
  7. בד"כ אני בדעה הזאת אבל הפעם אני סבבה לגמרי עם אופואדו ועטר זה הכי קטלני שיש לנו על הספסל כדי לתפור את הרביעי ולהעביר את המקל לנתניה שתחליט אם היא מפילה אותו או ממשיכה לאירופה ע"ח ב"ש
  8. חילופים טובים היום של איביץ', מקווה שעטר יכנס רעב ולא כמו במשחק הקודם כי הוא יכול לשים את הרביעי כשהוא חם
  9. אנחנו נגררים לפרובוקציית "הפועל" שלהם במקום לתת את ה4 ולחכות שנתניה תעיף אותם מאירופה
  10. יאללה נתניה, יאללה עוד גול 1 של נתניה שתעשה 2:1 עוד גול 1 שלנו על ב"ש וב"ש בחוץ
  11. במקום יונתן כהן? לא תודה. רק במקום מישהו אחר
  12. כמה זמן יעבור עד שיאשימו את הקהל שלנו באבוקה האדומה של אוהדי ב"ש?
  13. אני בד"כ לא אוהב להגיד את זה כי ברגעים שאומרים משפט כזה מקבלים גול מיותר, אבל חובה לסיים פה עם 4 או 5 שיהדהד להרבה זמן, חובה.
  14. חחחחחח רק חבל שנתניה כאלו אפסים, אנחנו נותנים להם אירופה והם לא רוצים לקחת
  15. צריך לגדל עוד יונתן כהן לאגף השני (אולי חוזז יעשה את הקפיצת מדרגה) מיכה באמצע, אלמוג בחוד, מאחוריהם פרץ\קארצב (אם פרץ יצא לחו"ל) וגלזר, בהגנה ייני ופיבן ורק המגנים קנדיל,סבוריט לא תוצרת בית כי אין להם תחליף ושוער וזהו. הרכב חלומות כחול-צהוב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.