Jump to content

סגול

משתמשים רשומים
    175
Everything posted by סגול

1. איך זה עובד באמת? המפלגות (ליכוד\עבודה) יעשו פריימריז מחדש? או שימשיכו עם הרשימות הקיימות גם לבחירות האלו?
  2. וואלה בלבל אותי לגמרי בגלל שהוא כתב על תאונה
  3. מה בסוף היה הגזר דין שלו באמת? או שהמשפט עדיין מתנהל?
  4. בנתיים בשידור חי בחדשות ליברמן נשמע כאילו הולכים לבחירות, אבל אצלו אי אפשר לדעת כי הוא משאיר פתח ("אנחנו רק רוצים שהחרדים יעשו מה שעשו גם בפעם הקודמת, שיצאו מהמליאה בזמן העברת חוק הגיוס")
  5. וואי זה יהיה חלום אם מימר או קלינגר מאמנים את ב"ש בעונה הבאה אני אקדיש לך עמוד שלם ב elibasa.com
  6. ברגע שהיא הפסיקה להעלות תמונות בבגד ים היא ידעה שזה יקרה. אין מה לעשות.
  7. תאכלס זה הכי הוגן, מצד אחד לא צריך להשתולל עם חוזה ארוך (אפילו שנתיים זה יותר מידי) לשחק בן 32, ומצד שני לא הוגן לשלם לו פחות בגלל הגיל שלו, אחרי עונה שהוא כבש בה 21 (?) שערים בכל המסגרות.
  8. אתה רומז שאין לעטר נפש של ספורטאי? מבוסט על אגפים של יונתן כהן ואלירן עטר, באמצע דור מיכה, שיחלק כדורי אמן רק צריך חלוץ טוב ברחבה וסגרנו פינה.
  9. לא רואה שום יתרון שיש לדן ביטון על בר כהן, השנה וחצי ניסיון שהוא צבר בקבוצת תחתית כמו אשדוד שנשארה בליגה במחזור האחרון לא מרגש אותי יותר מידי לעומת הפוטנציאל העצום של בר כהן, ואני יודע שאתה פריק של קבוצת הנוער בדיוק כמוני, אם לא יותר, ואתה יודע מי זה בר כהן על סמך עונה שלמה ולא סמך דקות בודדות בבוגרת (שגם שם הרשים,אגב). צריך לנצל את ההזדמנות כל עוד איביץ' פה, לפחות עם הפוטנציאלים הצעירים הגדולים ביותר שלנו מהמושאלים/עלו מהנוער: קארצב,אלמוג ובר כהן, כדי שהם יספיקו לספוג כמה שיותר ממנו ואיתו הם יעברו תהליך בשלות מזורז, זה ההיגיון המקצועי כי גם הפוטנציאל שלהם גבוה בהרבה, והם גם גדלו לתוך הנוער המקצועי בארץ תחת שנות גולדהאר, משמע שהם קיבלו הכשרה הרבה יותר מקצועית ויסודות הרבה יותר טובים מאשר שחקנים במועדונים אחרים. זה ההיגיון הכלכלי כי אתה לא צריך לקנות אותם, הם כבר שלך, ויש להם פוטנציאל מכירה גבוה יותר. זה ההיגיון הערכי של התבססות של שחקני בית מכביסטים שגילדת מגיל צעיר, מחוברים ומחוייבים למועדון וזה גם ההיגיון האסטרטגי כי שחקנים מוכשרים יבחרו להגיע אלייך כי ידעו שאפשר להתקדם מהנוער לבוגרת, גם אם דרך מסלול השאלות, ולא יראו כל מיני גנריים מהליגה שהם במקרה הטוב באותה רמה ובמקרה הרע גם פחות מזה, תופסים את מקומם. אני לא אומר שעכשיו צריך להתעקש על כל שחקני הבית, לצורך העניין לא הייתי אומר מילה אם היו משחררים/מוכרים את אליאל פרץ,אור דסה, גרצ'קין וכו' כי באמת אי אפשר להחזיק את כולם, אבל את הקרם דלה קרם של שחקני הבית שלנו, דוגמת קארצב, כהן ואלמוג (גם חוזז פוטנציאל גדול שקצת נתקע) צריך לשמור קרוב ולפתח אותם תחת המאמן הכי טוב שיש בכדורגל הישראלי(איביץ') ובסביבה הכי מקצועית שיש בכדורגל הישראלי (מכבי). סמוך על איביץ' שיכול להוציא את המקסימום מכל שחקן והמקסימום של השחקנים האלו הוא עצום וחבל על כל דקת איביץ' שהם יפספסו בשביל "טעם החודש" שנביא מהליגה, ואני מזכיר לך שאמרו את אותם הדברים על יונתן כהן בתחילת העונה *פוטנציאל, אבל לא בשל, לא ישחק פה אז עדיף שיושאל* בזמן שרצו שחקנים בינוניים מהליגה לעמדה הזאת ותראה היום את ההשוואות שהוא מקבל (בצדק) לאגדה כמו זהבי ותראה כמ אומרים שהוא צריך להיות באנקר בהרכב שנה הבאה.
  10. זה מה שקורה כשלא מקשיבים ומשאירים כוס שתייה לבד לצד שיר צדק במועדון
  11. מטורף לגמרי, קבוצה אדירה שרק בעוד שנים יתחילו להעריך כמו שצריך. והסוף הורג.
  12. 200 ש"ח מונית + 800 ש"ח נערת ליווי בב"ש לפני המשחק אין הסבר אחר איך הוא הגיע לסכום כזה, אלא אם כן הוא נהג ברכב הפרטי מדמשק עד טרנר
  13. מימשנו את האופציה על שגיב יחזקאל, מניח שבתור קלף מיקוח מול החמאס
  14. מעולה וחבל שהצענו בכלל. אהבתי יותר את ההתנהלות השקולה כמו השנה, אפילו אם היא נגזרת של הפייר פליי, מאשר ההשתוללות שהייתה בעבר ששפכנו סכומי עתק על נפילות כמו שגיב יחזקאל, ורמוט וכו'. אני לא שותף להתלהבות ממנו מהעובדה שהוא הכי טוב בליגה ב-X והשני הכי טוב בליגה ב-Y, אותם דברים נאמרו בזמנו על צמד המגנים של ב"ש: דור אלו ואורן ביטון ואנשים היללו את ב"ש שעובדת נכון בזה שהחתימה שני שחקנים שהם הכי טובים בXYZ בליגה והם לא בדיוק היו הצלחה גדולה,כן? עוד מילא אורן ביטון וגם הוא לא כמו שחשבו אבל אלו בכלל נפילה. לא רואה בו משהו שאין בבר כהן לצורך העניין (על סמך משחקי נוער אומנם שזה לא תמיד משליך על היכולת בבוגרים אבל הפוטנציאל בהחלט שם), משום מה יש נטייה לקהל שלנו לזלזל בשחקני בית כמו קארצב,אלמוג, בר כהן וכו' בטענות שונות שהן לא בשלים, לא מספיק טובים וכו' ומנגד להתלהב מכל שחקן שהוא לא של מכבי, אני לא קונה את זה, הדשא שלא השכן לא תמיד ירוק יותר - וכשהוא כן ירוק יותר, אין לי שום בעיה להודות בזה ולרצות להביא שחקן מהליגה: ע"ע קונסטנטין שאין לנו מגן ימני ברמה שלו כרגע מהמושאלים/נוער.
  15. אומרים שאוגו מת מאיידס בקיץ הקודם אבל הוא לא היה מבוטח בפגרה אז המשפחה שלחה את האח התאום שלו, בוגו, כדי להמשיך לקבל משכורת מהפועל ב"ש, אבל לצערם בוגו שחקן הרבה פחות טוב מאוגו וזה פגע מאוד בקבוצה והוביל לכשלון העונה.
  16. בחצי השני של אוקטובר 16500 מינויים משחק ראשון בני יהודה שער ראשון ריקן
  17. חבל שאבא של נטע לביא לא התיז אותו החוצה, היה חוסך לעולם את הכשל הביולוגי הדוחה הזה.
  18. לא אשכח למלריה האנושית הזה אחרי האליפות הראשונה שלהם שהיינו מסיימים מקום רביעי בלי ראיקוביץ', רק שאנחנו אף פעם לא הגענו לשפל של 35 נקודות הפרש מהם והמצחיק הוא שבלי בן שהר הם היו מסיימים בפלייאוף תחתון ואפילו לא במקומות הראשונים של הפלייאוף התחתון.
  19. חחחחח חיפה זה פרודיה על מועדון כדורגל, אין מצב שזה אמיתי שימו לב שהם כל הזמן עושים רוטציה בשחקן שהם מאוכזבים ממנו, וייסמן משחק? הם מאוכזבים מעוואד עוואד משחק? הם מאוכזבים משועה שועה משחק? הם מאוכזבים מוייסמן חשוב מאוד שהם ינצלו את החלון בקיץ כדי להתחזק בחלוץ זר עם חוש לשערים שהם יוכלו להתאכזב ממנו
  20. פעם ראשונה שהם מציאותיים דווקא, אכן חזרו למקומם הטבעי: 31 הפרש ממקום ראשון, 55 שערים פחות בהפרש שערים, 10 הפסדים לעומת 1,זה בדיוק מקומם הטבעי.
  21. אומרים שדווקא הפועל רוצה את נאתכו, האחים ניסנוב הציעו לו חוזה של 600 אלף אירו לעונה כאשר הם מתחייבים לשלם 150 אלף אירו בפועל ולגבי ההפרש יראו בסוף העונה איך אפשר לצ'פר אותו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.