Jump to content

shai_20

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי shai_20

1. 54 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

סעמק, לא מאמין שדווקא האלטרנטיבה הגרועה הזאת מונעת מאיתנו את הקאמבק המיוחל הזה

זה לא עניין של אלטרנטיבה,לדעתי.

אם ערן היה סגור על עצמו ב 1000 אחוז שהוא מעוניין לשוב לישראל ולמכבי הוא היה עושה זאת ולא עובר לשם.

2. 33 דקות לפני, T.L MTA said:

לא רואה את ערן חוזר למכבי לצערי 

שהיה בהצלחה בברזיל, 

המשחק הזה שעשה לא לעניין בכלל

היה צריך להודיע מזמן שהוא מגיע

ושיוריד את הצפייה של כולנו 

ובעיקר של יצחקי שבטח האמין שהוא יחתום אצלנו

ולא חיפש רכש משמועתי בגלל זה

מדוייק.

3. אני מתחיל לחשוב שכל העניין של הפיר פליי בשנים האחרונות שהיווה כביכול העילה לחסכון הכספי וחוסר ההשקעה(אני מדבר באופן יחסי לחיפה וב"ש),

היה סתם תירוץ שהיה נוח להשתמש בו....עושה רושם שלמרות שאנחנו כבר אחרי העניין הזה,ממש לא מתכוונים אצלנו "להשתגע" ולבזבז יותר מדי כסף...

4. משחק אחד המביכים שאני זוכר.

אם עד עכשיו מישהו אצלנו חשב להתכחש למציאות וחשוב לעצמו שהכל בסדר-

מקווה מאוד שהוא קיבל את הכאפה של החיים שלו.

הסגל שלנו בינוני מאוד (כן כן ואני עוד עדיו!!) ואם לא יגיעו לכאן שלושה ארבעה תותחים אני צופה עונה שתסתיים הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים.

שבת שלום

5. גם בעונה הבאה: מכבי ת"א תארח בנתניה
    הצהובים ימשיכו לקיים את המשחקים הביתיים באותו אצטדיון עד המעבר לבלומפילד. אחרי ה-0:0 עם בני סכנין טענו במועדון: "גומלין ברבע גמר הגביע זה דבר שפשט את הרגל, ההתאחדות חייבת לשנות את הפורמט"
    נדב צנציפרפורסם: 27.02.19 , 07:33

מכבי תל אביב תארח את משחקיה הביתיים באצטדיון בנתניה גם בעונה הבאה. האלופה שבדרך חתמה על חוזה בו שולב סעיף העוסק במנגנון פיצוי ייחודי. על פי הסעיף, מכבי תל אביב תשלם אחוז מסוים מבין החודשים שיוותרו עד לתום העונה בעת המעבר לבלומפילד.

מכבי תרשום את האצטדיון בנתניה כמגרשה הביתי במשחקי מוקדמות ליגת האלופות, שייפתחו בתחילת יולי. אם הקבוצה תתקדם לשלבים המאוחרים היא תעבור לארח בסמי עופר. הקבוצה תשלם 1.88 מיליון שקל בשנה דמי שימוש ותוכל להשתמש במלוא התפוסה של האצטדיון בכל משחק..

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.