Jump to content

shai_20

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי shai_20

1. 21 דקות לפני, MTA For Ever said:

איזה נושא עלוב כיאה לקהל הכי מסריח בעולם.

חחחחח אשכרה כל אחד ואחת נהיו כאן רואי חשבון, מנתחים לי כמה הוא מרוויח לעומת הגיל ובלה בלה בלה

ללא זהבי השנה אתם כולכם כאחד על הגדרות של קריית שלום עם ראשי אולטראס 96 המאגניבים ומחזירים עטרה ליושנה סטייל 97-2003 ו 2004-2012

מקווה שהעולב הזה נשאר אך ורק בכותלי הפורום. אל תביאו את הרפש שלכם למגרש.

קהל זבלה.

2. אני אשמח להקפיץ את הנושא הזה בעוד שנה מהיום ונראה כמה מכאן הולכים לאכול את הכובע של החיים שלהם.

ערן צריך לסיים הקריירה במכבי ולא בשום מקום אחר ובמועד שיבחר בו.

נושא הזוי.

3. 4 דקות לפני, snufkin said:

אני באמת חושב שהעיסוק בשחקן לפה או לשם מפספס את התמונה הגדולה. 2 הקבוצות, גם אנחנו וגם חיפה הן קבוצות עם הרבה בעיות ואף אחת מהן לא אלופה קלאסית כמו מכבי של סוזה/איביץ' או חיפה/ב"ש של בכר בשנים הגדולות. בסוף, ההבדל הוא באימון וכמה שהזוי להגיד את זה - דגו עושה בית ספר לקין ומגיע לו כל הכבוד על זה. לקחת קבוצה אחרי 3 אליפויות זה כמעט בלתי אפשרי (לא סתם משנות ה 60 לא לקחו כאן 4 ברצף) ועוד אחרי שרוקנו אותו מרוב השחקנים המשמעותיים של השנים האחרונות ועדין להעמיד את הקבוה הכי רעבה לאליפות,  וכנראה גם הכי מאומנת מבין הטוענות לכתר, להוביל את הטבלה - זה לא פחות ממדהים. בטח בהתחשב בכך שאף אחד לא באמת ספר אותו וכולם היו בטוחים שהוא בים בנובמבר. הלוואי עלינו משהו כזה. כל ההבדל זה באימון ובמאמן

4. ערב מביך ברמות.

חיפה, במשחק לא גדול, עשו לנו בית ספר.

מרגיש לי  כי המשחק הזה ולמעשה שני המשחקים נגדם בליגה החזירו אותנו כמה שנים טובות אחורה.

5. רובי לא אשם.

אשם מי שמינה(גם ) אותו.

מעבר להיותו "זר" אין לו שום יתרון על כל מאמן ישראלי גנרי.

מקווה שמיץ יתפכח סוף סוף ויבין כי  ההתעקשות על מאמנים זרים,

שרובם חסרי ניסיון שבאים להתגלח עלינו ועל חשבוננו פשוט לא מתאימה יותר.

לתת לו לסיים את העונה, להיפרד כידידים ולמנות מאמן ישראלי.

6. לפני8 שעות , החתול הצהוב said:

עונה שהחלה בחשש כי אברם עזב אחרי 4 שנים גדולות והיה זה שהוציא אותנו מחושך לאור וקשטן בא אחרי עונה מאכזבת בהפועל חיפה. התחלנו עם ההחמצה הנוראית מול גרסהופרס בבלומפילד (איזה כאב לב) אבל.....איזו עונה בסוף הייתה לנו איתו. רק אחת אבל בלתי נשכחת. מי שלא חווה אותה הפסיד.

ובעונה הזו, הנצחון בקרית אליעזר 4 מחזורים לסיום בתוצאה 1-3 אחרי פיגור 1-0 בחצי זה אחד מגדולי משחקי הליגה בתולדות מכבי. הגול של קלינגר? עד שזה נכנס יצאה לי הנשמה. הגול השלישי של נמני? התפוצץ לי הלב מאושר באותו רגע, אין לי דרך אחרת לתאר את זה.

הגול של נמני(וכנראה שהמשחק הזה באופן כללי) הוא בטופ 3 מהשערים והרגעים  הכי מרגשים שחוויתי בתור אוהד מכבי.

לא ניתן לתאר את הרגע הזה במילים.

7. 1 דקה לפני, קמחי said:

די כבר עם יצחקי חלאס כבר.

חודש וחצי הכל תלוי באוויר. לא הבאנו תחליף לגלוך, השארנו כאן בלם זר שהעדיף ללכת בתחילת העונה מחוסר ברירה או מתוך אפאטיות עצובה, ועכשיו אנחנו מאבדים 2 מתוך ארבעת השחקנים הטובים בסגל. יצחקי אשם? באמת?

8. לפני14 שעות , Maccabi96 said:

אם לא פיטרו אותו עד עכשיו גם לא יפטרו, חבל על הציפיות.

הגיע הזמן לנעול את הנושא המנחוס הזה ולפתוח ״קארנקה עונת 23/24״ בתקווה שעד אוקטובר נוכל לנעול אותו או שהוא יהיה הצלחה מטאורית.

בסופו של דבר הצלחתו, הצלחתנו.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.