Jump to content

shai_20

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by shai_20

1. זה לא עניין של אלטרנטיבה,לדעתי. אם ערן היה סגור על עצמו ב 1000 אחוז שהוא מעוניין לשוב לישראל ולמכבי הוא היה עושה זאת ולא עובר לשם.
  2. מה אתם ראיתם מדן ביטון הזה בכלל? זה רק אני שלא מתלהב ממנו בכלל לאור התרומה שלו בעונה שעברה? שחקן בינוני מאוד.
  3. החתיכות שהם הולכים לקבל הערב.
  4. אני מתחיל לחשוב שכל העניין של הפיר פליי בשנים האחרונות שהיווה כביכול העילה לחסכון הכספי וחוסר ההשקעה(אני מדבר באופן יחסי לחיפה וב"ש), היה סתם תירוץ שהיה נוח להשתמש בו....עושה רושם שלמרות שאנחנו כבר אחרי העניין הזה,ממש לא מתכוונים אצלנו "להשתגע" ולבזבז יותר מדי כסף...
  5. המון המון הצלחה בתחנה הבאה בקריירה יונתן, היכן שלא תהיה.
  6. בהצלחה למשלחת הישראלית!!! יביאו 3 מדליות בעזרת השם.
  7. משחק אחד המביכים שאני זוכר. אם עד עכשיו מישהו אצלנו חשב להתכחש למציאות וחשוב לעצמו שהכל בסדר- מקווה מאוד שהוא קיבל את הכאפה של החיים שלו. הסגל שלנו בינוני מאוד (כן כן ואני עוד עדיו!!) ואם לא יגיעו לכאן שלושה ארבעה תותחים אני צופה עונה שתסתיים הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. שבת שלום
  8. נו, אז מי כאן עדיין שרד מהימים ההם?!(גם מהימים שהנושא הנ"ל נפתח...)
  9. האם עדיין ישנם אנשים שלא קיבלו טלפון ממכבי/ לאן באשר לשינוי המיקום של המנוי?
  10. הדשא פשוט פלא אמיתי.לא ייאמן איך בפרק זמן כל כך קצר הוא נראה ככה.
  11. הסעות/שאטלים/רפסודות/משהו, מכיוון ראש העין/פתח תקווה?
  12. גם בעונה הבאה: מכבי ת"א תארח בנתניה הצהובים ימשיכו לקיים את המשחקים הביתיים באותו אצטדיון עד המעבר לבלומפילד. אחרי ה-0:0 עם בני סכנין טענו במועדון: "גומלין ברבע גמר הגביע זה דבר שפשט את הרגל, ההתאחדות חייבת לשנות את הפורמט" נדב צנציפרפורסם: 27.02.19 , 07:33 מכבי תל אביב תארח את משחקיה הביתיים באצטדיון בנתניה גם בעונה הבאה. האלופה שבדרך חתמה על חוזה בו שולב סעיף העוסק במנגנון פיצוי ייחודי. על פי הסעיף, מכבי תל אביב תשלם אחוז מסוים מבין החודשים שיוותרו עד לתום העונה בעת המעבר לבלומפילד. מכבי תרשום את האצטדיון בנתניה כמגרשה הביתי במשחקי מוקדמות ליגת האלופות, שייפתחו בתחילת יולי. אם הקבוצה תתקדם לשלבים המאוחרים היא תעבור לארח בסמי עופר. הקבוצה תשלם 1.88 מיליון שקל בשנה דמי שימוש ותוכל להשתמש במלוא התפוסה של האצטדיון בכל משחק..
  13. חחחחחחחחחח צחקתי בקול מלך אתה
  14. אולי גם בחולצה המקורית מ 94 הייתה הטבעה של גלורי דייז 84/85...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.