Jump to content

shai_20

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by shai_20

1. נקווה שזה היה המשחק האחרון שנצטרך לראות אותו משחק. פשוט חרא של שחקן. חבל ששחקן כזה אפס משחק והורס למכבי את המשחק. אלי כהן צריך להודות שהוא טעה איתו,ולהעיף אותו כמה שיותר מהר.
  2. בהחלט שמגיעה לו מילה טובה. עד עכשיו קטלתי אותו,אבל במשחק-שניים האחרונים הוא ממש השתפר-גם מחינת ההגנה וגם מבחינת התרומה ההתקפית. כשמגיע מגיע. כל הכבוד ורק שימשיך ככה.
  3. בתור אחד שלא חבר בשחקן,אתם חושבים זה יראה דפוק לקנות וללבוש את הקפוצון הזה?? או שהקופצון לא רק לחברי השחקן?
  4. עושה רושם של קפוצון מדהים. כניראה שאני אקנה אותו. אבל,זה לא ניראה לכם קצת "דפוק" שמי שלא חבר בשחקן ילבש את הקפוצון הזה? או שזה אמור להיות קפוצון לכלל אוהדי מכבי ולא רק לחברי השחקן??
  5. אוקיי,אז רזיץ לא משחק..אבל מישהו באמת חושב שתמיר כהן עדיף עליו?!! סעמק!
  6. קרמבו שטראוס..וכל מילה נוספת מיותרת...
  7. אוקיי תודה. כדי להגיע למרכזית של לוד,אני צריך לקחת אוטובוס מהתחנת רכבת?? סליחה על הבורות...
  8. איך אני מגיע לחר"פ בצריפין? בעקרון אני נוסע ברכבת,אבל אני רוצה לדעת באיזה תחנה כדי לי לרדת?? בלוד או בראשון? ואיך אני מגיע לצריפין מהתחנות רכבת?? עם איזה אוטובסים?? תודה!
  9. "ההתאחדות לכדורגל בישראל-קולקצייה של כלום ושום דבר" בושה!
  10. איזה שחקנים למשל? אתה רוצה שאני אפתח נושא על כל הקבוצה?? רוסו,עם כל הכבוד,וכבר אמרתי שהוא עושה הגנה,לא תורם כלום בחלק ההתקפי. אם היה מדובר במשחק אחד-שניים,לא הייתי פותח נושא. אבל,רוסו לא עושה כלום(ושוב,אני מדבר על החלק ההתקפי),עוד מהעונה שעברה. ואני יכול להגיד לך עכשיו,שכשראיתי את ההחמצה שלו במחזור הראשון של העונה שעברה מול בית"ר(רוסו קיבל כדור רוחב,ומול השוער בעט החוצה),ידעתי שזה לא אותו הרוסו של פעם. אין מה לעשות. רוסו כבר שחקן מבוגר(אומנם לא יותר מידי,ובאירופה לא חסרים שחקנים הרבה יותר מבוגרים ממנו),ונכון לעכשיו הוא לא מוכיח שהוא צריך לפתוח בהרכב.
  11. איך אתה יכול להשוות את שתיהן ל-"מיכאלה"?! "מיכאלה" זה ה-הדבר!
  12. רגע רגע רגע. אתה באמת חשבת שזה "משחק עונה"?? באמת חשבת שיש לכ"ס סיכוי לנצח את בית"ר? זה שלכ"ס היה רצף נחמד,עדיין לא עושה אותם לקבוצת צמרת לגיטימית ולמועמדת לאליפות. נ.ב אני אמרתי שיהיה 3-0 לבית"ר. מסתבר שטעיתי. אבל היה ברור שבית"ר ינצחו היום.
  13. חחחחחחח שימשיך כך. הוא בדרך להיות מלך השערים ומלך הבישולים. ענק! הוא כניראה החליט להחזיר לבית"ר גול על כל 10,000 דולר ששלימו עליו. (:
  14. אתם ידועים מה? אולי טעיתי שהכנסתי את לירן כהן לנושא הזה,כי זה מסיט אתכם מהנושא העיקרי וזה רוסו. אני מניח שאני לא צריך לספר לכם שהתפקיד של רוסו הוא קשר התקפי,ולא קשר הגנתי או משהו בסגנון. אני בעצמי רשמתי שהוא עושה הגנה. אבל בגלל זה הוא צריך לשחק?? התפקיד שלו זה להבקיע,לבשל,ליצור התקפות,ואת זה הוא לא עושה. רוצה לעשות הגנה?? שיהיה מגן/בלם. כל עוד הוא לא נותן שום תפוקה מבחינה התקפית,הוא לא צריך לשחק.נקודה.
  15. כניראה שהגיע הזמן לשים את הקלפים על השולחן בנושא של ג'ובאני רוסו. ונתחיל מהדבר הכי חשוב-הכדורגל. אני לא מבין למה ג'ובאני רוסו פותח בהרכב. מישהו יכול לתת לי סיבה מקצועית אחת,ואני חוזר מקצועית,שבגללה רוסו פותח בהרכב בכל משחק? אני פשוט לא מבין. אז נכון שרואים שהוא מנסה,ונכון שרואים שהוא עושה הגנה,ומידי פעם גם "מצליח" לעשות ספרינט קטן,אבל חוץ מזה-כלום. כל המסירות שלו הולכות תמיד ליריב,לבעוט הוא לא מנסה אף פעם,ההגבהות שלו תמיד מגיעות למקום הלא נכון,והוא מאבד הרבה מאוד כדורים. אז אני רוצה להבין. רוסו משחק רק בגלל השם שלו,ובגלל שבמכבי חושבים לעצמם ש"גם ככה הוא עולה לנו הרבה כסף,ואי אפשר להיפתר ממנו,אז לפחות שישחק"?? רוצים לתת לו לשחק?? שיעלה מהספסל. אתמול במשחק כולם ראו את השינוי שהביא לירן כהן מהרגע שהוא נכנס. למה הוא לא פותח בהרכב?? האם רוסו באמת עדיף על לירן כהן?? במה רוסו תורם יותר ממנו?? מישהו מוכן בבקשה להסביר לי?? או שכולם כמוני לא מבינים איך זה יכול להיות? דבר שני-החיים "הסופר מקצועיים שלו". כל שני וחמישי אנחנו שומעים וקוראים על זה ש"גובאני עשה ככה,גובאני בילה פה,גובאני חגג שם",וכניראה שאלה הדברים שבהם הוא מצטיין-בלבלות. לא ניראה לכם שכדאי פעם אחת ולתמיד להעמיד אותו במקום?? לא רוצה לעבור קבוצה?? לא מוצא קבוצה אחרת?? שישב ביציע. נמאס כבר ממנו ומהזלזול שלו. ונחזור לכדרוגל. אתמול הוא קיבל את צ'אנס גדול בזה שהוא היה קפטן. מישהו חושב שהוא הצדיק את זה?? מישהו ראה שהוא עשה פעולה אחת טובה שמצדיקה את "תואר" הקפטן?? וכשמחליפים אותו-אז הוא עושה הצגות,משחק אותה כאילו הוא לא מבין למה הוא מוחלף,ועוד מבקש שיחליפו שחקן אחר במקומו. עד מתי המצב הזה ימשיך?? עד מתי רוסו ימשיך לא לעשות כלום ולא לתרום כלום מבחינה מקצועית,ועוד לקבל על זה פרס-להיות הקפטן. דיי לחובבנות ולבינוניות!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.