Jump to content

shai_20

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by shai_20

1. וואלה תודה אחי. גם אני חיפשתי את זה.
  2. כן אחי,זה הירקן מחגיגה בסנוקר. והאמת שחשבתי שאני היחיד ששמתי לב לזה...
  3. אז אתה יכול לראות את זה ביום שבת,כשיש את כל פרקי השבוע ברצף.
  4. "נו איך השדיים שלה..כמו תפוחים נכון"... היא פ33ה.
  5. קטע ראשון... עובד: "הבאתי לך מתנה" יפית: ?איזה מתנה?? עובד: "קחי" יפית: "מה זה?" עובד:"תפתחי תפתחי" יפית:"מה זה?" עובד:"לאפה" יפית:"תגיד לי,מה אתה עושה ממני צחוק??" עובד:"לא,למה?" יפית:"זה מאוד מעליב אתה יודע את זה??" עובד:"מה...זאת אחלה לאפה..." יפית:"חתיכת אידיוט,מי מביא לאפה מתנה??" עובד"נו דייי..תפסיקי לרדת עליי.." קטע שני: יפית:"עובד..תשמע,ניראה לי שאנחנו צריכים לדבר..אני..זה לא מתאים,אנחנו לא מתאימים,אנחנו שני עולמות רחוקים מידי". עובד:"מי..??" יפית:"אנחנו" עובד:"איזה אולמות??" יפית:"המקום הזה שלקחת אותי אליו.." עובד:"אה..:הבודהה בר" זה לא אולם זה בר.." עובד..אתה פשוט מלךךךךך!!
  6. רק דיסקים רגילים של 700 מגה המערכת שלך תוכל לקרוא.
  7. זה רק אני או שמדובר ב"סאטירה" כדבריהם??
  8. תספיק להקשיב לחארטות האלה. אני חותם לך שנמני נשאר במכבי גם בעונה הבאה.
  9. הם עשון בשכל. בחלומות הוורדים ביותר שלהם הם לא חלמו שהם יקבלו כזאת חשיפה כמו שהם קיבלו השנה.
  10. וואי זה היה אחד המשחקים המרגשים ביותר. איזה טירוף היה בשער 11. דקה שנייה, אחת אפס למכבי,שער 11 פשוט באטרף. חולפות בקושי שתי דקות וכבר שתיים אפס למכבי. מה שהלך בשער 11 אי אפשר לתאר במילים. זה היה פשוט נדיר. אחחח איזה כיף להיזכר בזה.. (:
  11. כל מי שאמר שישראל לא יכולה לזכות במונדיאל טעה..אומנם רק משחק מחשב אבל גם משהו.. נ.ב אין מישהו יותר ראוי ממספר 8 לעניף את הגביע. (:
  12. אין מה להגיד עליו. לפי דעתי השחקן המאכזב ביותר של השנה. הציפות היו בשמיים..ועל התוצרת אני מניח שאין טעם לדבר. פשוט אפס.
  13. שיהיה לכולם בהצלחה.
  14. נו טוב, להזיק זה בטח לא יכול. נקווה שהוא יהיה טוב יותר מאשר העונה.
  15. אני מקווה מאוד שהוא לא משחק כמו שהשם שלו נשמע...
  16. אין מילים. בערוץ 11 מצליחים להפתיע כל פעם מחדש. בושה.
  17. אם אתה מדבר על המחזור הבא אז נגד מ.ס אשדוד בחוץ
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.