Jump to content

shai_20

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by shai_20

1. ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  2. לנעוץ עד ליום שזה יקרה.
  3. מתי חיים אתגר יפיק כבר פרק על המתחזה הזה? לך בחייאת לך כבר.
  4. טון קאנן הוא פפ גוארדיולה לעומת המתחזה הזה. אין מילים.
  5. "שיפוט" מהגרועים שראיתי מימי.
  6. ממש ממש לא טרול חחחחחח. מתערב שאני ביציע עוד לפני שנולדת וראיתי מספיק בלמים כל השנים הללו. היו הרבה יותר טובים ממנו. לא אומר שהוא רע, אבל הוא לבטח לא מהגדולים שנחתו כאן.
  7. בלם סביר פלוס ולבטח לא מהגדולים שנחתו כאן.
  8. שיפתח בחוץ בסטות לממכר קבב רומני וזהו. לא צריך יותר מזה.
  9. אולי נבקש מבן גביר שיאטום לנו כבר את החלון המזדיין הזה
  10. אני חושב בהחלט שמגיע לו מענק בגובה 10 אחוז ממכירתו של גלוך. האיש עובד קשה,תר ללא ערף אחר חיזוק הסגל ורכש , מסייע בכל דבר אשר הוא נדרש אליו בפן המקצועי וכלל עושה רק טוב. לפנק אותו ועכשיו ולהאריך את חוזהו.מיד. נ.ב כל קשר בין האמור לבין המציאות מקרי בהחלט.
  11. הרכש הראשון צריך להיות שליחתו חזרה לאיטליה של התייר העונה לשם יונתן כהן
  12. נדרשת כאן מהפכה שיפוטית ומהר. לא מעניין אותי כן בית משפט עליון, לא בית משפט עליון. כן פסקת התגברות, לא פסקת התגברות. המהפכה הראשונה חייבת להיות קודם כל ב"מערכת המשפט של הכדורגל הישראלי" או בשמה "איגוד השופטים". לפרק ולסגור ולבנות הכל מחדש.
  13. מה הקשר בכלל לכך שהוא ישראלי? להפך, זה רק מחזק את כישלונו החרוץ והקולוסלי. אם היה זר היה עף מכאן כבר מזמן. מתי תפסיק אגב להגן על כולם בצורת עיוורת?
  14. עוד כישלון מפואר בחסותו של יצחקי והקונספציה הביזיונית שלו. לך.
  15. הקהל עם יצר ההרס העצמי הגדול ביותר מאז ומתמיד. בכל פעם מחדש מתאמצים למצוא סיבות לחרמות ומחאות הפוגעים בכל פעם בקבוצה שאותה הם מתיימרים "לאהוב ללא תנאים". בושה.
  16. אם יונתן וזהבי היו מגיעים לכאן בכושר ולא כשאחד מהם אחרי חופשה באיטליה והשני כבר נמצא מעבר לשיאו ,כנראה שלא היית נדרש לרשום התגובה הזו...
  17. דבר בשם עצמך. ממש לא חלומי הרטוב. סגל מוגבל , עם חלוץ מעבר לשיא וישראלים שחזרו לא בכושר אחרי טיול באיטליה וכו (וזאת מבלי להזכיר כלל את עניין הזרים שלנו). כל החזרה של ערן הייתה טעות (מבחינת מקצועית, כן.כך אמרתי גם בזמנו). הצמד יובא את פריצה היו צמד מושלם והיה לי ברור שרק נפגע מן הצעד הזה(אין מה לעשות, לזהבי כבר לא יהיו המספרים שהביא בעבר ולבטח לא יותר ממה שפריצה נתן).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.